N. Zs. 2021.05.21 18:33 Frissítve: 2021.05.21 18:37

Csupasport: kóla, ropi, gumicukor – a jó futás titka

Élete első országos bajnokságán, a Balatonfüreden rendezett 50 mérföldes ob-n rögtön második lett az 1991-es születésű Mórocza Andrea, aki nem tartja magát futónak, ám a sportág fontos és nagy szerepet játszik az életében.

Az 50 mérföld idehaza nem számít kiemelkedően fontos távnak, a vasárnapi országos bajnokság férfiversenyének győztese, Kohári Szabolcs például úgy említette, hogy jól illik a felkészülésébe. A nők között – Cseke Lilla után – 6:33:43-mal a második helyen beérkező Mórocza Andreának azonban mindenképpen különleges volt az esemény, hiszen életében először indult országos bajnokságon. Tapasztalatairól, felkészüléséről és terveiről a csupasport.hu beszélgetett vele.

2021.09.14 13:37:44

Egyéb egyéni B. D. K.

Az írek ketrecharcosa ezeken a képeken sem a szerénységéről tesz tanúbizonyságot.

2021.09.14 10:22:40

New York királynője, Emma Raducanu ragyogott, míg Lewis Hamilton furcsa szettben jelent meg.

2021.09.12 09:48:17

Egyéb egyéni NÉMETH ANDREA

Pelé, Schumacher, Messi – sportolók és a pápa találkozása VI. Páltól II. János Pálon át Ferencig.

2021.09.11 09:12:14

Egyéb egyéni BERTA MIHÁLY

Összeállításunkkal a szeptember 6-án elhunyt francia színészóriásra emlékezünk.

2021.09.10 23:35:57

Egyéb egyéni MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. 2023-ban egy World Series of Darts-viadal szerepel a célkeresztben, egy évvel később pedig talán utolsó nagy álomként a Premier League teheti tiszteletét Budapesten.