A Tampa Bay Lightning a folytatásban nem számíthat csapatkapitányára, Steven Stamkosra az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) most zajló nagydöntőjében.

NHL: a sztár visszatérhet a Tampa Bayhez a folytatásra

Steven Stamkos, a Tampa Bay Lightning sztárja visszatérhet klubjához az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának folytatására.

NHL: csípőműtétje után kész a visszatérésre a Tampa sztárja

2020-04-25 10:18:51

Steven Stamkos, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Tampa Bay Lightning csípőműtéten átesett sztárja kész visszatérni, mihelyst újraindul a szezon.

NHL: a 800. pontját Stamkos győzelemmel ünnepelhette

2019-12-29 07:57:26

Megszerezte pályafutása 800. pontját az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) kanadai táblázatán Steven Stamkos, aki vasárnap góllal és assziszttal járult hozzá csapata, a Tampa Bay Lightning 5–4-es győzelméhez a Montreal Canadiens ellen. A 29 éves kanadai kiválóság 779 meccs után 407 gólnál és 393 gólpassznál jár az NHL-ben.

Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning Steven Stamkos New York Rangers NHL Montreal Canadiens

NHL: megállíthatatlan a Tampa, Stamkos elérte a 700-at

2018-12-11 07:21:13

Bár kétszer is hátrányban volt, végül háromgólos győzelemmel erősítette meg vezető pozícióját a Keleti főcsoportban a Tampa Bay Lightning: a floridai csapat hazai jégen 6–3-ra legyőzte a New York Rangerst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: újra nyert a Tampa Bay, megvan Stamkos 500. pontja

2015-10-13 07:33:43

A Tampa Bay Lightning a harmadik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) – keddre virradóra a Boston Bruins volt az áldozat idegenben (6–3).

NHL: utolsó másodperces gól okozta a Boston vesztét

2014-10-14 07:34:38

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján az első három mérkőzését megnyerő Montreal Canadiens idegenben csúfos, 7–1-es vereséget szenvedett a Tampa Bay Lightningtól. A házigazdánál Steven Stamkos karrierje nyolcadik mesterhármasát jegyezte.

jégkorong Tampa Bay Lightning Steven Stamkos NHL Montreal Canadiens

Videó: a kiállított gólt „szerzett”, aztán leült a büntetőpadra

2014-03-30 11:07:00

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszában a Tampa Bay Lightning 4–3-ra nyert túlórában a Buffalo Sabres ellen. A találkozón 2–2-es állásnál Steven Stamkos, a Tampa Bay játékosa rosszul passzolt az ellenfél harmadában, a korong pedig az oldalpalánkról az üres kapuba vánszorgott. Mivel a sportágban nincs öngól, a találatot annak a Cory Conachernek könyvelték el (merthogy a hazaiak közül ő ért utoljára a koronghoz a gól előtt), akinek késleltetett kiállítása miatt a vendégek kapusa helyett mezőnyjátékos érkezett a jégre. Íme a találkozó összefoglalója, benne 2.25-től az ominózus gól!

videó Tampa Bay Lightning Steven Stamkos NHL Buffalo Sabres

Szocsi 2014: lemarad a kétszeres NHL-gólkirály

2014-02-06 08:49:16

Nem gyógyult fel teljesen novemberi sípcsonttöréséből Steven Stamkos, az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) kétszeres gólkirálya, így nem játszhat a pénteken kezdődő szocsi téli olimpián címvédőként induló kanadai válogatottban.

jégkorong Szocsi 2014 Steven Stamkos NHL

Szocsi 2014: Luongo sérülten is a kanadai keretben

2014-01-07 18:58:49

A 2010-es vancouveri olimpia egyik hőse, a kapus Roberto Luongo, valamint Steven Stamkos is sérült jelenleg, mégis mindketten helyet kaptak az egy hónap múlva kezdődő szocsi játékokon címvédőként induló kanadai jégkorong-válogatott keretében.

téli olimpia jégkorong hoki Szocsi 2014 Steven Stamkos Roberto Luongo

NHL: a Tampa Bay a meccset és két legjobbját is elvesztette

2013-11-11 22:33:34

A tengerentúli profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői mérkőzésén a Boston Bruins 3–0-ra legyőzte a Tampa Bay Lightning együttesét.

Tampa Bay Lightning Steven Stamkos Sami Salo Boston Bruins

Videó: Steven Stamkos törte össze a szlovén hokiálmot

2013-05-14 00:01:39

Kanada csak nagy nehézségek árán, hosszabbításban tudta legyőzni Szlovéniát a hoki-vb-n. A szlovének Jan Urbas duplájával vezettek az első harmadban, és még a második játékrészt is 3–2-es előnnyel zárták. A harmadikban azonban Kanada egyenlített, majd a ráadásban Steven Stamkos a győztes gólt is megszerezte a juharleveleseknek.