Franciaország: Mbappé nyomására lazítanak a szerződéseken

Vágólapra másolva!
2022.09.19. 22:53
null
Mbappé nyomására enyhítenek a francia válogatott játékosainak szponzori kötelezettségein (Fotó: AFP)
A Francia Labdarúgó-szövetség (FFF) bejelentette, hogy felülvizsgálják a válogatott játékosok imázsjogaival kapcsolatos szerződéseket Kylian Mbappé nyomására.

Március 22-én Kylian Mbappé megtagadta a részvételt egy szponzori fotózáson a francia válogatott edzőtáborában, és ezt most is megismételte.

A francia szupersztár hónapok óta azért küzd a francia szövetséggel szemben, hogy nagyobb beleszólásuk legyen a játékosoknak abba, hogy milyen tevékenységet folytató cégeket reklámozzanak (Mbappénak egy sportfogadó céggel való együttműködés sem tetszett) a válogatott színeiben.

A szövetség hétfő este bejelentette, hogy új megállapodásokat fog kötni a játékosokkal, figyelembe véve azok kéréseit.

 

Legfrissebb hírek

Későn ébredt a címvédő, a franciák nyerték a halálcsoport rangadóját a női Eb-n

Minden más foci
1 órája

Mbappé már edzésben, de aggódnak érte a fogyása miatt

Klub-vb
2025.06.26. 08:19

Remekelt a liverpooli Elliott, Anglia–Németország döntő lesz az U21-es Eb-n

Minden más foci
2025.06.25. 22:58

U21-es Eb: a hajrában fordítottak, elődöntősök a franciák

Minden más foci
2025.06.22. 20:02

Klub-vb: Mbappé kihagyja a Pachuca elleni vasárnapi mérkőzést is

Klub-vb
2025.06.21. 19:20

Kylian Mbappét kiengedték a kórházból

Klub-vb
2025.06.20. 07:41

Mbappét kórházba szállították, itt a Real Madrid közleménye!

Klub-vb
2025.06.19. 15:36

Olyan, mintha egy vihar közepén lennék mostanában – Mbappé alaposan visszaszólt az őt kritizáló újságírónak

Minden más foci
2025.06.08. 11:05
Ezek is érdekelhetik