M. D. 2021.04.19 10:53 Frissítve: 2021.04.19 10:58

Tenisz: meglepő ausztrál siker a charlestoni döntőben

Az ausztrál Astra Sharma nyerte meg a vasárnap véget ért charlestoni salakpályás női tenisztornát – számolt be róla az MTI.

A döntő idején a világranglista 165. helyén álló játékos alaposan borította a papírformát, ugyanis szetthátrányból nyert az első helyen kiemelt tunéziai Onsz Dzsabur (27.) ellen.

A 25 éves Sharma – aki sikerének köszönhetően 45 helyet javított a WTA rangsorában – pályafutása első tornagyőzelmét ünnepelhette.

WTA-TORNA, CHARLESTON (235 238 dollár, salak)
DÖNTŐ

Sharma (ausztrál)–Dzsabur (tunéziai, 1.) 2:6, 7:5, 6:1

(MTI)

2021.04.20 11:06:58

Tenisz L. PAP ISTVÁN

„Szenzáció lettem és maradtam azzal a valósággal, hogy Budapestről jöttem és a magyar főváros utam végcélja is.”

2021.04.19 11:10:46

Tenisz KLEIN RON

„Én kiadom magamból a maximumot a pályán, csak ez a maximum mostanság nem túl magas.”

2021.03.19 18:00:09

Bemutatjuk az orosz éljátékost, aki ellen Fucsovics Márton idén már nem akar többet teniszezni.

2021.03.14 08:14:46

Tenisz BERTA MIHÁLY, DANCSÁK ANDRÁS

Tornák, ellenfelek, statisztikák, világranglista-helyezések és a tíz legemlékezetesebb pillanat.