Találatok a Viktorija Golubic címkére

Találatok száma: 10

Tenisz: Udvardyék párosa már elődöntős Hobartban

2023-01-11 10:36:54

Udvardy Panna a svájci Viktorija Golubic oldalán sikerrel vette a negyeddöntőt párosban a 259 ezer dollár (104 millió forint) összdíjazású kemény pályás hobarti tenisztornán.

női tenisz Viktorija Golubic Udvardy Panna Monica Niculescu

Tenisz: először nyert tornát Leylah Fernandez

2021-03-22 09:24:30

A kanadai Leylah Fernandez nyerte a 235 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású, monterreyi kemény pályás női tenisztornát – írja az MTI.

tenisz WTA Monterrey Viktorija Golubic Leylah Fernandez

Tenisz: Babos legyőzője nyerte meg a lyoni tornát

2021-03-07 19:16:53

A nyolcaddöntőben Babos Tímeát legyőző dán Clara Tauson nyerte meg a lyoni kemény pályás női tenisztornát – írja az MTI.

tenisz Viktorija Golubic Clara Tauson Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea szerencsés vesztesként főtáblás Adelaide-ben

2020-01-12 08:58:50

Babos Tímea két és fél órás csatában 6:4, 6:7, 6:4-re kikapott a svájci Viktorija Golubictól az adelaide-i kemény pályás tenisztorna selejtezőjének második fordulójában, de szerencsés vesztesként mégis feljutott a főtáblára.

tenisz Viktorija Golubic Babos Tímea

Australian Open: Stollár Fanny megnyert meccset veszített el

2018-01-11 07:16:26

Stollár Fanny három játszmában (3:6, 7:6, 6:1) kikapott a svájci Viktorija Golubictól az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság selejtezőjének első fordulójában.

tenisz Viktorija Golubic Stollár Fanny Australian Open

Tenisz: Cibulková nyert Linzben, várja Szingapúr

2016-10-16 16:02:51

A szlovák Dominika Cibulková 6:3, 7:5-re nyert a svájci Viktorija Golubic ellen a linzi torna döntőjében, ezzel kvalifikálta magát a női teniszezők év végi, szingapúri világbajnokságára.

tenisz WTA-vb Viktorija Golubic Dominika Cibulková

Tenisz: Halep „átbiciklizett” Sevastován Bukarestben

2016-07-17 16:18:26

Az első helyen kiemelt hazai Simona Halep diadalával ért véget a bukaresti női tenisztorna, a világranglista 5. helyezettje 48 perc alatt, 6:0, 6:0-ra mosta le lett ellenfelét, Anastasija Sevastovát a döntőben.

tenisz Viktorija Golubic Simona Halep Martin Klizan Anastasija Sevastova Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: a 23 éves svájci hölgy először játszhat döntőt

2016-07-16 21:09:16

A svájci Viktorija Golubic a német Karina Witthöftöt és honfitársát, a világranglista 797. helyén álló Rebeka Masarovát is legyőzte a gstaadi salakpályás női tenisztorna szombati játéknapján, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba. A 23 esztendős játékos pályafutása első WTA-döntőjében a harmadik kiemelt holland Kiki Bertensszel találkozik.

tenisz Viktorija Golubic Simona Halep David Ferrer

Tenisz: Babos Tímea kiküzdötte, negyeddöntős Katowicében

2016-04-07 17:58:06

Babos Tímea szetthátrányból fordítva legyőzte a világranglista 137. helyén álló svájci Viktorija Golubicot a katowicei női tenisztorna második fordulójában.

Tenisz: Babos egy svájcival játszhat a nyolcaddöntőben

2016-04-05 21:09:25

A selejtezőből érkező Viktorija Golubic három szettben legyőzte a szabadkártyás Paula Kaniát a katowicei kemény pályás tenisztorna első fordulójában, így a 23 éves svájci lehet Babos Tímea nyolcaddöntős ellenfele.