D. Á. 2020.02.24 16:17 Frissítve: 2020.02.25 09:37

Heti program: hét közben BL és El, hétvégén el Clásico!

Az előttünk álló héten folytatódnak a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének küzdelmei: kedden a Chelsea a Bayern Münchent fogadja, a Barcelona pedig a Napolihoz látogat. Szerdán Real Madrid–Manchester City és Lyon–Juventus. Csütörtökön ezúttal is az Európa-ligáé a főszerep, pályán a Manchester United, az Arsenal és az Inter. Szombaton újabb NB I-es fordulót rendeznek – a televíziók képernyőire kerül a Budapest Honvéd–DVTK és a Ferencváros–DVSC mérkőzés. Nem akármilyen találkozók várnak ránk vasárnap. A spanyol La Ligában el Clásico, azaz Real Madrid–Barcelona, az olasz Serie A-ban pedig Juventus–Inter! A férfi és a női kézi BL-ben ismét láthatjuk a Telekom Veszprémet, a Mol-Pick Szegedet, az FTC-t és a Győri Audi ETO KC-t. Lesz még kosárlabda NB I, valamint Erste Liga-rájátszás is!

 

FEBRUÁR 24., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
21.00:
Liverpool–West Ham United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
20.30:
Eintracht Frankfurt–Union Berlin (Tv: Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
22. FORDULÓ
20.30:
Gil Vicente–Benfica (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
23. FORDULÓ
18.00:
Rizespor–Basaksehir (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Fehérvári Titánok
2. MÉRKŐZÉS
18.00:
DEAC–Sport Club Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
11.45:
UAE Tour, 2. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1054 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.30:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika

SZNÚKER
19.55:
The Players Championship, 1. nap (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-tornák

 • 11.00 és 16.00: Dubai (Tv: Eurosport1) – kb. 17.30: Fucsovics Márton–Gaël Monfils (francia, 3.)
 • 23.00: Acapulco (Tv: Eurosport2)
 • Kedd, 0.30: Santiago (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 
12.00: Doha (Tv: Digi Sport2)
 • 23.00: Acapulco (Tv: Digi Sport1)
10.00: fedett pályás országos bajnokság, Nemzeti Edzésközpont

FEBRUÁR 25., KEDD


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Chelsea (angol)–Bayern München (német) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Napoli (olasz)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ

2. MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Fehérvári Titánok
TIPSPORT LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
18.00:
HC 07 Detva (szlovák)–MAC Újbuda
18.00: HC Nové Zámky (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
11.45:
World Tour, UAE Tour, 3. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Budakalász
18.30: Mol-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Szent István SE

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Pénzügyőr SE–Sporting Club (portugál), UTE Röplabdacsarnok

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
The Players Championship, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák

 • 11.00 és 16.00: Dubai (Tv: Eurosport2)
 • 23.00: Acapulco (Tv: Eurosport2)
 • 17.00 és szerda, 0.30: Santiago (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 • 12.00: Doha (Tv: Digi Sport1)
 • 23.00: Acapulco (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA
EURÓPAI SELEJTEZŐ
17.00: MAGYARORSZÁG–
Hollandia, Szentes

FEBRUÁR 26., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Olympique Lyon (francia)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA, A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.00:
Braga (portugál)–Glasgow Rangers (skót) (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
18.00:
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák

KERÉKPÁR
11.45:
World Tour, UAE Tour, 4. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1) 

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
19.00:
Flensburg (német)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
14. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.30:
Schio (olasz)–Sopron Basket
NŐI NB I
18.00:
Uni Győr Mély-Út–Atomerőmű KSC Szekszárd 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1056 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
The Players Championship, 1. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-tornák
 • 11.00 és 16.00: Dubai (Tv: Eurosport2)
 • 17.00 és csütörtök, 0.30: Santiago (Tv: Sport2)
 • 23.00: Acapulco (Tv: Eurosport2)
WTA-tornák
 • 12.00: Doha (Tv: Digi Sport2)
 • 23.00: Acapulco (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
UVSE–PVSK-Mecsek Füszért (Tv: M4 Sport)
18.00: Szegedi VE–Tatabánya
19.15: Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–FTC-Telekom Waterpolo
B-CSOPORT
19.30:
Budapesti Honvéd SE–ZF-Eger
19.30: Kaposvári VK–Metalcom Szentes
20.00: BVSC-Zugló–A-Híd OSC Újbuda

FEBRUÁR 27., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.55:
Gent (belga)–Roma (olasz) (Tv: Digi Sport1)
18.55: Malmö (svéd)–Wolfsburg (német)
18.55: LASK (osztrák)–AZ (holland)
18.55: Basel (svájci)–APOEL (ciprusi)
18.55: Porto (portugál)–Bayer Leverkusen (német) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Basaksehir (török)–Sporting CP (portugál) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Espanyol (spanyol)–Wolverhampton (angol)
21.00: Benfica (portugál)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Salzburg (osztrák)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Internazionale (olasz)–Ludogorec (bolgár) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Manchester United (angol)–FC Bruges (belga) (Tv: Sport1)
21.00: Arsenal (angol)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Sevilla (spanyol)–CFR Cluj (romániai)
21.00: Celtic Glasgow (skót)–Köbenhavn (dán)
21.00: Ajax (holland)–Getafe (spanyol)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
4. állomás, Dublin (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–DEAC
4. MÉRKŐZÉS
18.00:
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HC Orli Znojmo (cseh)
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00:
Traktor–Metallurg (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
11.45:
World Tour, UAE Tour, 5. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1)  

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.30:
Golden State Warriors–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1057 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda (Tv: M4 Sport)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
The Players Championship, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)  

TENISZ
ATP-tornák

 • 12.00: Dubai, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)  
 • 17.00 és péntek, 0.30: Santiago (Tv: Sport2)
 • Péntek, 4.00: Acapulco, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
WTA-torna
 • 13.30: Doha, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
 • Péntek, 0.00: Acapulco, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)

FEBRUÁR 28., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
21.00:
Norwich City–Leicester City (Tv: Digi Sport1)

EURÓPA-LIGA,
13.00:
a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1, Eurosport1, Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
20.45:
Nimes–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
20.30:
Düsseldorf–Hertha (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Valladolid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
9.45 és 14.00:
világkupa, férfi kombináció, Hinterstoder (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS

17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–DEAC
3. MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai)
18.30: Fehérvári Titánok–FTC-Telekom
TIPSPORT LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (szlovák)
19.00: MAC Újbuda–HC Nové Zámky (szlovák) 

KERÉKPÁR
11.45:
World Tour, UAE Tour, 6. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00:
FTC-HungaroControl–Mezőkövesdi KC
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Motherson-Mosonmagyaróvár

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1058 (Tv: Sport2)

PÁLYAKERÉKPÁR
18.30:
világbajnokság, Berlin, 3. nap (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, KECSKEMÉT
BRONZMÉRKŐZÉS
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár (Tv: M4 Sport)
DÖNTŐ
20.00:
Pénzügyőr SE–HÉP Kecskeméti RC (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
15.55 és 17.15: világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
17.40 és 19.10: légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw (Tv: Digi Sport3, Digi Sport2)

SUPERBIKE
Szombat, 5.00:
világbajnoki-sorozat, Ausztrália, 1. futam (Tv: Eurosport1)  

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
8.25:
világkupa, Almaty (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
19.55:
The Players Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)   

TENISZ
ATP-tornák

 • 13.55: Dubai, elődöntő (Tv: Eurosport2)  
 • 17.00 és szombat , 0.30: Santiago, negyeddöntő (Tv: Sport2)
 • Szombat, 1.00: Acapulco, elődöntő (Tv: Eurosport2)
WTA-torna
 • 15.00: Doha, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
 • 23.05: Acapulco, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

FEBRUÁR 29., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
17.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–ZTE FC
17.00: Mol Fehérvár FC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Újpest FC–Puskás Akadémia FC
17.00: Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda Master Good–Paksi FC
19.30: Ferencvárosi TC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
13.30:
Brighton–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle–Burnley
16.00: West Ham United–Southampton
18.30: Watford–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
17.30:
PSG–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Metz
20.00: Brest–Angers
20.00: Monaco–Reims (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Strasbourg
20.00: Toulouse–Rennes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mönchengladbach
15.30: Borussia Dortmund–Freiburg
15.30: Hoffenheim–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Paderborn
18.30: 1. FC Köln–Schalke 04 (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
15.00:
Lazio–Bologna (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
20.45: Napoli–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
13.00:
Eibar–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.20:
világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, La Thuile (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupa,férfi szuperóriás-műlesiklás, Hinterstoder (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Országos bajnokság, Kecskemét

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50:
világkupa, Lahti HS 130 (Tv: Eurosport2)

FORMULA–E
11.00: világbajnoki-sorozat, Marrákes, időmérő (Tv: Eurosport2)
15.00:
világbajnoki-sorozat, Marrákes, 5. futam (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
10.30: összetett és spint világbajnokság, Hamar

HÓDESZKA
19.45:
FIS világkupa, Blue Mountain (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Fehérvári Titánok–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai)
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
11.45: World Tour, UAE Tour, 7. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1)  
Vasárnap, 3.00:
Tour de Taiwan, 1. szakasz  (Tv: Eurosport1)  

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.00: Barcelona (spanyol)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT
5. FORDULÓ
14.45:
Brest (francia)–Ljubljana (szlovén) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgói KK–HE-DO B. Braun Gyöngyös
18.00: Dabasi KC–Budakalász
18.00: SBS-Eger–Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló–Váci KSE
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00
: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
NŐI NB I
17.00:
NKE-FCSM Csata–Uni Győr Mély-Út
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–ELTE BEAC Újbuda
18.00: Vasas Akadémia–TFSE-MTK
18.00: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
New York Knicks–Chicago Bulls (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1059 (Tv: Sport2)

PÁLYAKERÉKPÁR
18.00:
világbajnokság, Berlin, 4. nap (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-BRSE
18.00: MTK Budapest–UTE, Illyés-Aramis Sportcsarnok
19.00: Hungast Haladás–Jászberény VT

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Lahti, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
13.30:
női Európa-bajnokság, Minszk, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

SZNÚKER
19.55:
The Players Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)   

TENISZ
ATP-tornák
 • 16.00: Dubai, döntő (Tv: Eurosport2)  
 • Vasárnap, 4.00: Acapulco (Tv: Eurosport2) 
 • 21.00: Santiago, elődöntő (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 • 16.00: Doha, döntő (Tv: Digi Sport1)
 • Vasárnap, 1.00: Acapulco, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ

14. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
FTC-Telekom Waterpolo–Szolnoki Dózsa
16.00: Szegedi VE–UVSE
17.00: Debreceni VSE–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Tatabánya
B-CSOPORT
18.00:
Metalcom Szentes–AVUS Szombathely
18.00: VasasPlaket–Kaposvári VK
19.00: A-Híd OSC Újbuda–ZF-Eger
19.00: Budapesti Honvéd SE–BVSC-Zugló

MÁRCIUS 1., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
26. FORDULÓ
14.30:
Vác FC–FC Ajka, Balassagyarmat
14.30: Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre
14.30: Budaörs–Gyirmót FC Győr, Tatabánya
14.30: BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár
14.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Kazincbarcika
17.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics–Szolnoki MÁV FC
17.00: MTK Budapest–Duna Aszfalt TLC
17.00: Vasas FC–WKW ETO FC Győr 

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
15.00:
Everton–Manchester United (Tv: Spíler1)
15.00: Tottenham–Wolverhampton

ANGOL LIGAKUPA
DÖNTŐ
17.30:
Aston Villa–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
15.00:
Nantes–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Bordeaux–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lyon–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
13.30:
Union Berlin–Wolfsburg (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
18.00: Werder Bremen–Eintrracht Frankfurt (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
12.30:
 Milan–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lecce–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–SPAL  (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sassuolo–Brescia
18.00: Cagliari–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Inter (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
12.00:
Sevilla–Osasuna (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.00: Espanyol–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.35 és 12.45:
világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder (Tv: Eurosport1)
11.10 és 14.15: női kombináció, La Thuile (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ASZTALITENISZ
Országos bajnokság, Kecskemét

ÉSZAKI ÖSSZETETT
8.50 és 13.20:
világkupa, Lahti (Tv: Eurosport2)

GYORSKORCSOLYA
13.00: összetett és spint világbajnokság, Hamar

HÓDESZKA
18.50:
FIS világkupa, Blue Mountain (Tv: Eurosport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
5. MÉRKŐZÉS
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–UTE
TIPSPORT LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
16.00:
HK Nitra (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.30: HK Dukla Michalovce (szlovák)–MAC Újbuda 

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
5. FORDULÓ
1. CSOPORT
15.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Team Esbjerg (dán), Érd (Tv: Sport1)
2. CSOPORT
17.00:
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
14.00
: Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Siófok KC
FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.00:
Pays d'Aix Université Club (francia)–Grundfos Tatabánya KC, Aix-en-Provence (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Aluinvent DVTK–Sopron Basket
18.30: PEAC-Pécs–PINKK-Pécsi 424
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Philadelphia 76ers (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE
18.30: HÉP Kecskeméti RC–DEAC

SÍLÖVÉSZET
10.25 és 12.25:
Európa-bajnokság, Minszk (Tv: Eurosport1)

SÍFUTÁS
10.00:
világkupa, Lathi női váltó (Tv: Eurosport2)
11.00: világkupa, Lathi, férfi váltó (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
13.55 és 15.20: világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

SZNÚKER
19.55:
The Players Championship, döntő (Tv: Eurosport1)    
2020.03.14 18:24:03

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

MAJDNEM-TRANSZFEREK. A szó szerint nyugdíjas állás és ottalvó edző is aláírást ért. A Barca Haaland helyett Boatenget választotta.

2020.04.04 20:34:35

Minden más foci K. D.

Most Magyarország legtehetségesebb FIFA-játékosai pótolják a rangadókat!

2020.04.03 08:49:35

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Ami a nagy Cruyffnek nem ment játékosként, összejött edzőként: felépítette a Barca-katedrálist.

2020.04.02 16:57:07

Minden más foci P. K.

Emlékezetes szögletek és egy kis „törióra” – tudja, ki rúgta az első gólt a sarokból, és miért „olimpiai” a neve?

2020.04.01 22:06:12

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Ferguson legjobb csapata a szerencsével sem állt hadilábon, a fordítások fordítását mutatta be.