V. Á. 2021.11.26 23:18 Frissítve: 2021.11.27 23:51

Szombati sportműsor: Honvéd–Újpest; magyarok a Davis-kupában

Három mérkőzést rendeznek szombaton a labdarúgó NB I-ben. A Hertha az Augsburgot fogadja a német Bundesligában, Spanyolországban Villarreal–Barcelona rangadót játszanak. A magyar férfi teniszválogatott Ausztrália ellen lép pályára a Davis-kupában.

 

NOVEMBER 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
14.45:
Kisvárda Master Good–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Newcastle (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Aston Villa
16.00: Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Norwich–Wolverhampton
18.30: Brighton–Leeds (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
17.00:
Lille–Nantes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nice–Metz (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Fürth–Hoffenheim
15.30: Hertha BSC–Augsburg – élőben az NSO-n!
15.30: Köln–Mönchengladbach (Tv: Spíler1)
15.30: Bochum–Freiburg
15.30: Wolfsburg–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
18.30: Bayern München–Bielefeld (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20.30:
Kiel–Werder Bremen (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
15.00:
Empoli–Fiorentina (Tv: Sport1)
15.00: Sampdoria–Verona
18.00: Juventus–Atalanta (Tv: Sport1)
20.45: Venezia–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Villarreal–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
17. FORDULÓ
14.00:
Sepsi OSK–Chindia Targoviste – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
16. FORDULÓ
15.00:
Trencín–DAC – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.00 és 19.00: női óriás-műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport2)
20.15: férfi lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
13.30:
WTCR, időmérő edzés (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston
18.00:
vegyes páros negyeddöntő
19.40: férfi és női páros negyeddöntő
23.00: férfi és női egyes negyeddöntő

CURLING
9.00:
Eb, férfiak, a 3. helyért (Tv: Eurosport2)

 

DARTS
13.45 és 20.00:
Players Championship Finals, Minehead, 2. nap

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.00:
vk,férfiak, Ruka (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
17.30:
pálya, Bajnokok Ligája (Tv: Eurosport1)

 

 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Telekom Veszprém
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–SBS Eger
18.00: Pick Szeged–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport+)
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–NEKA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Németország–Szlovákia (Tv: Sport2)
18.00: Spanyolország–Lengyelország (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.00:
ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.00: Sopron Basket–PINKK Pécsi 424
18.00: TFSE-MTK–BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.00:
Philadelphia 76ers–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1209 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 3.00:
Brandon Figueroa–Stephen Fulton (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
17.00:
Szent Benedek RA–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: UTE–MTK Budapest
FÉRFI NB I
17.30:
U17-es válogatott–Dág KSE
NŐI NB I
15.00:
SZC-Eötvös DSE–Jászberény VT
17.00: Gödöllői RC–Budaörsi DSE-Emericus
18.00: Kispest SE–MÁV Előre SC-Bericap
19.00: TFSE–CoreComm-Veszprémi ESC, Győri út

 

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
13.45: világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SAKK
13.30:
világbajnoki páros mérkőzés, Dubai, 2. parti

SÍUGRÁS
16.30:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport2)

SÍFUTÁS
10.10:
világkupa, férfiak, Ruka (Tv: Eurosport1)
13.25: világkupa, nők, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
11.40:
vk, nők,Östersund (Tv: Eurosport1)
14.50: vk, férfiak, Östersund (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
7.20:
világkupa, síkrossz (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00: brit bajnokság, 2. forduló (Tv: Eurosport2)
21.20: brit bajnokság, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TEKVANDÓ
10.00:
Országos bajnokság, Dunaharaszti

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid, Torino, Innsbruck
D-csoport (Torino), 1. forduló
10.00:
Magyarország–Ausztrália (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–Metalcom Szentes
17.00: BVSC-Zugló–Debreceni VSE-Master Goord
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szolnoki Dózsa
18.00: Tigra-ZF-Eger–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: A-Híd VasasPlaket–Szegedi VE
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Genesys OSC Újbuda
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
16.00:
Tatabánya - Szentes
19.00: UVSE - BVSC Zugló
19.30: GYVSE-UNI Győr - ZF Eger
20.00: Dunaújváros - FTC (Tv: M4 Sport+)

OLIMPIA
10.00: a Magyar Olimpiai Bizottság közgyűlése 

2022.01.17 21:22:16

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Nálam ilyen Aschner Lipót. Jövő héten lesz 150 éve, hogy megszületett, ma hetven esztendeje hunyt el, ám mint a kiemelkedő személyiségek általában, nem csupán a kerek évfordulókon érdemeln(én)ek említést. A minőségre esküdött, ám a földön járt. »Amíg én állok az Újpest élén, addig sportbeli elhatározásokat sohasem fog nálunk anyagi szempont irányítani.«

2022.01.16 22:00:48

Labdarúgó NB I N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Lehet, míg az Aranycsapat a modern futball origója, addig Deák Bamba a hőskor ideájának utolsó világszínvonalú példázója? Aki a diadal reményének eleven modellje volt Szentlőrincen és az Üllői úton, a közösség daliájaként, s a játék leginkább mámorító pillanatával, a góllal oly sokszor adott örömet, mint rajta kívül senki a világon ily rövid idő alatt.

2022.01.15 23:29:34

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Egy-két forduló – nomen est omen – valóban fordulattal szolgálhat.