KTE: „Át kell beszélni a kecskeméti futball jövőjét”
Sallói István, a KTE klubigazgatója a Nemzeti Sportnak elmondta: benne volt a levegőben, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség fellebbviteli licencadó bizottsága jogerősen nem adja meg a kecskeméti klub számára az élvonalbeli rajtengedélyt, de ők azért reménykedtek. A hogyan továbbról ma délután egyeztetnek a klub vezetői.
„Benne volt a levegőben, hogy ez a döntés születik, de azért reménykedtünk… Szerda délután összeülnek a klub vezetői, át kell beszélni, milyen lehetőségek vannak a kecskeméti futball jövőjét illetően. Van itt egy akadémia is a városban hétszáz gyerekkel, tudunk-e profi felnőttcsapatot kiállítani. Nyilvánvalóan ez Rózsa Pál tulajdonos döntése lesz.”
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik





