Találatok a ritmikus gimnasztika címkére

Találatok száma: 318

Rg: Pigniczki Fanni három szeren is döntős lett

2021-07-17 21:39:31

Pigniczki Fanni szalaggal a negyedik helyen végzett a ritmikus gimnasztikázók izraeli Grand Prix-ján, Tel-Avivban.

ritmikus gimnasztika Pigniczki Fanni

Rg Eb: Averina három aranyat nyert vasárnap

2021-06-13 19:20:07

Az orosz Dina Averina három arany- és egy ezüstérmet nyert a Várnában rendezett ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság utolsó, vasárnapi versenynapján – közölte a Magyar Távirati Iroda.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika Dina Averina

Rg Eb: Még nem fogtam fel – Pigniczki Fanni a kvótaszerzéséről

2021-06-12 17:22:56

Mint ismert, a ritmikus gimnasztikázók utolsó európai kvótáját szerezte meg Pigniczki Fanni. A 21 éves sportoló révén Sydney után ismét képviseli magyar sportoló a sportágat az olimpián.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika Pigniczki Fanni

Rg Eb: Pigniczki Fanni megszerezte az olimpiai kvótát!

2021-06-12 14:26:06

Pigniczki Fanni mind a négy szerével hibátlanul mutatta be gyakorlatát a várnai ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság top 24-es egyéni összetett döntőjében, és 97.250 összpontszámával megszerezte az olimpiai kvalifikációt – tájékoztatott Deutsch-Lazsányi Erika, az MRGSZ Technikai Bizottságának elnöke.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb olimpia Tokió 2020 Pigniczki Fanni

Rg Eb: Pigniczki bejutott az egyéni összetett fináléba

2021-06-11 21:22:38

Pigniczki Fanni bejutott az egyéni összetett fináléba a ritmikus gimnasztikázók bulgáriai Európa-bajnokságán.

Rg Eb: Pigniczki összesítésben a kilencedik helyen áll

2021-06-10 21:51:42

Pigniczki Fanni karikával a 10., labdával a 12. lett a selejtezőben a ritmikus gimnasztikázók bulgáriai Európa-bajnokságán, Várnában, ezzel az összesített rangsorban a kilencedik helyen áll.

Rg kvalifikációs vk: Pigniczki most lemaradt az olimpiai kvótáról

2021-05-29 22:52:20

Pigniczki Fanni lemaradt a tokiói olimpiai kvótáról a pesarói kvalifikációs világkupán, de a várnai Európa-bajnokságon javíthat, míg az együttes kéziszercsapat bejutott a vasárnapi döntőbe – írja az MTI.

ritmikus gimnasztika rg Pigniczki Fanni

Rg: Pigniczki Fanni hetedik lett buzogánnyal a baki vk-versenyen

2021-05-09 13:22:42

Pigniczki Fanni a hetedik helyen végzett a buzogány döntőjében a ritmikus gimnasztika világkupa-sorozat baki állomásának vasárnapi zárónapján – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

ritmikus gimnasztika

Rg: Pigniczki Fanni döntős a baki olimpiai kvalifikációs vk-n

2021-05-08 18:56:47

Pigniczki Fanni buzogánnyal döntőbe jutott a ritmikus gimnasztikázók baki olimpiai kvalifikációs világkupaversenyén, és továbbra is kvótás helyen áll – jelentette az MTI.

Rg: Pigniczki Fanni az első nap után a 23. helyen áll

2021-05-07 20:59:22

Pigniczki Fanni a 23. helyen áll egyéni összetettben a Bakiban zajló olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika világkupaverseny selejtezőjének első, pénteki napját követően – adta hírül az MTI.

ritmikus gimnasztika RG Pigniczki Fanni Deutsch-Lazsányi Erika

Rg-vk: Pigniczki Fanni a 11. az első nap után Taskentben

2021-04-16 20:16:45

Pigniczki Fanni az előkelő 11. helyen áll az olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika világkupa-sorozat taskenti állomásának pénteki napját követően – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

ritmikus gimnasztika Rg Pigniczki Fanni

Rg-vk: Pigniczki Fanni a 11. helyen zárt összetettben

2021-03-27 20:08:22

A tokiói kvótáért küzdő Pigniczki Fanni a 11. helyen végzett összetettben a ritmikusgimnasztika-világkupa Szófiában zajló olimpiai kvalifikációs selejtezőjében.

Pigniczki Fanni ritmikus gimnasztika

Ritmikus gimnasztika-vk: Pigniczki Fanni két szer után a 14. helyen áll Szófiában

2021-03-26 20:47:11

A tokiói kvótáért küzdő Pigniczki Fanni két gyakorlat után a 14. helyen áll a Szófiában zajló olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika-világkupa selejtezőjében.

Rg-vk: Szófiában kezdődik az olimpiai kvalifikációs sorozat

2021-03-23 19:49:04

A hétvégén Szófiában rendezik a ritmikus gimnasztikázók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának első állomását, amely a tokiói kvótáért küzdő Pigniczki Fanni számára kiemelt verseny lesz – írja az MTI.

ritmikus gimnasztika olimpia Wiesner Hanna Tokió 2020 Pigniczki Fanni

Gyász: 77 évesen elhunyt a korábbi magyar bajnok tornász

2021-03-16 17:36:10

Életének 77. évében elhunyt Dr. Jakabházyné Várhidy Eszter, a ritmikus gimnasztika többszörös magyar bajnoka – olvasható a Magyar Tornaszövetség hivatalos honlapján.

torna ritmikus gimnasztika gyász Jakabházyné Várhidy Eszter

DVTK: négy új sportággal bővült a miskolci egyesület

2021-02-11 17:42:19

Négy új sportággal, az erőemeléssel, a lovassporttal, a tájfutással és a ritmikus gimnasztikával bővült az idén 111 éves DVTK.

tájfutás ritmikus gimnasztika lovassport erőemelés DVTK

Torna: több helyen módosította versenynaptárát a FIG

2021-02-02 21:35:46

A Nemzetközi Tornaszövetség (FIG) több helyen is módosította az idei versenynaptárát.

torna ritmikus gimnasztika FIG

Rg: Budapesten lesz a 2024-es Európa-bajnokság

2021-01-29 17:55:32

Az Európai Tornaszövetség (EG) pénteken Budapestnek ítélte a 2024-es ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság rendezési jogát.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika

RG: visszavonult a négyszeres világbajnok Szoldatova

2020-12-25 12:57:59

Alekszandra Szoldatova, a ritmikus gimnasztika négyszeres orosz világbajnoka befejezte sportpályafutását.

ritmikus gimnasztika RG Alekszandra Szoldatova

Rg Eb: Pigniczki Fanni a 11., drámai finis után izraeli bajnok!

2020-11-29 17:20:23

A sportágtörténet egyik legizgalmasabb felnőtt egyéni összetett versenyét követően az izraeli Linoj Asram állhatott a kijevi ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság dobogójának tetejére. A verseny esélyese azonos összetett pontszám után a második összevetésben (technikai levonások) múlta felül a fehérorosz Alina Harnaszkót, a harmadik a szintén fehérorosz Anasztaszija Szalosz lett. Pigniczki Fanni egyéni Eb-legjobbját elérve a 11. helyen végzett.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg Pigniczki Fanni Linoj Asram