Találatok a Petter Northug címkére

Találatok száma: 32

Sífutás: börtön helyett klinika vár a kétszeres olimpiai bajnokra

2021-03-10 20:06:04

Nem kell hét hónapra börtönbe vonulnia, büntetését egy drogbetegeket kezelő klinikán kell letöltenie Petter Northug kétszeres olimpiai bajnok norvég sífutónak a Verdens Gang hírportál szerdai beszámolója szerint – közölte a Magyar Távirati Iroda.

sífutás drog börtönbüntetés Petter Northug

Sífutás: börtönbe kell vonulnia az olimpiai bajnoknak

2020-12-21 15:08:41

Gyorshajtás és kábítószer-birtoklás vádjával hét hónap szabadságvesztést kapott a korábbi norvég sífutó, Petter Northug.

bűnügy Petter Northug

Téli sportok: kokaint találtak az olimpiai bajnok Petter Northug otthonában

2020-08-16 15:12:02

Kokaint találtak a rendőrök Petter Northug kétszeres olimpiai bajnok norvég sífutó otthonában.

téli sportok sífutás olimpia kokain Petter Northug

Sífutás: visszavonult a norvégok kétszeres olimpiai bajnoka

2018-12-12 14:38:55

A kétszeres olimpiai bajnok sífutó, Petter Northug sérülései után már nem tudta visszanyerni azt a formát, amellyel a világ élmezőnyébe tartozhatna, ezért 32 évesen úgy döntött, visszavonul az élsporttól.

sífutás Petter Northug

Pjongcsang 2018: Northug kimaradt a norvég csapatból

2018-01-24 16:46:42

Petter Northug kétszeres olimpiai bajnok sífutó nem lesz ott a február 9-én rajtoló pjongcsangi téli olimpián, mivel kimaradt a norvég csapatból.

téli olimpia sífutás Pjongcsang 2018 Petter Northug

Sífutó-vk: norvég tarolás a drammeni sprinten

2016-02-03 16:26:03

A norvégiai Drammenben klasszikus stílusú sprintversennyel folytatódott a sífutók világkupa-sorozata. A győzelmet a férfiaknál Petter Northug, a nőknél pedig Maiken Caspersen Falla szerezte meg.

sífutó-vk sífutás Petter Northug Maiken Caspersen Falla

Északisí-vb: Northug győzött 50 km-en

2015-03-01 17:30:01

A svédországi Falunban a férfi sífutók 50 km-es klasszikus stílusú versenyével zárult az északisí-világbajnokság. A győzelmet a norvég Petter Northug szerezte meg a cseh Lukás Bauer és a svéd Johan Olsson előtt.

északisí-vb északi sí sífutás Petter Northug

Északisí-vb: nagy hajrában a norvégoké a férfi váltóarany is

2015-02-27 16:17:03

A svédországi Falunban a férfiak 4x10 km-es váltóversenyével folytatódott az északisí-világbajnokság. Az aranyérmet a Niklas Dyrhaug, Didrik Tönseth, Anders Glöersen, Petter Northug összeállítású norvég csapat szerezte meg a svédek és a franciák előtt.

Északisí-vb: Northug és Björgen a sprint királyai

2015-02-19 17:15:33

A svédországi Falunban férfi és női sífutó-sprintversennyel kezdődött meg az északisí-világbajnokság. Mindkét számban norvég győzelem született: előbbieknél Petter Northug, utóbbiaknál Marit Björgen állhatott a dobogó tetejére.

északisí-vb sífutás Petter Northug Marit Björgen

Tour de Ski: négyesélyessé vált a férfiak versenye

2015-01-09 02:41:31

Az olaszországi Toblachban szabad stílusú 15, illetve 25 kilométeres hendikepes versennyel folytatódott a sífutók Tour de Ski-sorozata. A nőknél a norvég Marit Björgen az ötödik szakaszon sem talált legyőzőre, a férfiaknál ugyan az éllovas Petter Northug diadalmaskodott, de három üldözője is két és fél másodpercen belül ért célba.

sílövő-vk sílövészet sífutó-vk sífutás Tour de Ski Petter Northug

Tour de Ski: Björgen meglépett, Northug az élre állt

2015-01-04 13:23:57

A németországi Oberstdorfban klasszikus stílusú 10, illetve 15 km-es hendikepes szakasszal folytatódott a sífutók Tour de Ski-versenye. A nőknél a norvég Marit Björgen majdnem egyperces előnnyel győzött, míg a férfiaknál honfitársa, Petter Northug volt a leggyorsabb.

sífutó-vk sífutás Tour de Ski Petter Northug Marit Björgen

Sí: börtön vár az ittasan gázoló olimpiai bajnokra

2014-10-09 13:20:56

Ötvennapos börtönbüntetésre és 185 ezer koronás (mintegy hétmillió forintos) bírságra ítélték Petter Northugot, a norvégok olimpiai bajnok sífutóját, mert májusban ittasan személyi sérüléssel járó balesetet okozott, és elhagyta a helyszínt.

sífutás börtön Petter Northug

Sí: ittasan okozott autóbalesetet az olimpiai bajnok sífutó

2014-05-05 09:34:10

Ittasan okozott autóbalesetet Petter Northug norvég sífutó a hétvégén. A kétszeres olimpiai bajnok mellett ülő személyt kulcscsonttöréssel szállították kórházba.

sífutás autóbaleset Petter Northug

Szocsi 2014: edzőjük nem tartja favoritnak a norvég sífutókat

2014-02-17 11:36:54

Nincs túl jó hangulat a norvég sífutóknál a szocsi téli olimpián a vasárnapi 4x10 kilométeres váltó után. Az Eldar Rönning, Chris Jespersen, Martin Johnsrud Sundby, Petter Northug szupercsapat csak a negyedik helyen végzett.

téli olimpia sítufás Szocsi 2014 Szocsi Petter Northug Ola Vigen Hattestad

Tour de Ski: Northug győzött Val di Fiemmében, de Sundby vezet

2014-01-04 12:34:33

Petter Northug nyerte meg a sífutók Tour de Ski versenysorozatának 10 kilométeres viadalát Val di Fiemmében. A norvég közel 10 másodperccel előzte meg honfitársát, Martin Johnsrud Sundbyt, aki viszont nagy előnnyel vezet előtte összetettben a vasárnapi 9 km-es zárószakasz előtt.

sífutás Tour de Ski Petter Northug Martin Johnsrud Sundby

Sífutás: Petter Northug nyerte meg az összetett világkupát

2013-03-24 15:16:16

Petter Northug győzelmével ért véget a sífutók világkupa-sorozatának összetett versenye. A norvég a faluni vk-döntőn tulajdonképpen hármas győzelmet aratott vasárnap, hiszen elsőként ért célba a 15 kilométeres szabad stílusú viadalon, ezzel megnyerte a dupla pontokkal járó vk-döntőt, így az összetett vk is az övé lett.

téli sportok sífutás Petter Northug Marit Björgen Justyna Kowalczyk

Sífutás: Northug nagyon közel az összetett világkupához

2013-03-23 15:59:34

Egy viadallal a vége előtt Petter Northug már 80 pontos előnnyel áll az élen a sífutók világkupa-sorozatának összetett versenyében. A faluni vk-döntő harmadik szakaszát a szintén norvég Eldar Rönning nyerte meg.

téli sportok sífutás Petter Northug Marit Björgen

Sífutás: nagy norvég fölény a vk-döntő prológján Falunban

2013-03-22 17:57:36

A férfiaknál Petter Northug, a nőknél Marit Björgen nyerte meg a sífutók világkupadöntőjének prológját a svédországi Falunban. Northug két honfitársát előzte meg, ez pedig azt jelenti, hogy az összetettben némi előnyhöz jutott az orosz Alekszandr Legkovval és a svájci Dario Colognával szemben.

téli sportok sífutás Petter Northug Marti Björgen Falun

Sífutó-vk: Northug és Kowalczyk nyerte a stockholmi sprintet

2013-03-20 17:45:07

A svédországi Stockholmban a férfiak és a nők klasszikus stílusú sprintversenyével folytatódott a sífutók világkupa-sorozata. A győzelmet előbbieknél a norvég Petter Northug, utóbbiaknál pedig a lengyel Justyna Kowalczyk szerezte meg.