D. Á. 2019.10.07 18:01 Frissítve: 2019.10.14 15:09

Heti program: Magyarország két Eb-selejtezőt vív; kézi BL a mieinkkel

Csütörtöktől egészen jövő keddig keddig a válogatottaké a főszerep. Magyarország két Eb-selejtezőt vív az előttünk álló héten – csütörtökön Horvátországba utazik, vasárnap a Groupama Arénában fogadja Azerbajdzsánt. A férfi kézi Bajnokok Ligájában ezúttal is pályán a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged, a női BL-ben pedig láthatjuk a Ferencvárost és a Győrt. Örülhetnek a száguldó cirkusz rajongói, hiszen a Formula–1 Japánból jelentkezik két hét szünet után, de az amerikai sportok szerelmesei is sem szomorkodhatnak, az NFL-alapszakasz 6. fordulója mellett az NBA-előszezon meccseit is élőben követhetik.

 

OKTÓBER 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FÉRFI FUTSAL NB I
6. FORDULÓ
18.30:
Haladás–Nyírgyulaj
19.00: Aramis SE–Rubeola FC

NÉMET 2. BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Osnabrück–Bielefeld (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
San Francisco 49ers–Cleveland Browns (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
21.00:
2. nap, Grand Slam-verseny (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Corona Brasov (romániai)–Csíkszereda (romániai)
18.00: UTE–Gyergyói HK (romániai)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1102 (Tv: Sport2)

 

OKTÓBER 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM

U17-ES NŐI EB-SELEJTEZŐ
12.30: MAGYARORSZÁG U17
–Lengyelország U17 (Tv: M4 Sport)

U19-ES NŐI EB-SELEJTEZŐ
15.00: MAGYARORSZÁG U19
–Dánia U19

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
15.45:
Kajrat (kazah)–KPRF (orosz)
18.00: Murcia (spanyol)–Berettyóújfalu 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
21.00:
3. nap, Grand Slam-verseny, Brazíliaváros (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.00:
Skelleftea–Karpat (Tv: Sport2)
VISEGRÁD-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
UTE–JKH GKS Jastrzebie (lengyel) 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Budakalász–Telekom Veszprém
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Mol-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
NBA, ELŐSZEZON
12.00:
Toronto Raptors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1103 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
ZOK Luka Bar (montenegrói)–Vasas Óbuda (Tv: Digi Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
6.30:
Sanghaj (Tv: Digi Sport 2)
WTA-TORNA
5.00:
Tiencsin (Tv: Digi Sport1)
6.55: Tiencsin (Tv: Digi Sport3)
9.00: Tiencsin (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
CHINA OPEN
10.55:
női egyes (Tv: M4 Sport) 

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
14.30:
női csapatverseny, döntő

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Szolnoki Dózsa–Szintyez Kazany (orosz) (Tv: Sport1)
NŐI OB I
20.00:
UVSE–Eger (Tv: M4 Sport)

 

OKTÓBER 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
18.00: MAGYARORSZÁG U19–
Grúzia U19

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR

2. FORDULÓ
15.45: Murcia (spanyol)–Kajrat (kazah)
18.00: Berettyóújfalu–KPRF (orosz) (Tv: M4 Sport)

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
20.45:
Németország–Argentína (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
17.00:
Trinec–Lausanne (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
19.00:
Flensburg–PPD Zagreb (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
18.00:
Dabasi KC VSE–Csurgói KK
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–DVSC Schaeffler
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Győri Audi ETO KC
18.00: Váci NKSE–Szombathelyi KKA
18.30: Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs
18.30: TFSE-MTK–Sopron Basket
18.30: VBW CEKK Cegléd–ZTE Női Kosárlabda Klub
19.30: PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
19.45: Uni Győr MÉLY-ÚT–Aluinvent DVTK (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1104 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
6.30:
Sanghaj (Tv: Digi Sport 2)
WTA-TORNA
5.00:
Tiencsin (Tv: Digi Sport1)
6.55: Tiencsin (Tv: Digi Sport3)
9.00: Tiencsin (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
CHINA OPEN
12.05:
férfi páros (Tv: M4 Sport) 

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
13.45:
férfi csapatverseny, döntő

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Waspo Hannover (német) (Tv: Duna World)
20.30: A-Híd OSC-Újbuda–Mladost Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport1)

 

OKTÓBER 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐ
7. FORDULÓ
E-CSOPORT
20.45:
Horvátország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
C-CSOPORT
18.00:
Fehéroroszország–Észtország (Tv: Sport2)
20.45: Hollandia–Észak-Írország (Tv: Sport2)
E-CSOPORT
20.45:
Szlovákia–Wales (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20.45:
Ausztria–Izrael
20.45: Észak-Macedónia–Szlovénia
20.45: Lettország–Lengyelország
I-CSOPORT
16.00:
Kazahsztán–Ciprus
20.45: Belgium–San Marino
20.45: Oroszország–Skócia

VB-SELEJTEZŐ
ÁZSIA, 2. SZAKASZ
A-CSOPORT

14.00: Kína–Guam
16.00: Szíria–Maldív-szigetek
B-CSOPORT
10.30: Ausztrália–Nepál
18.00: Jordánia–Kuvait
C-CSOPORT
15.30: Irán–Kambodzsa
18.00: Irak–Hongkong
D-CSOPORT
14.00:
Üzbegisztán–Jemen
19.00: Szaúd-Arábia–Szingapúr
E-CSOPORT
15.00: Banglades–Katar
17.00: Omán–Afganisztán
F-CSOPORT
12.35: Japán–Mongólia
16.30: Kirgizisztán–Mianmar
G-CSOPORT
13.00:
Vietnám–Malajzia
18.00: Arab Emírségek–Indonézia
H-CSOPORT
13.00: Dél-Korea–Srí Lanka
18.00: Libanon–Türkmenisztán

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉSEK
14.00:
Brazília–Szenegál
20.00: Koszovó–Gibraltár
20.45:
Szerbia–Paraguay

FÉRFI FUTSAL NB I
7. FORDULÓ
19.00:
Rubeola FC–Haladás
19.00: DEAC–Aramis SE

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
New England Patriots–New York Giants (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
UTE–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
D-CSOPORT
19.00:
Kristianstad–Schaffhausen (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Váci KSE
NŐI NB I
18.00:
Szent István SE–Siófok KC, Monor
NÉMET BAJNOKSÁG
22.45:
THW Kiel–Nordhor-Lingen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ELŐSZEZON
13.00:
Los Angeles Lakers–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1105 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
6.30:
Sanghaj (Tv: Digi Sport 2)
WTA-TORNA
5.00:
Tiencsin (Tv: Digi Sport1)
6.55: Tiencsin (Tv: Digi Sport3)
9.00: Tiencsin (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
CHINA OPEN
13.55:
női páros (Tv: M4 Sport) 

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
16.00:
női egyéni összetett, döntő

 

OKTÓBER 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

U21-ES FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
20.00: MAGYARORSZÁG–
Horvátország (Tv: M4 Sport)

EB-SELEJTEZŐ
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Csehország–Anglia (Tv: Sport1)
20.45: Montenegró–Bulgária
B-CSOPORT
20.45:
Portugália–Luxemburg
20.45: Ukrajna–Litvánia
H-CSOPORT
20.45:
Andorra–Moldova
20.45: Izland–Franciaország (Tv: Sport2)
20.45: Törökország–Albánia

FÉRFI FUTSAL NB I
7. FORDULÓ
18.30:
Veszprém–Dunaferr
20.00: Kecskemét–FTC
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

15.45: KPRF (orosz)–Murcia (spanyol)
18.00: Berettyóújfalu–Kajrat (kazah) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
3.00:
1. szabadedzés
7.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Schiller-Vasas HC
18.00: Hokiklub Budapest–DEAC
18.30: Fehérvári Titánok–UTE
EBEL
19.15:
EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
18.00:
HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: HC Nové Zámky (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–FTC-HungaroControl

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1106 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
19.00:
Jászberény VT–Vasas Óbuda

TENISZ
ATP-TORNA
6.30:
Sanghaj (Tv: Digi Sport 2)
WTA-TORNA
4.30:
Tiencsin, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
6.55: Tiencsin, negyeddöntők (Tv: Digi Sport3)
9.00: Tiencsin, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
CHINA OPEN
13.30:
férfi páros (Tv: M4 Sport)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
16.00:
férfi egyéni összetett, döntő (Tv: M4 Sport)

 

OKTÓBER 12., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
20.00: MAGYARORSZÁG–
Horvátország (Tv: M4 Sport)

EB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.00:
Grúzia–Írország (Tv: Sport2)
18.00: Dánia–Svájc (Tv: Sport2)
F-CSOPORT
18.00:
Feröer–Románia
20.45: Norvégia–Spanyolország (Tv: Sport2)
20.45: Málta–Svédország
J-CSOPORT
18.00:
Bosznia-Hercegovina–Finnország
20.45: Liechtenstein–Örményország
20.45: Olaszország–Görögország (Tv: Sport1)

NB III
10. FORDULÓ
Keleti csoport
14.30: Tiszaújváros–FC Hatvan
14.30: Balassagyarmat–Jászberény
14.30: Sényő–Cegléd
14.30: DEAC–ESMTK
14.30: Tállya–Füzesgyarmat
14.30: Putnok FC–Gyöngyös
14.30: DVSC II–DVTK II
15.00: Ózd–Eger
Közép-csoport
14.30: PMFC–Iváncsa
14.30: THSE-Szabadkikötő–Dunaharaszti MTK
14.30: Bp. Honvéd II–Dabas
14.30: Kecskeméti TE–Dunaújváros
14.30: Monor–Kelen SC
14.30: Rákosmente–Szentlőrinc
14.30: Dabas-Gyón FC–Szekszárd
14.30: Taksony–Kozármisleny
Nyugati csoport
11.00: Puskás Akadémia II–Pápai FC
14.30:
BKV Előre–Hévíz SK
14.30: Mosonmagyaróvár–Balatonlelle
14.30: FC Nagykanizsa–Veszprém
14.30: III. Kerületi TVE–Érd
14.30: Bicskei TC–Sárvár FC
14.30: Komárom VSE–Mol Fehérvár FC II
14.30: Lipót SK–Ménfőcsanak

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
16.40: MAGYARORSZÁG–
Spanyolország (Tv: Digi Sport1)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
5.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Schiller-Vasas HC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
18.00: Hokiklub Budapest–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Csurgói KK–Dobrogea Sud Constanta (román) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
15.00:
Váci NKSE–Hypo Niederösterreich (osztrák) (Tv: Sport1)
19.00: DVSC Schaeffler–TSV Bayer 04-Werkselfen (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–SBS-Eger
18.00: Mezőkövesdi KC–Sport36-Komló
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Motherson-Mosonmagyaróvár

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.00:
Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK (Tv: M4 Sport)
16.30: Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions
17.00: DEAC–Sopron KC
18.00: PVSK-VEOLIA–Alba Fehérvár
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Jászberényi KSE
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–TFSE-MTK
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–PEAC-Pécs
18.00: Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–NKE-FCSM Csata

RÖGBI
EURÓPAI NEMZETEK KUPÁJA-SOROZAT
1. KONFERENCIA, ÉSZAKI CSOPORT
BUDAPEST RUGBY CENTER
15.00: MAGYARORSZÁG–
Lettország

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–UTE
18.00: Békéscsabai RSE–MTK Budapest
19.00: Hungast Haladás–Fatum Nyíregyháza

TENISZ
ATP-TORNA
10.00:
Sanghaj, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.00: Sanghaj, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
WTA-TORNA
5.00:
Tiencsin, elődöntők (Tv: Digi Sport1)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
16.00:
szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű, nők: ugrás, felemás korlát) (Tv: M4 Sport)

TRIATLON
Hawaii Ironman

UFC
FIGHT NIGHT, TAMPA
Vasárnap, 2.00:
Joanna Jedrzejczyk–Michelle Waterson (Tv: Sport2)

 

OKTÓBER 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ
E-CSOPORT
GROUPAMA ARÉNA
18.00: MAGYARORSZÁG
Azerbajdzsán (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
C-CSOPORT
18.00:
Fehéroroszország–Hollandia (Tv: Sport1)
20.45: Észtország–Németország
E-CSOPORT
20.45:
Wales–Horvátország (Tv: Sport2)
G-CSOPORT
20.45:
Szlovénia–Ausztria
20.45: Lengyelország–Észak-Macedónia
I-CSOPORT
15.00:
Kazahsztán–Belgium (Tv: Sport2)
18.00: Skócia–San Marino
18.00: Ciprus–Oroszország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
15.30:
Tampa Bay Buccaneers–Carolina Panthers
19.00: Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals
19.00: Cleveland Browns–Seattle Seahawks
19.00: Jacksonville Jaguars–New Orleans Saints
19.00: Kansas City Chiefs–Houston Texans
19.00: Miami Dolphins–Washington Redskins
19.00: Minnesota Vikings–Philadelphia Eagles
22.05: Arizona Cardinals–Atlanta Falcons
22.05: Los Angeles Rams–San Francisco 49ers
22.25: Denver Broncos–Tennessee Titans
22.25: New York Jets–Dallas Cowboys
Hétfő, 2.20: Los Angeles Chargers–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport1)

AUTÓVERSENY
TCR EUROPE, MONZA
11.30:
2. futam (Tv: Sport2)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
7.10:
F1-es futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HCB Südtirol Alperia (olasz)
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)
17.30: DVTK Jegesmedvék–Dukla Trencín (szlovák) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.50:
Aalborg HB (dán)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.00:
Telekom Veszprém–FC Porto Sofarma (portugál) (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Metz HB (francia) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
19.00:
DHK Baník Most (cseh)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00:
Szombathelyi KKA–Siófok KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.30:
Aluinvent DVTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia

RALI
Mecsek rali, az ob 6. futama, Pécs

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
19.00:
MAFC-BME–PTE-PEAC
B-CSOPORT
16.30:
Dunaferr SE–Szolnoki RK
17.00: Pénzügyőr SE–FINO Kaposvár
18.00: MÁV Előre-BERICAP–DEAC

TENISZ
ATP-TORNA
10.30:
Sanghaj, döntő (Tv: Digi Sport1)
WTA-TORNA
7.30:
Tiencsin, döntő (Tv: Digi Sport1)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART

13.00: szerenkénti döntők (férfiak: ugrás, korlát, nyújtó, nők: gerenda, talaj) (Tv: M4 Sport)

 

OKTÓBER 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Bulgária–Anglia (Tv: Sport2)
20.45: Koszovó–Montenegró
B-CSOPORT
20.45:
Litvánia–Szerbia
20.45: Ukrajna–Portugália
H-CSOPORT
20.45:
Franciaország–Törökország (Tv: Sport1)
20.45: Izland–Andorra
20.45: Moldova–Albánia

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Csehország–Észak-Írország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Green Bay Packers–Detroit Lions (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
VISEGRÁD-KUPA
18.00:
Ferencváros–Poruba

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1107 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kecskeméti RC–Sümegi RE

 

OKTÓBER 15., KEDD

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
20.00:
Kazahsztán U19–MAGYARORSZÁG U19 (Tv: M4 Sport)

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
18.00:
Szlovénia U21–MAGYARORSZÁG U21

EB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ
D-CSOPORT
20.45:
Gibraltár–Grúzia
20.45: Svájc–Írország
F-CSOPORT
20.45:
Feröer–Málta
20.45: Románia–Norvégia
20.45: Svédország–Spanyolország (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20.45:
Izrael–Lettország
J-CSOPORT
18.00:
Finnország–Örményország (Tv: Sport1)
20.45: Görögország–Bosznia-Hercegovina
20.45: Lichtenstein–Olaszország (Tv: Sport2)

VB-SELEJTEZŐ
ÁZSIA
, 2. SZAKASZ
A-CSOPORT
13.30:
Fülöp-szigetek–Kína
14.00: Guam–Szíria
B-CSOPORT
13.10:
Tajvan–Ausztrália
18.00: Jordánia–Nepál
C-CSOPORT
13.30:
Kambodzsa–Irak
18.30: Bahrein–Irán
D-CSOPORT
13.45:
Szingapúr–Üzbegisztán
16.00: Palesztina–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
15.30:
India–Banglades
18.30: Katar–Omán
F-CSOPORT
10.00:
Mongólia–Kirgizisztán
14.00: Tádzsikisztán–Japán
G-CSOPORT
14.00:
Thaiföld–Arab Emírségek
14.30: Indonézia–Vietnám
H-CSOPORT
10.30:
Észak-Korea–Dél-Korea
16.00: Srí Lanka–Libanon

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
DAB–Hokiklub Budapest
VISEGRÁD KUPA
18.00:
Jastrzebie–Újpest

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Gyöngyös
NŐI NB I
18.00:
Szent István SE–FTC

 

2019.10.18 17:56:47

Minden más foci SZ. GY.

Kövér László: A fontos lelki egymásra találáson túl az ilyen konkrétumok is jellemzik a nemzet határok fölötti újraegyesítését.

2019.10.17 09:51:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Az Ekkono Method vezérigazgatója komplett fejlesztési rendszert mutatott be – a PSG-nél is alkalmazzák.

2019.10.11 21:18:06

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Amikor Uruguay húsz év után másodszor is világbajnok lett, teljes gyászba borította Brazíliát.