PL: a 0–4-nél távozó szurkoló esetén kínjukban nevetnek az Evertonnál

B. D. K.B. D. K.
2023.01.04. 10:45
Nagy vereségbe szaladtak bele Lampardék (Fotó: Getty Images)
Mint arról beszámoltunk, a Brighton & Hove Albion 4–1-re legyőzte idegenben az Evertont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójának keddi játéknapján. A liverpooli „kékek” a második félidő elején pár perc leforgása alatt három gólt is kaptak, és négygólos hátrányba kerültek. Ebből kifolyólag voltak olyan hazai szurkolók, akik úgy döntöttek, hogy az utolsó fél órát már nem nézik meg, hanem hazamennek.

Az egyikük, Mat Flusk volt, aki vicces helyzetbe került a hazaútja során.

„Nem mondom, hogy rossz volt az Everton-meccs, de 0–4-nél leléptem, és a Uberem sofőrje, aki visszavitt a városba, szintén kint volt a mérkőzésen” – írta a Twitter-oldalán.

Ezt az állítást maga a sofőr, Dave Bennett is megerősítette, aki egyébként még 0–3-nál, három perccel a negyedik gól előtt vette a cókmókját.

A Twitter-bejegyzés alatt persze jót mulattak ezen a kommentelők, az egyik Everton-drukker például azt írta, hogy a kezdőrúgás óta most először nevetett.

De volt olyan is, aki azon viccelődött, hogy akik végignézték a meccset, azok legalább nem a tömeggel mentek haza.

ANGOL PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ
KEDDI JÁTÉKNAP

Everton–Brighton 1–4 (Gray 90+2. – 11-esből, ill. Mitoma 14., E. Ferguson 51., March 54., Gross 57.)
Leicester City–Fulham 0–1 (A. Mitrovics 17.)
Manchester United–AFC Bournemouth 3–0 (Casemiro 23., Shaw 49., Rashford 86.)

Arsenal–Newcastle United 0–0