Csupasport: első Olympiájára készül a bombázó Oczella Eszter
Molnár Péter és Németh Bálint mellett egy magyar hölgyért is izgulhatunk a december 15-én kezdődő és 18-án záruló Olympián. Oczella Eszter Salamon Dia után a második hazai testépítő, aki a bikini fitnesz kategóriában indulási jogot szerzett a profi testépítők csúcseseményén Las Vegasban.

November 20. vélhetően aranybetűs dátumként vonul be a magyar női testépítés történelemkönyvébe.
A modellként is aktív és sikeres Oczella Eszter ugyanis ezen a napon, a Denmark Pró-versenyen kvalifikálta magát a Bikini Olympiára azzal, hogy első lett a bikini fitnesz besorolásban.
A 29 éves, 175 centiméter magas sportoló hatéves korától tizenöt éves koráig balettozott, és testépítő édesapja unszolására – 16 évesen – kipróbálta magát az edzőteremben is. Tizenöt éves kora óta főállásban modellkedik, több bikini- és szépségversenyen gyűjtött be első helyezést.
Bővebben ide kattintva olvashat a fitnesz Bikini Olympia magyar indulójáról.