M. D. 2022.07.01 13:47 Frissítve: 2022.07.01 13:53

Wimbledon: ez bravúros! Vetődve ütött ponttal nyerte meg a szettet az amerikai – videó

Fantasztikus ütéssel nyerte meg a második játszmát Taylor Fritz a brit Alaistar Gray ellen csütörtökön a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában rendezett mérkőzésen: a 11. kiemelt amerikai játékos 6–3-ra vezetett a rövidítésben, amikor bravúrosan, vetődve tett vissza egy labdát az ellenfél térfelére, ezzel kétszettes előnybe került. Graynek azért sem volt esélye visszaadnia a labdát, mert már ünnepelte, hogy megnyerte a pontot…

A világranglistán 14. helyezett Fritz végül három játszmában nyert (6:3, 7:6, 6:3), így bejutott a harmadik fordulóba, amelyben a szlovák Alex Molcan lesz az ellenfele szombaton.

Taylor Fritz fantasztikus ütést mutatott be (Fotó: Getty Images)
2022.08.09 22:03:22

Tenisz GYŐRI FERENC

NS-VÉLEMÉNY. Hisz abban, hogy képességei alapján még mindig az élvonalba tartozik.

2022.07.25 21:35:29

A 22 éves tehetségnek nagy hitet és önbizalmat ad a finnországi győzelem.

2022.07.12 09:37:59

Tenisz MURÁNYI DOMONKOS

Jo-Wilfried Tsonga: Élveztem az egészet, igyekeztem minden percet ajándékként felfogni.

2022.07.10 21:06:42

NS-VÉLEMÉNY. Djokovics az egyetemes sport egyik legnagyobb alakja.

2022.07.10 14:48:50

Tenisz H. Á.

Novak Djokovics 21. GS-győzelmét ünnepelheti, Nick Kyrgiosnak egy játszma jutott.