Torna: Dévai Boglárka azt hitte, elfogytak a könnyei, de amikor hazaérkezett...
Hétfőn késő este érkezett haza Glasgow-ból a női tornászválogatott, soraiban a 20 év után Európa-bajnoki címet nyerő Dévai Boglárkával. Az ugrásban győztes szombathelyi lány már azt hitte, teljesen kisírta magát, ám amikor a Liszt Ferenc repülőtéren meglátta a szeretteit, ismét zokogásban tört ki. Az NSO Tv-nek már mosolyogva beszélt arról, hogy még mindig nem fogta fel, mekkora sikert ért el, és elmondta, számított-e arra, hogy a tavalyi bronzérem után idén arannyal tér haza. Két edzője, Rácz Gábor és Vizer Erzsébet is felidézte, hogyan élték meg tanítványuk szereplését az Eb-n.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






