NB III: Szokol marad Nyíregyházán, Hrabina távozik

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.22. 21:51
Szokol Zsolttal is megállapodtak az NB III-ba sorolt Nyíregyháza Spartacus klubvezetői, erről a nyírségi klub honlapja, a nyiregyhazaspartacus.hu számolt be. A védő mellett Perger Bence is a Szparival kezdi a felkészülést. Ugyanakkor a korosztályos válogatott kapus, Hrabina Alex Szolnokra távozik.

A korábban Újpestről érkező Szokol Zsolt a következő szezonban is a Szparit erősíti. A szélső és belső védőként is bevethető futballista húsz alkalommal volt kezdő az előző szezonban az élvonalban, a korábbi szezonban pedig nagy része volt abban, hogy a csapat megnyerte az NB-II-es bajnokságot.

Szerdán a Szparival kezdi a felkészülést Perger Bence is. A kapus eddig kölcsönben szerepelt Balmazújvárosban, ősztől viszont számíthat rá Mátyus János vezetőedző. Az is eldőlt, hogy Hrabina Alex Szolnokon folytatja pályafutását. Szintén a kapusokkal kapcsolatos hír, hogy megállapodtak a vezetők Szabó Attilával, a Nyíregyházi Sportcentrum kapusedzőjével, aki a jövőben nemcsak a fiatalokkal, hanem a felnőtt keret kapusaival is foglalkozik trénerként.

Legfrissebb hírek

Távoztak a gambiai légiósok az NB II-es Szegedtől

Labdarúgó NB II
3 órája

U-válogatott védekező középpályást vett kölcsön a Videoton

Labdarúgó NB II
6 órája

Fiatal védő érkezett az NB II-es Ajkához

Labdarúgó NB II
Tegnap, 9:15

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 15:19

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 08:34

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 16:26

A mérkőzés szünetében bemutatták, Arne Maier immár az Újpest játékosa

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 22:51

Tapasztalt Bundesliga-középpályás érkezik Újpestre – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 12:31
Ezek is érdekelhetik