Dejan Sztankovics: Nem kérdés, készen állunk a derbire

T. Z.T. Z.
Vágólapra másolva!
2024.02.24. 15:16
Dejan Sztankovics készen áll a derbire (Fotó: fradi.hu)
Az NB I 22. fordulójának vasárnapi játéknapján Újpest–FTC találkozót rendeznek. A derbi előtt a zöld-fehérek vezetőedzője, Dejan Sztankovics beszélt az esélyekről.

„Van mit tanulnunk az elmúlt meccsekből. Nem kérdés, a fő célunk innentől a bajnokság megnyerése – kezdte Dejan Sztankovics a klub hivatalos honlapjának adott interjújában. – Nem szeretnék semmit eldobni abból, amit eddig felépítettünk. Javulnunk kell, ebbe kell most komoly erőt fektetni. Erősebben kell kijönnünk ebből a helyzetből, ezt pedig már vasárnap bizonyíthatjuk az Újpest ellen. Ahogy mondtam, megkérdeztem a játékosokat, készen állnak-e a vasárnapi rangadóra. A válasz egyértelmű volt, igen! Ahogy eddig, most is bízunk a szurkolóink támogatásában, szeretnénk kárpótolni őket.”

Ősszel a Ferencváros 3–0-ra nyert a Groupama Arénában az Újpest ellen. A derbit vasárnap 17.30-kor rendezik a Szusza Ferenc Stadionban.

 

Legfrissebb hírek

Lukács Dánielért ajánlatot tett a Fradi – várnak a válaszra

Labdarúgó NB I
40 perce

A csatár nem utazik a Ferencváros edzőtáborába, klubot válthat – NS-infó

Labdarúgó NB I
1 órája

Tóth Alexért valóban ajánlatot tett a Lazio, de nem megfelelőt – NS-infó

Labdarúgó NB I
3 órája

Nemzeti Sport Gála: megjósolhatatlan, ki fut be a csapatoknál

Egyéb csapat
4 órája

A ZTE eladja a Honvéd játékosát – hamarosan bejelentések lesznek Újpesten

Labdarúgó NB I
4 órája

Dupla Tízes: lesz Varga Barnabásnál is nagyobb dobás a hazai piacon? Téli transzferszemle

Labdarúgó NB I
18 órája

Argentin belső védővel erősített a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
19 órája

NS-infó: az Újpest két játékost is szerződtethet Zalaegerszegről

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:10
Ezek is érdekelhetik