D. Á. 2019.10.11 23:37 Frissítve: 2019.10.12 22:54

Szombati sportműsor: újra egy magyar–horvát; Eb-selejtezők

Felnőtt és U21-es labdarúgó-válogatottunk után a magyar U19-es együttes is megmérkőzik Horvátországgal. Közben folytatódnak az Eb-selejtezők – pályán a spanyolok és az olaszok –, illetve teljes fordulót rendeznek az NB III-ban. A magyar amerikaifutball-válogatott Európa-bajnoki csoportmeccsen fogadja Spanyolországot, és tétmeccs vár legjobb rögbiseinkre is. Sok csapat lesz pályán a hazai jégkorong-, kézilabda-, kosárlabda- és röplabdabajnokságokban. Íme, a szombati sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
20.00: MAGYARORSZÁG–
Horvátország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.00:
Grúzia–Írország (Tv: Sport2)
18.00: Dánia–Svájc (Tv: Sport2)
F-CSOPORT
18.00:
Feröer–Románia
20.45: Norvégia–Spanyolország (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Málta–Svédország
J-CSOPORT
18.00:
Bosznia-Hercegovina–Finnország
20.45: Liechtenstein–Örményország
20.45: Olaszország–Görögország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.30:
Kisvárda–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
Vasas FC (NB II)–Mol Fehérvár FC

NB III
10. FORDULÓ
Keleti csoport
14.30: Tiszaújváros–FC Hatvan
14.30: Balassagyarmat–Jászberény
14.30: Sényő–Cegléd
14.30: DEAC–ESMTK
14.30: Tállya–Füzesgyarmat
14.30: Putnok FC–Gyöngyös
14.30: DVSC II–DVTK II
15.00: Ózd–Eger
Közép-csoport
14.30: PMFC–Iváncsa
14.30: THSE-Szabadkikötő–Dunaharaszti MTK
14.30: Bp. Honvéd II–Dabas
14.30: Kecskeméti TE–Dunaújváros
14.30: Monor–Kelen SC
14.30: Rákosmente–Szentlőrinc
14.30: Dabas-Gyón FC–Szekszárd
14.30: Taksony–Kozármisleny
Nyugati csoport
11.00: Puskás Akadémia II–Pápai FC
14.30:
BKV Előre–Hévíz SK
14.30: Mosonmagyaróvár–Balatonlelle
14.30: FC Nagykanizsa–Veszprém
14.30: III. Kerületi TVE–Érd
14.30: Bicskei TC–Sárvár FC
14.30: Komárom VSE–Mol Fehérvár FC II
14.30: Lipót SK–Ménfőcsanak

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
16.40: MAGYARORSZÁG–
Spanyolország (Tv: Digi Sport1)
NCAA
21.30:
Clemson–Florida State (Tv: Galaxy4)
Vasárnap, 1.30: LSU–Florida (Tv: Galaxy4)

CURLING
Vegyescsapat-világbajnokság, Aberdeen, 1. forduló
8.00:
Magyarország–Brazília

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
5.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) törölték
8.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) törölték
vasárnap, 3.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
vasárnap, 7.10: futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Schiller-Vasas HC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
18.00: Hokiklub Budapest–Corona Brasov (romániai)

KERÉKPÁR
Il Lombardia országúti kerékpárverseny

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Csurgói KK–Dobrogea Sud Constanta (román) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
15.00:
Váci NKSE–Hypo Niederösterreich (osztrák) (Tv: Sport1)
19.00: DVSC Schaeffler–TSV Bayer 04-Werkselfen (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–SBS-Eger
18.00: Mezőkövesdi KC–Sport36-Komló
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Motherson-Mosonmagyaróvár

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.00:
Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK (Tv: M4 Sport)
16.30: Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions
17.00: DEAC–Sopron KC
18.00: PVSK-Veolia–Alba Fehérvár
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Jászberényi KSE
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–TFSE-MTK
18.00: Uni Győr Mély-Út–PEAC-Pécs
18.00: Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda
19.00: ZTE NKK–NKE-FCSM Csata

RALI
10.00: Mecsek-rali, az ob 6. futama, Pécs

RÖGBI
• EURÓPAI NEMZETEK KUPÁJA-SOROZAT
1. KONFERENCIA, ÉSZAKI CSOPORT
BUDAPEST RUGBY CENTER
14.00: MAGYARORSZÁG–
Lettország
• VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
A-CSOPORT
12.45:
Írország–Szamoa
B-CSOPORT
6.45:
Új-Zéland–Olaszország 0–0 – tájfun miatt törölték
C-CSOPORT
10.15:
Anglia–Franciaország 0–0 – tájfun miatt törölték

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–UTE
18.00: Békéscsabai RSE–MTK Budapest
19.00: Hungast Haladás–Fatum Nyíregyháza
NŐI NB I
17.00:
MÁV Előre-Bericap–Gödöllői RC

SAKK
13.50:
Polgár Judit világsakkfesztivál, Nemzeti Galéria

TENISZ
ATP-TORNA
10.00:
Sanghaj, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.00: Sanghaj, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
WTA-TORNA
5.00:
Tiencsin, elődöntők (Tv: Digi Sport1)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
16.00:
szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű; nők: ugrás, felemás korlát) (Tv: M4 Sport)

TRIATLON
Hawaii Ironman

UFC
FIGHT NIGHT, TAMPA
Vasárnap, 2.00:
Joanna Jedrzejczyk–Michelle Waterson (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
VILÁGKUPA, BERLIN
10.00:
előfutamok
17.40: döntők

VÍZILABDA
OB I, NŐK

16.00: Budapesti Honvéd SE–FTC-Telekom
16.00: Hungerit-Szentes–BVSC-Zugló-Diapolo
17.00: III. Kerületi TVE–Szeged SZTE
18.00: LFÁ-ZF-Eger–Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics
18.30: UVSE-Hunguest Hotels–Tatabánya