Tenisz: Fucsovics két hét múlva térhet vissza sérüléséből

Vágólapra másolva!
2019.09.29. 15:26
null
Fucsovics Mártont Pekingben vizsgálták meg (Fotó: AFP)
Fucsovics Márton két hét múlva térhet vissza izomsérüléséből, amely miatt visszalépett első fordulós selejtezőmérkőzésétől a pekingi kemény pályás tenisztorna 3.5 millió dollár összdíjazású férfiversenyében.

 

A világranglistán 66. magyar játékos az ATP rangsorában 109. ausztrál Bernard Tomiccsal csapott volna össze szombaton, de nem állt ki a meccsre, így riválisa játék nélkül jutott a második körbe.

Vasárnap közösségi oldalán Fucsovics azt írta: a csengtui torna után még érezte a szentpétervári viadal sérülését, Pekingben pedig az orvosok az MRI-vizsgálat után megállapították, hogy izomgyulladása és részleges izomsérülése van.

„Hazaérve megkezdem a sérült rész kezelését, és számításaim szerint Stockholmban már egészségesen térek vissza" – utalt az október 14-én rajtoló viadalra Fucsovics.

Legfrissebb hírek

Fucsovics kikapott Rodionovtól, Ausztria legyőzte a mieinket

Tenisz
Tegnap, 17:35

Piros Zsombor nyert, egyenlítettünk Ausztria ellen!

Tenisz
Tegnap, 16:01

Marozsán Fábián kikapott, előnyben az osztrákok a Davis-kupában

Tenisz
2025.09.12. 17:38

Tóth Amarissa a negyeddöntőben búcsúzott a ljubljanai tenisztornától

Tenisz
2025.09.12. 14:32

Davis-kupa: Marozsán kezd az osztrákok ellen Debrecenben

Tenisz
2025.09.11. 14:30

Csókkirály helyett: Anna Kalinszkaja megnevezte a teniszvilág flörtkirályát

Tenisz
2025.09.10. 11:31

Udvardy Panna kétjátszmás győzelemmel kezdett Sao Paulóban

Tenisz
2025.09.09. 20:02

Alcaraz az új világelső a férfiaknál

Tenisz
2025.09.08. 10:05
Ezek is érdekelhetik