Úszás: egy-egy arany és ezüst a harmadik napon a junior Eb-n
Milák Kristóf 200 méter pillangón arany-, Barta Márton pedig 200 méter vegyesen ezüstérmet nyert pénteken, a hódmezővásárhelyi junior úszó Európa-bajnokság harmadik versenynapján.
A magyar szövetség (MÚSZ) tájékoztatása szerint Milák telt ház előtt, mindenkit meglepve, a kettes pályán úszva nyerte meg a 200 pillangó fináléját, míg Barta ugyan harmadikként csapott célba 200 vegyesen, a győztes spanyol úszó utólagos kizárása miatt végül ezüstérmet vett át. Ebben a számban Sós Dániel negyedik lett.
Juhász Janka 1500 méter gyorson kilencedik lett, a nap zárásaként pedig a férfi 4x200-as gyorsváltó negyedik, a női vegyesváltó hetedik lett.
Legfrissebb hírek

Németh Nándor: Álom a Milákkal felálló váltó
Úszás
2026.06.17. 07:52

Milák a 100 pillangót is behúzta a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.24. 19:15

Milák és Márton is győzött a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.23. 19:52

Milák Kristóf is úszik a monacói Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.20. 15:50
Ezek is érdekelhetik




