Találatok a triatlon ob címkére

Találatok száma: 28

Triatlon: Berekméri és Tomaschof a hosszú távú ob-győztes

2022-08-13 20:44:22

Két ferencvárosi triatlonos, a férfiaknál Berekméri Levente, a nőknél Tomaschof Kata győzött szombaton a hosszú távú országos bajnokságon, Nagyatádon.

triatlon ob triatlon Tomaschof Kata Berekméri Levente

Triatlon: Faldum és Zelinka a rövid távú ob-győztes

2022-07-16 18:49:44

A férfiaknál Faldum Gábor, a nőknél Zelinka Gabriella győzött szombaton a triatlonosok rövid távú országos bajnokságán, Tatán.

triatlon ob triatlon Zelinka Gabriella Faldum Gábor

Triatlon ob: Bragmayer Zsanett és Lehmann Csongor nyerte a sprinttávot Baján

2022-07-02 18:50:25

A férfiaknál Lehmann Csongor, a nőknél Bragmayer Zsanett győzött szombaton a triatlonosok sprinttávú országos bajnokságán, Baján.

triatlon ob triatlon Lehmann Csongor Bragmayer Zsanett

Triatlon: Badar Gergő és Weinhardt Anna nyerte a középtávú ob-t

2022-06-19 15:57:29

A férfiaknál Badar Gergő, a nőknél Weinhardt Anna nyerte vasárnap a középtávú triatlon országos bajnokságot Keszthelyen.

triatlon ob triatlon Weinhardt Anna Badar Gergő

Triatlon: a Team Újbuda nyerte a vegyes váltó ob-t

2022-06-12 16:58:03

A Team Újbuda nyerte vasárnap a triatlon vegyes váltók Lengyeltótiban megrendezett országos bajnokságát.

triatlon Team Újbuda triatlon ob

Triatlon: Pistyúr és Mélypataki nyerte a hosszú távú ob-t

2021-09-12 20:56:16

A férfiaknál Pistyúr Bence, a nőknél Mélypataki Réka nyerte meg vasárnap a triatlonosok hosszú távú országos bajnokságát Balatonkenesén.

triatlon ob Pistyúr Bence Mélypataki Réka

Triatlon: Faldum és Csomor a rövid távú országos bajnok

2021-07-17 17:26:28

A férfiaknál Faldum Gábor, a nőknél Csomor Erika győzött szombaton a triatlonosok rövid távú országos bajnokságán, Tatán.

triatlon ob triatlon Faldum Gábor Csomor Erika

Triatlon: Faldum Gábor és Sárszegi Noémi a sprintbajnok

2021-06-27 19:32:30

A férfiaknál Faldum Gábor, a nőknél Sárszegi Noémi győzött vasárnap a triatlonosok sprint távú országos bajnokságán, Baján – jelentette az MTI. Faldum 54:24 perc alatt teljesítette a 750 méter úszásból, 20 kilométer kerékpározásból, majd 5 kilométer futásból álló távot, míg Sárszegi 1:01:30 óra alatt ért célba.

triatlon ob Sárszegi Noémi Faldum Gábor

Triatlon: a Tiszaújváros és a Pécs nyerte a klubcsapat ob-t

2021-05-29 21:33:49

A férfiaknál a házigazda Tiszaújváros, a nőknél a Pécs nyerte a triatlonosok klubcsapat országos bajnokságát szombaton – írja az MTI.

triatlon ob triatlon

Triatlon ob: Tarnai László és Koronika Judit lett a magyar bajnok

2020-09-13 19:13:43

A férfiaknál Tarnai László, a nőknél Koronika Judit nyerte meg vasárnap a triatlonosok középtávú országos bajnokságát Balatonkenesén.

Triatlon: budaörsi címvédés a vegyes váltó ob-n

2020-07-26 20:44:13

A budaörsi csapat megvédte címét vasárnap a triatlon vegyes váltó országos bajnokságon Lengyeltótiban.

Triatlon: Faldum Gábor és Bragmayer Zsanett nyerte az ob-t

2020-07-18 18:26:08

A férfiaknál Faldum Gábor, a nőknél Bragmayer Zsanett nyerte meg a triatlonosok tatai országos bajnokságát szombaton.

triatlon ob triatlon Faldum Gábor Bragmayer Zsanett

Triatlon: Király és Zelinka sikere az országos bajnokságon

2019-08-31 19:44:16

A férfiaknál Király István, a nőknél Zelinka Gabriella nyerte meg a triatlonosok tatai országos bajnokságát szombaton.

Triatlon: Major és Zelinka nyerte a hosszútávú ob-t

2019-08-10 19:26:59

A férfiaknál Major József, a nőknél Zelinka Gabriella bizonyult a legjobbnak a 30. hosszútávú triatlon országos bajnokságon, szombaton Nagyatádon.

triatlon ob

Triatlon: bajai és újbudai siker váltóban az ob-n

2019-08-04 18:47:41

A férfiaknál a bajai, a nőknél az újbudai váltó bizonyult a legjobbnak a triatlon országos bajnokságon, vasárnap Pécsett.

Triatlon ob: taroltak az újpestiek, címvédés a nőknél

2019-06-15 21:08:50

Két újpesti, a férfiaknál Petsuk Zoltán, a nőknél Zelinka Gabriella bizonyult a legjobbnak a középtávú triatlon országos bajnokságon szombaton.

Triatlon ob: kettős tiszaújvárosi siker Pécsett

2018-08-05 18:44:05

A férfiaknál és a nőknél is Tiszaújváros csapata diadalmaskodott vasárnap a triatlonos váltók országos bajnokságán Pécsett.

triatlon ob triatlon Tiszaújváros

Triatlon: címvédés a férfiaknál és a nőknél a sprint ob-n

2018-06-23 20:35:59

A férfiaknál Bicsák Bence, a nőknél Bragmayer Zsanett védte meg címét szombaton a triatlonosok sprinttávú országos bajnokságán Baján.

Triatlon: Hankó és Zelinka győzött a középtávú ob-n

2018-05-26 16:08:53

A férfiaknál Hankó Dávid, míg a nőknél Zelinka Gabriella nyerte meg a triatlonosok balatonkenesei középtávú országos bajnokságát szombaton.

triatlon ob triatlon Zelinka Gabriella Hankó Dávid

Triatlon ob: Faldum és Zelinka győzött a fővárosban

2017-08-27 15:52:11

Faldum Gábor és Zelinka Gabriella sikerével zárult vasárnap a triatlonosok országos bajnoksága. A Budapesten rendezett viadalon – a szervezők tájékoztatása szerint – Simicskó István honvédelmi miniszter indította el a rajtot.