A Létavértestől elszenvedett vereség után leváltották posztjáról Feczkó Tamást, az NB III Keleti csoportjában szereplő Ebes vezetőedzőjét. Utódja minden valószínűség szerint a legutóbb Sopronban tevékenykedő Bücs Zsolt lesz - számolt be a Keleti csoport csapataival foglalkozó oldalvonalsportmagazin.hu.
Bücs korábban a DVSC pályaedzőjeként dolgozott, míg tavaly az NB II-ben szereplő Soproni VSE vezetőedzője volt, de a csapat – a pályán – nem tudta kiharcolni a másodosztályú tagságot, mivel az osztályozón 2–1-es összesítéssel alulmaradt a Dunaújváros PASE-vel szemben. A kudarc után Bücs távozott a kispadról.
Az NB III Keleti csoportjában újonc Ebes a 9. forduló után 13 ponttal a 9. helyen áll, az elmúlt négy mérkőzésénazonbancsupánegy pontot szerzett, ezért döntöttek az edzőváltás mellett.
Legfrissebb hírek

Edzőváltás történt az NB III-as Dunaújváros FC-nél
Labdarúgó NB II
2026.04.23. 06:45

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót
Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

NB III: nyolcgólos meccsen győzött a Tatabánya
Labdarúgó NB II
2026.04.15. 19:33

Menesztették Baráth Péterék edzőjét
Minden más foci
2026.04.13. 07:23
Ezek is érdekelhetik



