Találatok a Maxime Cressy címkére

Találatok száma: 8

Tenisz: Cressy 22 ászt ütött a stockholmi tornán

2022-10-17 19:02:28

Maxime Cressy 22 ászt ütve jutott tovább a nyitó körből a stockholmi kemény pályás tenisztornán.

tenisz Stockholm Maxime Cressy

Tenisz: Maxime Cressy nyerte a newporti tornát

2022-07-18 09:13:20

A negyedik helyen kiemelt amerikai Maxime Cressy nyerte az 595 ezer dollár (240.5 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztornát Newportban – írja az MTI.

tenisz Maxime Cressy ATP Newport

Tenisz: Bublik lesz Cressy ellenfele a newporti döntőben

2022-07-17 00:17:10

Az amerikai Maxime Cressy után a kazah Alekszandr Bublik jutott döntőbe a Newportban zajló 595 ezer dollár (240,5 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztornán.

férfi tenisz Newport Maxime Cressy Alekszandr Bublik ATP Newport

Tenisz: amerikai döntő a férfiaknál Eastbourne-ben

2022-06-24 21:44:23

Két amerikai játékos, a harmadik helyen kiemelt Taylor Fritz, valamint Maxime Cressy jutott be a döntőbe az Eastbourne-ban zajló füves pályás tenisztorna férfiversenyében.

tenisz Taylor Fritz Maxime Cressy Eastbourne

Tenisz: Fucsovics Márton meccslabdáról kapott ki Madridban

2022-05-01 13:31:09

Nem sikerült főtáblára jutnia a madridi ATP 1000-es salakpályás tenisztornán Fucsovics Mártonnak, hiszen három szettben, 7:6 (7–5), 1:6, 7:6 (8–6) kikapott az amerikai Maxime Cressytől.

tenisz Maxime Cressy Fucsovics Márton ATP Madrid

Videó: ennél szerencsésebb ászt nem lehet ütni – bemutatja a világranglista 72. helyezettje

2022-03-11 18:21:15

Hihetetlenül szerencsés módon ütött ászt Maxime Cressy, az ATP világranglistájának 72. helyezettje a Christopher Eubanks elleni mérkőzésen az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna első fordulójában. A 198 centiméter magas amerikai teniszező olyan kacskán találta el a labdát, hogy honfitársának esélye sem volt visszaadnia. A meccset egyébként két és fél órás csatában Eubanks nyerte meg három játszmában, 5:7, 7:6, 6:4-re.

ász videó tenisz Maxime Cressy Christopher Eubanks ATP Indian Wells

Tenisz: Nadal küzd meg a melbourne-i döntőben a meglepetésember amerikaival

2022-01-08 14:04:56

Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal lesz a selejtezőből érkezett amerikai Maxime Cressy ellenfele az 521 ezer dollár (161.5 millió forint) összdíjazású, melbourne-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében.

tenisz Rafael Nadal Melbourne Maxime Cressy

Tenisz: Dimitrov két játszmában kikapott Cressytől

2022-01-08 10:20:38

A harmadik kiemelt Grigor Dimitrov két játszmában alulmaradt az amerikai Maxime Cressyvel szemben az 521 ezer dollár (161.5 millió forint) összdíjazású, melbourne-i kemény pályás férfi tenisztorna első elődöntőjében – számolt be a Magyar Távirati Iroda.