Férfi kosár: Medve újra Pakson, marad a szegedi edzőpáros

2013.06.18. 19:25
Kettő plusz egyéves szerződést kötött az Atomerőmű NB I-es férfi kosárlabdacsapatával Medve Máté, aki korábban tagja volt a 2008–09-es bajnokcsapatnak. Kerpel Fronius Balázs is marad a csapat tagja, vele egy plusz egyéves kontraktust írtak alá – számolt be róla a csapat honlapja.

Közben a Szeged sajtótájékoztató keretében jelentette be, hogy a Naturtex Kft. marad a névadó szponzor. Szintén hivatalossá vált, hogy jövőre is a decemberben kinevezett edzőpáros, Bonifert Domonkos és Simándi Árpád irányítják a csapatot.

„Öt fiatal, Demeter Attila, Kereszty Domos, Maronka Áron, Révész Ádám és Mike János is a felnőttekkel kezdi meg a felkészülést, mellettük szeretnénk még egy erős, profi játékosokból álló magot kialakítani, egyelőre légiós poszton még keresgélünk" – idézi Bonifert Domonkost a delmagyar.hu.

Kiderült, hogy Csorvási Milán és Csorvási Levente biztosan, Kiss Zsolt és Vida Máté jó eséllyel marad a csapatnál, a civil életre készülő Tanács Attila sorsa még kérdéses, míg Fekete Stefan, Anthony Gurley és Anthony Jones távozik. A légiósok közül az egyik irányító lehet majd, valamint a 2-es, 3-as posztra is keresnek játékost.

Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában

Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!

Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül

Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Szegedről erősített az ezüstérmes Szolnok a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.06.02. 16:10

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni

Kosárlabda
2026.06.02. 12:12

Férfi kosárlabda NB I: külföldön folytatja pályafutását a szolnoki közönségkedvenc – hivatalos

Kosárlabda
2026.06.01. 14:41
Ezek is érdekelhetik