D. Á. 2019.10.21 19:10 Frissítve: 2019.10.25 12:09

Heti program: rangadók a BL-ben, a Fradi Moszkvában lép pályára az El-ben

Kedden és szerdán ismét visszatér Európa legrangosabb labdarúgó-kupasorozata. A legnagyobb rangadónak az Inter–Dortmund és az Ajax–Chelsea meccs ígérkezik. Nem feledkezhetünk meg magyarjainkról sem – Szoboszlai Dominik a Napoli ellen bizonyíthat a Salzburggal, Gulácsiék (RB Leipzig) pedig a Zenit ellen javíthatnak hazai pályán. Csütörtökön a Ferencváros a csoport utolsó helyezettjéhez, a CSZKA Moszkvához látogat az El-csoportkör 3. fordulójában! Hétvégén ismét topligák és NB I! Íme, a heti program!

 

OKTÓBER 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00:
Sheffield United–Arsenal (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30:
Bielefeld–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
20.45:
Brescia–Fiorentina (Tv: DIGI Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Kedd, 2.20:
New York Jets–New England Patriots (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Vasas–Csíkszereda (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1113 (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00–23.00:
Bécs–Bázel, 1. nap (Tv: Sport2)
Bécs, 1. forduló
15.00:
Fucsovics Márton–Lorenzo Sonego (olasz)

 

OKTÓBER 22., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
FC Bruges (belga)–Paris Saint-Germain (francia)
21.00: Galatasaray (török)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
21.00:
Olympiakosz Pireusz (görög)–Bayern München (német) (Tv: Spíler2)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Crvena zvezda (szerb)
C-CSOPORT
18.55:
Sahtar Doneck (ukrán)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Spíler1)
21.00: Manchester City (angol)–Atalanta (olasz) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
18.55:
Atlético Madrid (spanyol)–Bayer Leverkusen (német) (Tv: Spíler2)
21.00: Juventus (olasz)–Lokomotiv Moszkva (orosz) (Tv: Spíler1)

LIBERTADORES-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Szerda, 2.30:
Boca Juniors (argentin)–River Plate (argentin) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
C-CSOPORT
18.00:
SH-ITB Budaörsi 2i SC–KTS Enea Siarka Tarnobrzeg (lengyel)

JÉGKORONG
TIPSPORT LIGA
18.30:
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda (Tv: Digi Sport1)

KERÉKPÁR
21.00:
hatnapos verseny, London, 1. nap (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–PAOK (görög)
NBA, ALAPSZAKASZ
Szerda, 4.30:
Los Angeles Clippers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1114 (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00–23.00:
Bécs–Bázel, 2. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
Bajnokok Tornája (Csuhaj)

VÍZILABDA
17.00:
A januári, budapesti rendezésű olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság sorsolása (Sofitel Budapest, V., Széchenyi István tér 2.)

 

OKTÓBER 23., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
HSK Zrinjski (bosnyák)–MTK Budapest

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Salzburg (osztrák)–Napoli (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Genk (belga)–Liverpool (angol) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
21.00:
Internazionale (olasz)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Slavia Praha (cseh)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.55:
RB Leipzig (német)–Zenit (orosz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Benfica (portugál)–Olympique Lyon (francia)
H-CSOPORT
18.55:
AFC Ajax (holland)–Chelsea (angol) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Lille (francia)–Valencia (spanyol)

LIBERTADORES-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Csütörtök, 2.30:
Flamengo (brazil)–Gremio (brazil) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.30:
Dinamo Riga–Traktor (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
21.00:
hatnapos verseny, London, 2. nap (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Inter Bratislava (szlovák)–PVSK-VEOLIA
18.30: Bakken Bears (dán)–Egis Körmend
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
PEAC-Pécs–Basket Landes (francia)
20.00: La Seu (spanyol)–Aluinvent DVTK (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
20.00:
Gernika Bizkaia (spanyol)–Uni Győr MÉLY-ÚT

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1115 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, 1 MÉRKŐZÉS
18.00:
Vasas Óbuda–Partizani Tirana (albán) (Tv: Digi Sport1)
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Békéscsabai RSE–Újpesti TE
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
18.00:
Kecskeméti RC–PTE-PEAC 

TENISZ
ATP-TORNA
12.00–23.00:
Bécs–Bázel, 3. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
Bajnokok Tornája (Csuhaj)

 

OKTÓBER 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.55:
CSZKA Moszkva (orosz)–FERENCVÁROS (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
18.55:
Qarabag (azeri)–APOEL (ciprusi)
21.00: Sevilla (spanyol)–Dudelange (luxemburgi)
B-CSOPORT
21.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–FC Köbenhavn (dán) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Malmö (svéd)–Lugano (svájci)
C-CSOPORT
21.00:
Getafe (spanyol)–Basel (svájci)
21.00: Trabzonspor (török)–Krasznodar (orosz)
D-CSOPORT
21.00:
PSV Eindhoven (holland)–LASK Linz (osztrák)
21.00: Sporting CP (portugál)–Rosenborg BK (norvég)
E-CSOPORT
21.00:
Rennes (francia)–CFR Cluj (román)
21.00: Celtic (skót)–Lazio (olasz) (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
21.00:
Eintracht Frankfurt (német)–Standard Liege (belga)
21.00: Arsenal (angol)–Vitória (portugál) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.55:
Porto (portugál)–Rangers FC (skót)
18.55: Young Boys (svájci)–Feyenoord (holland)
H-CSOPORT
18.55:
Ludogorec (bolgár)–Espanyol (spanyol) (Tv: Digi Sport3) – élőben az NSO-n!
I-CSOPORT
18.55:
Gent (belga)–Wolfsburg (német)
18.55: St.-Étienne (francia)–Olekszandrija (ukrán)
J-CSOPORT
18.55:
Roma (olasz)–Borussia Mönchengladbach (német) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Basaksehir (török)–Wolfsberg (osztrák)
K-CSOPORT
18.55:
Slovan Bratislava (szlovák)–Wolverhampton Wanderers (angol)
18.55: Besiktas (török)–Braga (portugál)
L-CSOPORT
18.55:
Partizan Beograd (szerb)–Manchester United (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
18.55: AZ Alkmaar (holland)–Asztana (kazah)

FUTSAL
VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, EBOLI
1. FORDULÓ
17.00: MAGYARORSZÁG
–Anglia
20.30: Olaszország–Fehéroroszország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
Péntek 2.15:
Minnesota Vikings–Washington Redskins (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
15.00:
1. nap, Grand Slam-verseny, Abu-Dzabi (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Debreceni EAC–Schiller-Vasas HC

KERÉKPÁR
21.00:
hatnapos verseny, London, 3. nap (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Fenerbahce (török)
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
I-CSOPORT
19.30:
Herne (német)–Atomerőmű KSC Szekszárd
20.30: Namur (belga)–VBW CEKK Cegléd
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olajbányász 
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.30:
Golden State Warriors–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1116 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Fatum Nyíregyháza (Tv: M4 Sport)

TENISZ
ATP-TORNA
12.00–23.00:
Bécs–Bázel, 4. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
Bajnokok Tornája (Csuhaj)

 

OKTÓBER 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL
VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, EBOLI
2. FORDULÓ
16.00:
Fehéroroszország–MAGYARORSZÁG
19.00: Olaszország–Anglia 

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
21.00:
Southampton–Leicester (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
20.45:
Nantes–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Mainz–Köln (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
20.45:
Verona–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00:
Villarreal–Alavés (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
BDO WORLD MASTERS
23.00:
1. nap, Purfleet (Tv: Sport2)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
17.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Hokiklub Budapest
17.30: Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpesti TE
18.00: FTC-Telekom–Fehérvár Titánok
EBEL
19.15:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
HK Dukla Michalovce (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–HK Poprad (szlovák)

KERÉKPÁR
21.00:
hatnapos verseny, London, 4. nap (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport)
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Motherson-Mosonmagyaróvár
18.30: Alba Fehérvár KC–Szent István SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Debreceni EAC–Atomerőmű SE 

MOTORSPORT
MOTOGP, AUSZTRÁL NAGYDÍJ
4.10:
Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
5.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
6.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
23.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 0.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 1.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
SUPERBIKE
VILÁGBAJNOKI SOROZAT
16.20:
Katar, Superpole (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–Hungast Haladás

TENISZ
ATP-TORNA
17.30–23.00:
Bécs–Bázel, 5. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
Bajnokok Tornája (Csuhaj)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK
19.00:
Szolnoki Dózsa–ZF-Eger
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–PannErgy-Miskolci VLC
19.30: Budapesti Honvéd SE–A-Híd-OSC-Újbuda
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–UVSE

 

OKTÓBER 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ

14.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Puskás Akadémia FC – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!

NB II
14. FORDULÓ
17.00:
Szolnok–Ajka

NŐI NB I
8. FORDULÓ
12.00:
Kelen SC–Haladás
14.30: Szeged–Haladás

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
B-CSOPORT
1. FORDULÓ
22.00:
Nigéria–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Aston Villa (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Brighton–Everton
16.00: Watford–Bournemouth
16.00: West Ham–Sheffield United
18.30: Burnley–Chelsea (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
17.30:
Lille–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
20.00: Brest–Dijon
20.00: Lyon–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Montpellier–Angers
20.00: Reims–Nimes
20.00: Strasbourg–Nice

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Union Berlin
15.30: Freiburg–RB Leipzig
15.30: Hertha BSC–Hoffenheim
15.30: Paderborn–Düsseldorf
15.30: Schalke–Borussia Dortmund (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.30: Leverkusen–Werder Bremen (Tv: Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA 2
11. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Stuttgart (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Lecce–Juventus (Tv: Digi Sport1)
18.00: Inter–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Genoa–Brescia (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
16.00:
Leganés–Mallorca (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
női óriás-műlesiklás, Sölden (Tv: Eurosport1)

AUTÓVERSENY
WTCR, SZUZUKA
7.50:
1. futam (Tv: Eurosport1)
PORSCHE-SZUPERKUPA, MEXIKÓ
21.15:
1. futam (Tv: Eurosport1)

DARTS
DBO WORLD MASTERS
23.00:
2. nap, Purfleet (Tv: Sport2)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
17.00:
3. szabadedzés – élőben az NSO-n!
20.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Hokiklub Budapest

KERÉKPÁR
21.00:
hatnapos verseny, London, 5. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–Szombathelyi KKA
18.00: Váci NKSE–Siófok KC
18.00: MTK Budapest–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Jászberényi KSE
18.00: PVSK-VEOLIA–Egis Körmend
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–OSE Lions
NŐI NB I
18.00:
TFSE-MTK–NKE-FCSM Csata
18.00: Vasas Akadémia–Aluinvent DVTK
18.00: PINKK-Pécsi 424–Uni Győr MÉLY-ÚT
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Milwaukee Bucks–Miami Heat (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, AUSZTRÁL NAGYDÍJ
3.30:
Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
3.55: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
4.25: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
4.50: Moto 2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
5.20: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
6.00: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
6.25: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
SUPERBIKE
VILÁGBAJNOKI SOROZAT
17.05:
Katar, 1. futam (Tv: Eurosport1)
18.20: Katar, 2. futam (Tv: Eurosport1)

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
ELŐDÖNTŐ
12.00:
Anglia–Új-Zéland

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MTK Budapest–Vasas Óbuda

TENISZ
ATP-TORNA
14.30:
Bázel, 6. nap, elődöntők (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
Bajnokok Tornája (Csuhaj)

TRIATLON
Világkupa, Mijazaki

ÚSZÁS
Nemzetközi úszóliga (ISL), 4. állomás, Duna Aréna (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓK
16.00:
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–PVSK-Mecsek Füszért
19.00: UVSE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: A-Híd-OSC-Újbuda–Budapesti Honvéd SE

 

OKTÓBER 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
17.15:
Mol Fehérvár FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
14. FORDULÓ

13.30: Dorogi FC–WKW ETO FC Győr
13.30: Soroksár SC–Budaörs
17.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szeged-Csanád Grosics–Duna Aszfalt Tiszakécske
17.00: BFC Siófok–Kazincbarcika
17.00: Gyirmót FC Győr–Vasas FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Budafoki MTE–Vác FC

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.30: Jászberény–FC Hatvan
13.30: Tiszaújváros–Cegléd
13.30: Balassagyarmat–ESMTK
13.30: Sényő–Eger
13.30: DEAC–Füzesgyarmat
13.30: Ózd–Gyöngyös
13.30: Tállya–DVTK II
13.30: Putnok FC–DVSC II
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Dunaharaszti MTK–Iváncsa
13.30: PMFC–Dabas
13.30: THSE-Szabadkikötő–Dunaújváros
13.30: Bp. Honvéd II–Kelen SC
13.30: Kecskeméti TE–Szentlőrinc
13.30: Monor–Szekszárd
13.30: Rákosmente–Kozármisleny
13.30: Dabas-Gyón FC–Taksony
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak
13.30: Balatonlelle–Hévíz SK
13.30: BKV Előre–Veszprém
13.30: Mosonmagyaróvár–Érd
13.30: FC Nagykanizsa–Sárvár FC
13.30: III. Kerületi TVE–Pápai FC
13.30: Bicskei TC–Mol Fehérvár FC II
13.30: Komárom VSE–Lipót SK

NŐI NB I
8. FORDULÓ
13.30:
FTC–MTK (Tv: M4 Sport)
13.30: Astra-Alef HFC–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
15.00:
Newcastle–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Crystal Palace
17.30: Liverpool–Tottenham (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
17.30: Norwich–Manchester United

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
15.00:
Rennes–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
17.00: St.-Étienne–Amiens
21.00: PSG–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Augsburg (Tv: Sport1)
18.00: Mönchengladbach–Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Sampdoria
15.00: Atalanta–Udinese
15.00: SPAL–Napoli
15.00: Torino–Cagliari
18.00: Roma–Milan (Tv: Digi Sport2)
20.45: Fiorentina–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
12.00:
Celta Vigo–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
14.00: Granada–Betis (Tv: Spíler2)
16.00: Levante–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Osasuna–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Sölden (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
18.00:
Atlanta Falcons–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)
18.00: Buffalo Bills–Philadelphia Eagles
18.00: Chicago Bears–Los Angeles Chargers
18.00: Detroit Lions–New York Giants
18.00: Houston Texans–Oakland Raiders
18.00: Jacksonville Jaguars–New York Jets
18.00: Los Angeles Rams–Cincinnati Bengals
18.00: New Orleans Saints–Arizona Cardinals
18.00: Tennessee Titans–Tampa Bay Buccaneers
21.05: San Francisco 49ers–Carolina Panthers
21.25: Indianapolis Colts–Denver Broncos
21.25: New England Patriots–Cleveland Browns (Tv: Sport2)
Hétfő, 1.20: Kansas City Chiefs–Green Bay Packers (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
C-CSOPORT
15.00:
Metz TT (francia)–SH-ITB Budaörsi 2i SC

AUTÓVERSENY
PORSCHE-SZUPERKUPA, MEXIKÓ
17.00:
2. futam (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
20.10:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
17.40
: Schiller-Vasas HC–Dunaújvárosi Acélbikák
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–EC-KAC (osztrák)
TIPSPORT LIGA
17.00:
HC 07 Detva (szlovák)–MAC Újbuda
17.30: DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Alba Fehérvár
18.00: Kaposvári KK–Sopron KC
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
18.00: PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1118 (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, AUSZTRÁL NAGYDÍJ
2.00:
Moto3, futam (Tv: Spíler1)
3.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
5.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

RALI
Katalán rali, a vb 13. futama, Salou

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
ELŐDÖNTŐ
12.00:
Wales–Dél-Afrika

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Sümegi RE
19.00: MAFC-BME–Vidux-Szegedi RSE
B-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre-BERICAP–Pénzügyőr SE
16.30: Dunaferr SE–FINO Kaposvár
18.00: DEAC–Szolnoki RK

TENISZ
ATP-TORNA
15.00:
Bázel, 7. nap, döntők (Tv: Sport2)
WTA-VILÁGBAJNOKSÁG
9.30: Sencsen (Tv: Digi Sport2)
13.30: Sencsen, páros (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
Nemzetközi úszóliga (ISL), 4. állomás, Budapest (Duna Aréna) (Tv: Eurosport2)

 

2019.11.12 20:16:25

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Azonosulás a régi nagyokkal, nyomaik felkutatása lehet az első olyan gesztus, amely révén újra igazi nagyváradi identitással felvértezett futballcsapata lehet a városnak.

2019.11.12 12:10:57

Minden más foci nemzetisport.hu

Sokan máris úgy gondolják, a spanyol hölgy a PSG-sztár új kedvese.