PL: egymással dulakodott az Aston Villa és az Arsenal videoelemzője

D. S. B.D. S. B.
2023.02.21. 12:36
Nem csak a pályán, a lelátón is egymásnak feszültek az Aston Villa és az Arsenal tagjai (Fotó: Getty Images)
Mint beszámoltunk róla, fordulatos mérkőzésen, drámai hajrában az Arsenal idegenben 4–2-re legyőzte az Aston Villát az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójának szombati mérkőzésén. A találkozó hajrája feszült pillanatokat hozott, olyannyira, hogy a két klub videoelemzői a sajtópáholyban össze is verekedtek – írta meg a The Athletic.

A mérkőzésen a házigazda előbbOllie Watkins (1–0), majdPhillippe Coutinho (2–1) góljával is vezetett, de a londoniak a második félidő elején egyenlítettek, majd a 93. percben a világbajnok argentin kapus, Emiliano Martínez öngóljával már a londoniak vezettek. Ekkor dulakozott egymással a sajtópáholyban az Aston Villa videoelemzője, Victor Manas és az Arsenal videoelemzője, Miguel Molina.

A The Athletic úgy tudja, az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) kivizsgálja az esetet.