
A Kontinentális Kupában is összecsap egymással a Ferencváros és a Brassó (Fotó: Dömötör Csaba)
A magyar bajnok FTC-Telekom a második körben csatlakozik a jégkorong Kontinentális Kupához.
A nemzetközi szövetség pénteki tájékoztatása szerint a zöld-fehérek a lett Mogo Riga és az Erste Liga-bajnok Corona Brasov csapatával, valamint a litván-észt-izlandi-spanyol négyes továbbjutójával találkoznak október 18. és 20. között. A csoport megrendezésére Brassó pályázik. Ebből a négyesből az első helyezett jut a november közepén esedékes újabb körbe, ahol a dán Aalborg Pirates, a lengyel GKS Katowice és a francia Bruleurs de Loups helye már biztos, és a dán klub szeretne otthont adni a mérkőzéseknek.
A januári négyes döntőbe innen már ketten jutnak tovább.
Legfrissebb hírek

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál
Jégkorong
2026.06.13. 16:48

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó
Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Ortenszky Tamással erősített a Ferencváros jégkorongcsapata
Jégkorong
2026.06.03. 21:07
Ezek is érdekelhetik





