H. Á. 2020.02.20 19:02 Frissítve: 2020.03.09 22:22

ERSTE LIGA, A RÁJÁTSZÁS ADATBANKJA

A középszakasz végeztével február 21-én ellenfeleket választottak maguknak az alapszakasz első három helyén végző csapatok, majd február 22-én már meg is kezdődött a rájátszás. A párharcok minden esetben négy megnyert mérkőzésig tartanak. Ha egy mérkőzés 60 perc után döntetlenre áll, akkor az első gólig játszanak tovább a felek 4 a 4 ellen 20 perces játékrészekkel. Az elődöntős párosítás a középszakaszban elért helyezések alapján alakul ki.

 

AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE ITT!

A KÖZÉPSZAKASZ IDE KATTINTVA ELÉRHETŐ!

ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
 DÖNTŐ 
A négy nyert meccsig tartó párharc első játéknapja március 23. Legkésőbb április 3-án érhet véget a finálé.
 
 
 ELŐDÖNTŐ 
FTC (1.)–ÚJPEST (7.)
AZ ÁLLÁS: 2–0
Március 8., vasárnap
FTC–Újpest
6–3
Március 9., hétfő
FTC–Újpest
3–1
Március 12.,
Újpest–FTC

Március 13.,
Újpest–FTC

Március 16., hétfő
FTC–Újpest

Március 18., szerda
Újpest–FTC

Március 20., péntek
FTC–Újpest
Az Erste Liga budapesti elődöntője egyben a magyar bajnoki címről is dönt.
   
SC CSÍKSZEREDA (5.)–GYERGYÓI HK (6.) AZ ÁLLÁS: 2–0
1. mérkőzésCsíkszereda–Gyergyó
4–3
2. mérkőzésCsíkszereda–Gyergyó
3–1
3. mérkőzés
Gyergyó–Csíkszereda
4. mérkőzés
Gyergyó–Csíkszereda

5. mérkőzés
Csíkszereda–Gyergyó

6. mérkőzés
Gyergyó–Csíkszereda

7. mérkőzés
Csíkszereda–Gyergyó
A dőlt betűvel szedett mérkőzéseket csak akkor játsszák le, ha szükséges, azaz még egyik fel sem jutott el négy győzelemig a párharc során.
   
 NEGYEDDÖNTŐ 
FTC (1.)–FEHÉRVÁRI TITÁNOK (8.)
A VÉGEREDMÉNY: 4–2
Február 24., hétfő, 18.00 FTC–Fehérvári Titánok1–2 – h.u.
Február 25., kedd, 18.00FTC–Fehérvári Titánok
8–1
Február 28., péntek, 18.30
Fehérvári Titánok–FTC
5–6
Február 29., szombat, 17.30
Fehérvári Titánok–FTC
1–4
Március 2., hétfő, 18.00FTC–Fehérvári Titánok2–4
Március 4., szerda, 18.30Fehérvári Titánok–FTC
2–4
   
DUNAÚJVÁROSI ACÉLBIKÁK (2.)–ÚJPEST (7.)
A VÉGEREDMÉNY: 0–4
Február 22., szombat, 18.00
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpest1–4
Február 23., vasárnap, 17.00
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpest
1–5
Február 26., szerda, 18.00
Újpest–Dunaújvárosi Acélbikák5–0
Február 27., csütörtök, 18.00
Újpest–Dunaújvárosi Acélbikák
5–2
   
CORONA BRASOV (romániai) (3.)–GYERGYÓI HK (romániai) (6.)
A VÉGEREDMÉNY: 3–4
Február 24., hétfő, 18.30
Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
3–2
Február 25., kedd, 18.30
Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)2–3 – h. u.
Február 28., péntek, 18.30
Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai) 5–2
Február 29., szombat, 18.30
Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai)
1–4
Március 2., hétfő, 18.30Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
3–4
Március 4., szerda, 18.30Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai)
1–2 –h. u.
Március 6., péntek, 18.30Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
2–5
   
DEAC (4.)–SC CSÍKSZEREDA (5.)
A VÉGEREDMÉNY: 1–4
Február 23., vasárnap, 18.30
DEAC–SC Csíkszereda0–3
Február 24., hétfő, 18.00DEAC–SC Csíkszereda
1–0
Február 27., csütörtök, 18.00SC Csíkszereda–DEAC
3–1
Február 28., péntek, 18.30
SC Csíkszereda–DEAC
3–2 – h. u.
Március 2., hétfő, 18.00 DEAC–SC Csíkszereda1–3
A dőlt betűvel szedett mérkőzéseket csak akkor játsszák le, ha szükséges, azaz még egyik fel sem jutott el négy győzelemig a párharc során.
A FELSŐHÁZ VÉGEREDMÉNYE
  M GY HGY HV V L–K Gk  P 
1. FTC-Telekom 8 4 2 2 46–30 +16 19
2. Dunaújvárosi Acélbikák 8 5 3 27–30   –3 16
3. Corona Brasov 8 3 1 2 2 27–23   +4 15
4. Debreceni EAC 8 4 4 26–34   –8 12
5. SC Csíkszereda 8 1 1 6 20–29   –9 10
Az alapszakaszból hozott pontok: Csíkszereda 6, FTC 3, Brasov 2, Dunaújváros 1, DEAC 0 
Az első három helyezett választhat magának ellenfelet az alsóház első három, illetve a felsőház utolsó helyezettje közül, a negyedik játszik a ki nem választott ellen a rájátszás negyeddöntőjében.
AZ ALSÓHÁZ VÉGEREDMÉNYE
  M GY HGY HV V L–K Gk  P 
1. Gyergyói Hoki Klub 8 6 2 28–  9 +19 26
2. Újpesti TE 8 5 1 2 36–24 +12 22
3. Fehérvári Titánok 8 3 1 1 3 24–23   +1 14
4. Schiller-Vasas HC 8 1 1 1 5 14–29 –15   6
5. Hokiklub Budapest 8 1 1 6 21–38 –17   5
Az alapszakaszból hozott pontok: UTE 6, Gyergyó 4, Fehérvári Titánok 2, Hokiklub 1, Schiller-Vasas 0
Az első három helyezett bekerült a rájátszásba, felsőház csapata mellé, az utolsó kettő számára véget ért az idény.

AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE ITT!

A KÖZÉPSZAKASZ IDE KATTINTVA ELÉRHETŐ!

2020.02.29 22:55:28

Jégkorong S. TÓTH JÁNOS

NS-VÉLEMÉNY. Ez az idény megy a kukába.

2020.02.22 17:00:39

Jégkorong H. Á.

A Tipsport Liga középszakaszában érintett DVTK és MAC mérkőzései, a bajnokság állása.

2020.02.20 18:25:31

Jégkorong H. Á.

Az Erste Liga 2019–20-as idénye rájátszásának menetrendje, eredményei.

2020.02.09 18:25:17

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

Remek iram, nagy csata és a legfontosabb: 4–1-es magyar siker a házigazda ellen! Rajna Miklós 97.92 százalékkal védett.

2020.02.08 13:44:46

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

Hiába a több helyzet, csak a ráadásban tudta legyőzni ellenfelét a magyar jégkorong-válogatott.