Az edzőváltás sem segített, hazai pályán szenvedett újabb vereséget a Kécske

S. L.S. L.
2023.11.12. 16:51
A sárga mezes gyirmótiak Tiszakécskén szereztek fontos 3 pontot (Fotó: Rákoczy Ádám/Kisalföld)
A Tiszakécskei LC hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a Gyirmót FC Győr csapatától. A két csapat közül a vendégek sáfárkodtak jobban abból a kevés helyzetből, amit a mérkőzésre kilátogató szurkolók láthattak.

LABDARÚGÓ NB II
15. FORDULÓ
TISZAKÉCSKEI LC–GYIRMÓT FC GYŐR 0–1 (0–1)
Tiszakécske, Városi Sportcentrum, 300 néző. Vezette: Bana Gergely (Kiss Balázs, Nagy Viktor)
TISZAKÉCSKE: Kiss Á. – Grünvald, Fodor F., Viczián, Szőr – Balázs B. (Gvisiani, 87.), Kocsis D. (Bertus, 74.), Szekér Á. (Torvund, a szünetben), Erdei C. – Cipf (Krivocjuk, 74.), Zamostny (Gyurján B., 74.). Megbízott vezetőedző: Toldi Gábor
GYIRMÓT: Hársfalvi – Polgár, Hudák D., Csörgő V., Jova B. – Soltész D. (Kicsun, 90+1.), Kovács D., Kovács M. (Lányi, 81.), Madarász M. (Szőke G., 74.), Medgyes Z. (Takács R., 74.) – Adamcsek (Pethő B., 81.). Vezetőedző: Tamási Zsolt
Gólszerző: Medgyes Z. (36.)
Toldi Gábor: – Az első félidőben rendkívül passzívan játszottunk, ami rányomta a bélyegét a mérkőzés kimenetelére. A második félidőben mindent megtettünk azért, hogy kozmetikázzunk az eredményen. Azt gondolom, hogy az első félidei játék megbosszulta magát.
Tamási Zsolt:– Tisztában voltunk vele, hogy erős a Tiszakécske, hiszen nagyon jó a játékosállománya. Tudtuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés lesz. Az első félidei teljesítményünkkel elégedett voltam. Nagyon szép támadásokat vezettünk. A második félidőben nagy nyomást helyeztek ránk, erre is felkészültünk. Az hiányérzet számomra, hogy ezúttal is megrúghattuk volna második gólunkat, de nem sikerült.

Nem kezdte jól a mérkőzést a hazai csapat. A Gyirmót fölényben futballozott az első félidőben. Több veszélyt hordoztak a támadásaik, mint a tiszakécskeieknek. Az első gól a 36. percben született egy szép gyirmóti akciót követően: Medgyes Zoltán lépett ki középen jó ütemben és a kiérkező Kiss mellett laposan a kapuba gurított. A félidő hátralévő részében már nem forogtak veszélyben a kapuk.

A második félidőben emelte a fordulatszámot a tiszakécskei csapat. A gyirmótiak kontrákból tudtak veszélyeztetni. Azonban, hiába került mezőnyfölénybe a Tiszakécske, főként a mérkőzés utolsó 20 percére, a kapu előtt nem jöttek azok a kulcsmegoldások, amelyek gólhelyzetet teremtettek volna. Így maradt a 0–1 és a gyirmótiak elvitték a pontokat a Tisza partjáról.

Újabb vereségével a Tiszakécske leszakadóban a középmezőnytől a 15., kieső helyen áll, míg a Gyirmót a 7. helyre jött fel a tabellán. 0–1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+4. perc: Véget ért a mérkőzés.

Négy percet hosszabbít a játékvezető.

90+1. perc: Soltész helyére Kicsun állt be a sárgáknál.

87. perc: Balázs B. helyére Gvisiani állt be.

86. perc: Bertus lőhetett szabadrúgást éles szögből,Hársfalvi védeni tudott.

85. perc: Jova Bálint kapott sárga lapot.

81. perc: Kettős gyirmóti csere: Adamcseket Pethő B. váltja, Kovács M. helyére pedig Lányi áll be.

81. perc: Hársfalvi András is besárgult.

74. perc: Három tiszakécskei csere: Zamostny helyére Gyurján, Cipf helyére Kryvotsiuk, Kocsis D. helyére pedig Bertus állt be. A gyirmótiak kettőt cserélnek: Madarász helyett Szőke G. és Medgyes helyére Takács R. állt be.

71. perc: Sárga lap itt is ott is: Erdei és Madarász kapott sárga lapot.

69. perc: Szőr lőtt kapura,Hársfalvi könnyedén védett.

60. perc: Kocsis Dominik lőtt 17 méterről a gyirmóti kapu mellé.

52. perc: Kocsiskapott sárga lapot.

51. perc: Soltész lőtt jó szögből a gyirmóti kapu fölé.

49. perc: Kocsis Dominik nagy helyzetben lőhetett kapura, de rosszul találta el a labdát.

A szünetben cserélt Toldi Gábor: Szekér Ádám helyett Torvund Alexander lépett pályára.

45. perc: Elkezdődött a második félidő.

45+1. perc: Véget ért az első félidő.

45. perc: Egy percet hosszabbít a játékvezető.

43. perc: Cipf Dominik kapott sárga lapos figyelmeztetést.

36. perc: GÓÓLL! Vezet a Gyirmót. Medgyes Zoltán lépett ki középen jó ütemben és a kiérkező Kiss Ágoston mellett laposan a kapuba gurított. 0–1.

23. perc: Eseménytelenebb percek után Medgyes Z. tört be a kécskei tizenhatoson belülre és 10 méterről a rövid alsó sarkot célozta. Kiss védett.

9. perc: Madarász érkezett középen és egy bal oldali beadás után kb. 10 méterről a kécskei kapu fölé bombázott.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés. A tiszakécskeiek indították útjára a labdát.

Érkeznek a pályára a csapatok. A hazaiak fehér mezben, a vendégek sárgában játszanak majd.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megyaVas László lemondásaután Toldi Gábor megbízott vezetőedző irányításával készülő, kieső helyen álló Tiszakécske az öt veretlenül megvívott meccset követően a legutóbb a Nyíregyházától kikapó Gyirmót ellen.