Találatok a WTA Sydney címkére

Találatok száma: 15

Tenisz: döntő rövidítésben kapott ki Udvardyék párosa a sydney-i 500-as fináléjában

2022-01-15 08:22:12

Döntő rövidítésben, 4:6, 7:5, 10–8-ra kapott ki az Udvardy Panna, Vivian Heisen páros az Anna Danyilina, Beatriz Haddad Maia kettőstől a sydney-i WTA 500-as torna páros versenyének döntőjében magyar idő szerint vasárnap hajnalban.

tenisz női páros WTA Sydney WTA Udvardy Panna

Tenisz: Murray több mint két év után ismét döntős ATP-viadalon

2022-01-14 10:57:16

A volt világelső Andy Murray szetthátrányból fordítva megverte Reilly Opelkát a sydneyi kemény pályás tenisztorna férfi versenyében, így több mint két év után ismét döntőt játszhat ATP-viadalon. A nőknél Barbora Krejcíková hét meccslabdát hárítva búcsúztatta Anett Kontaveitet – írja az MTI.

tenis WTA Sydney Andy Murray ATP Sydney

Tenisz: Udvardy döntős párosban a sydneyi tornán

2022-01-14 08:37:41

Udvardy Panna a német Vivian Heisennel bejutott a döntőbe a sydneyi kemény pályás női tenisztorna párosversenyében – írja az MTI.

tenisz WTA Sydney Udvardy Panna

Tenisz: Muguruza győzelemmel kezdte az évet

2022-01-12 10:34:04

A friss WTA-világbajnok Garbine Muguruza megnyerte első 2022-es mérkőzését a sydneyi kemény pályás tenisztorna női versenyében – közölte az MTI.

tenisz WTA Sydney Garbine Muguruza ATP Sydney

Tenisz: Raducanu óriási verést kapott Sydneyben

2022-01-11 09:40:31

Megsemmisítő vereséget szenvedett a US Open-címvédő Emma Raducanu a sydneyi kemény pályás tenisztorna női versenyének első fordulójában – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Sydney Jelena Ribakina Emma Raducanu Belinda Bencic ATP Sydney

Tenisz: Kenin máris búcsúzott Sydneyben

2022-01-10 12:50:57

Az Australian Open két évvel ezelőtti bajnoka, Sofia Kenin már az első fordulóban kiesett a sydneyi, kemény pályás tenisztorna női versenyében – írja az MTI.

tenisz WTA Sydney ATP Sydney

Tenisz: a nyolc között kiesett a címvédő Sydneyben

2019-01-10 17:07:05

A címvédő Angelique Kerber kiesett a nyolc közül a sydneyi kemény pályás teniszviadal női versenyében. A háromszoros Grand Slam-tornagyőztes német játékost a kétszeres wimbledoni bajnok cseh Petra Kvitová verte meg két sima szettben. A férfiaknál az első helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz játszmaelőnyről kikapott az olasz Andreas Seppitől.

WTA Sydney Sztefanosz Cicipasz Angelique Kerber ATP Sydney

Tenisz: a volt világelső nyert Sydneyben a nőknél

2018-01-13 13:25:41

A nőknél a volt világelső német Angelique Kerber, a férfiaknál az első nagy sikerét arató orosz Danyiil Medvegyev nyerte a sydneyi kemény pályás tenisztornát, amelyen mindkét nemnél 469 ezer dollár volt az összdíjazás.

Tenisz: Babos Tímeáék párosa tornát nyert Sydneyben

2017-01-13 07:19:47

Babos Tímea, oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával párosban megnyerte a Sydneyben zajló kemény pályás WTA-tornát.

tenisz WTA-torna WTA Sydney Konta Johanna Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímeáék párosa döntős Sydneyben

2017-01-12 09:42:00

Babos Tímea, oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával párosban bejutott a Sydneyben zajló kemény pályás WTA-torna döntőjébe.

tenisz WTA-torna WTA Sydney Babos Tímea

Tenisz: 31 ász segítségével intézte el honfitársát

2016-01-13 15:39:05

Az amerikai John Isner 31 ászt ütve győzte le 7:6, 6:7, 6:4-re honfitársát, Sam Querreyt az aucklandi kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

WTA torna WTA Sydney WTA Hobart John Isner ATP torna ATP Sydney

Tenisz: Stosur lelépte a második kiemeltet Sydneyben

2016-01-12 13:55:41

A Sydneyben zajló, 687 ezer összdíjazású WTA-torna második fordulójában a hazai közönség legnagyobb örömére honfitársuk, Samantha Stosur a második fordulóban valósággal lelépte a torna második kiemeltjét, a szlovák Daniela Hantuchovát.

tenisz WTA torna WTA Sydney WTA Hobart ATP torna ATP Sydney

Tenisz: Karlovicnak nem a hetes a szerencseszáma

2016-01-11 10:59:52

A horvát Ivo Karlovicnak aligha a hetes a szerencseszáma, hiszen az Aucklandben zajló, 520 ezer dollár összdíjazású ATP-torna első fordulójában hetedik kiemeltként úgy kapott ki a kanadai Vasek Pospisiltől, hogy a győztes mindkét játszmában hét-hét nyert gémig jutott. Sydneyben a WTA-tornán a spanyol Carla Suárez-Navarro búcsúzott az első fordulóban hetedik kiemeltként.

Tenisz: Babosék párosa negyeddöntős Sydneyben

2016-01-11 08:45:08

Győzött hétfői mérkőzésén, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé a Babos Tímea, Katarina Srebotnik páros a 753 ezer dollár (218.4 millió forint) összdíjazású sydneyi kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA torna WTA Sydney Babos Tímea

Tenisz: Babosék győzelemmel kezdték a párost Sydneyben

2014-01-06 06:43:36

Győzelemmel kezdte a Sydneyben zajló WTA-tenisztorna páros versenyét Babos Tímea: a magyar lány a cseh Lucie Safárovával az oldalán 7:5, 6:2-re győzte le a szabadkártyával induló Simona Halep, Raluca Olaru román kettőst.