Kézi BL: háromszor nyerte meg a meccset a Szeged
Érvényesült a papírforma: a Mol-Pick Szeged szombat este hazai pályán 35–28-ra legyőzte a svéd bajnok Kristianstadot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hetedik fordulójában. A mérkőzés után a szegediek közül Jonas Källman és Zubai Szabolcs, a Kristianstad csapatából a magyar válogatott Dzsamali Iman értékelte a találkozót az NSO Tv kamerája előtt.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







