
Tóth Amarissa nyerte az országos bajnokságot (Fotó: Fehér Gábor)
Tóth Amarissa nyerte a női egyest a teniszezők országos bajnokságán.
A budapesti Nemzeti Edzés Központban pénteken rendezett döntőben a Kiskút TK játékosa két sima szettben győzte le Kis-Czakó Esztert, a BHSE teniszezőjét, így – a hazai szövetség közösségi oldalának bejegyzése szerint – a magasba emelhette a Körmöczy Zsuzsa-vándorserleget.
A trófeát az 1958-as Roland Garros egyéni győztesének lánya, ifjabb Körmöczy Zsuzsa adta át.
A férfi egyes döntőt szombaton rendezik 10.30-tól.
NŐI TENISZ
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
DÖNTŐ
Tóth Amarissa (Kiskút TK)–Kis-Czakó Eszter (Budapesti Honvéd SE) 6:1, 6:2
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



