
A Gergely Gáborról elnevezett Média-kupán a sajtó munkatársai is játszhatnak (Fotó: Dömötör Csaba)
A sportágnak minden évben fontos esemény az asztalitenisz világnapja, ám az idei április 6. Magyarországon az április 21-én kezdődő budapesti egyéni világbajnokság miatt különösen érdekes.
Éppen ezért a közelgő vb jegyében szombaton 18 órától a Marczibányi téri Ormai László Asztalitenisz-csarnokban különleges programokkal várnak mindenkit: amellett, hogy lehetőség lesz pingpongozni, korábbi legendákkal találkozhatnak az érdeklődők, sőt játszhatnak is velük, az eddigi utolsó magyar világbajnoki címet szerző csapat tagjáról elnevezett Gergely Gábor Média-kupa keretében pedig a sajtó munkatársai is összemérik tudásukat.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





