Találatok a Marco Cecchinato címkére

Találatok száma: 22

Tenisz: kiesett az ötödik kiemelt Bastadban

2021-07-12 21:36:48

Az ötödik helyen kiemelt francia Richard Gasquet az első fordulóban búcsúzott a svédországi Bastadban zajló salakpályás férfi tenisztornán, míg Benoit Paire továbbjutásához egy játszma megnyerése sem kellett a Hamburgban zajló versenyen.

tenisz Richard Gasquet Ricardas Berankis Marco Cecchinato Benoit Paire ATP-torna

Tenisz: Schwartzman a nyolc közé jutott Córdobában

2021-02-26 09:28:40

Az első helyen kiemelt argentin Diego Schwartzman magabiztos győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe az argentínai salakpályás férfi tenisztornán, Córdobában – írja az MTI.

tenisz Marco Cecchinato Diego Schwartzman

Tenisz: Fucsovics korábbi RG-elődöntőst vert Melbourne-ben

2021-02-01 07:34:40

Fucsovics Márton két játszmában, 7:6, 6:3-ra legyőzte a 2018-as Roland Garros-elődöntős olasz Marco Cecchinatót az Australian Open helyszínén zajló, Murray River Open elnevezésű kemény pályás ATP 250-es tenisztorna 1. fordulójában.

tenisz Marco Cecchinato Fucsovics Márton

Tenisz: háromórás meccset nyert, majd 55 perc alatt kikapott

2020-01-15 13:16:08

Az első kiemelt Fabio Fognini és a harmadik helyen rangsorolt orosz Karen Hacsanov is kikapott az Aucklandben zajló kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Marco Cecchinato Karen Hacsanov Fabio Fognini

Tenisz: Bouchard meccslabdáról kapott ki Lausanne-ban

2019-07-15 21:46:30

Eugenie Bouchard meccslabdáról kapott ki a német Tamara Korpatschtól a lausanne-i salakpályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Marco Cecchinato Eugenie Bouchard

Tenisz: Fucsovics meccslabda után, három szettben búcsúzott

2019-05-03 07:33:33

A világranglista 35. helyén álló Fucsovics Márton három szettben (1:6, 7:5, 7:5) kikapott a harmadik kiemelt, világranglistán 19. olasz Marco Cecchinatotól a müncheni férfi tenisztorna negyeddöntőjében, ezzel pedig kiesett.

tenisz Marco Cecchinato Fucsovics Márton ATP München

Tenisz: szetthátrányból fordítva győzött Fucsovics Münchenben

2019-05-01 19:04:40

A világranglista 35. helyén álló Fucsovics Márton bejutott a müncheni férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel a 2. fordulóban szetthátrányból legyőzte a brazil Thiago Monteirót (111.). Ellenfele a nyolc között a 3. helyen kiemelt Marco Cecchinato (19.) lesz.

tenisz Thiago Monteiro Marco Cecchinato Fucsovics Márton

Tenisz: Valkusz párosban kiesett; a címvédő visszalépett

2019-04-22 16:33:06

Valkusz Máté oldalán a szerb Nenad Zimonjiccsal kiesett az első fordulóban a Hungarian Open elnevezésű, 586 ezer euró (165.2 millió forint) összdíjazású budapesti salakpályás férfi tenisztornán.

Valkusz Máté Marco Cecchinato Hungarian Open

Tenisz: Monfils Rotterdam trónján, Wawrinkát megverve

2019-02-17 23:29:31

Gaël Monfils nyerte meg a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornát. A világranglistán 33. francia játékos a vasárnapi fináléban három játszmában, 1:45 óra alatt múlta felül a rangsorban jelenleg 68., háromszoros Grand Slam-torna-győztes svájci Stan Wawrinkát. A 32 éves Monfils karrierje nyolcadik egyéni ATP-trófeáját nyerte meg.

Stan Wawrinka Marco Cecchinato Gaël Monfils Diego Schwartzman

Tenisz: Schwartzman és Cecchinato jutott döntőbe Buenos Airesben

2019-02-16 23:00:40

Az olasz Marco Cecchinato és az argentin Diego Schwartzman jutott döntőbe a Buenos Aires-i salakpályás tenisztornán.

Marco Cecchinato Diego Schwartzman

Tenisz: a budapesti győztes gyors párizsi kalandja

2018-10-29 21:23:27

Az áprilisban a budapesti versenyt megnyerő Marco Cecchinato már a nyitókörben kiesett az 5.4 millió euró (1.7 milliárd forint) összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztornán.

Marco Cecchinato

Tenisz: Cilic továbbjutott, a 6. kiemelt kiesett Bázelben

2018-10-22 22:12:52

Marin Cilic bejutott a nyolcaddöntőbe a bázeli kemény pályás férfi tenisztornán. A harmadik helyen kiemelt horvát játékosnak mintegy egy és negyed órára volt szüksége a kanadai Denis Shapovalov legyőzéséhez hétfőn.

tenisz Marin Cilic Marco Cecchinato Denis Shapovalov

Tenisz: Fucsovics legyőzte az RG-elődöntőst, Zverev kiesett

2018-10-04 09:56:39

Fucsovics Márton két játszmában (6:4, 6:2) legyőzte a Roland Garros-elődöntős olasz Marco Cecchinatót a pekingi kemény pályás tenisztorna férfi egyesének második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. A magyar versenyző a negyeddöntőben Cecchinato honfitársával, a negyedik kiemelt Fabio Fogninivel találkozik.

Tenisz: a budapesti győztessel találkozik Fucsovics

2018-10-02 14:52:24

A nyolcadik helyen kiemelt olasz Marco Cecchinato lesz Fucsovics Márton ellenfele a pekingi kemény pályás tenisztorna 4.6 millió dollár (1.3 milliárd forint) összdíjazású férfiversenyének nyolcaddöntőjében.

Marco Cecchinato Fucsovics Márton

Tenisz: a budapesti tornagyőztes nyert Horvátországban

2018-07-22 17:10:40

Fabio Fognini nyerte a svédországi Bastadban rendezett 501 ezer euró (161.3 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornát. A svájci Gstaadban Alizé Cornet diadalmaskodott.

Marco Cecchinato Fabio Fognini Alizé Cornet Steve Johnson tenisz

Roland Garros: a salakkirály ismét hengerelt – Nadal 11-edszer döntős!

2018-06-08 18:08:57

A címvédő Rafael Nadal három játszmában (6:4, 6:1, 6:2) megverte az argentin Juan Martín del Potrót a Roland Garros férfi egyesének elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a Marco Cecchinato tündérmeséjének véget vető Dominic Thiem lesz az ellenfele.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Marco Cecchinato Juan Martín del Potro Dominic Thiem

Roland Garros: az elődöntőben ért véget Cecchinato tündérmeséje

2018-06-08 15:24:26

Az osztrák Dominic Thiem jutott be elsőként a Francia nemzetközi teniszbajnokság döntőjébe, mivel két szoros és egy sima szettben legyőzte az olasz Marco Cecchinatót.

tenisz Roland Garros Marco Cecchinato Dominic Thiem

Roland Garros: Djokovics nem indul Wimbledonban?

2018-06-05 21:13:27

Nem volt felhőtlen hangulatban Novak Djokovics a Marco Cecchinato ellen elveszített Roland Garros-negyeddöntőt követően, a sajtótájékoztatón még azt is felvetette, hogy kihagyja a füves pályás szezont.

tenisz Wimbledon Roland Garros Novak Djokovics Marco Cecchinato

Roland Garros: szenzáció! A budapesti győztes Djokovicsot is megverte

2018-06-05 16:55:18

A negyeddöntő jelentette a végállomást a második helyen kiemelt Alexander Zverev számára a Roland Garroson, mivel az osztrák Dominic Thiem három szettben legyőzte a sérüléssel küszködő német teniszezőt. Ellenfele a döntőbe jutásért az olasz Marco Cecchinato lesz, aki elképesztő küzdelemben múlta felül a volt világelső szerb Novak Djokovicsot.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Marco Cecchinato Madison Keys Julija Putyinceva

Roland Garros: Djokovics a budapesti győztessel találkozik

2018-06-03 15:09:21

A német Alexander Zverev óriási csatában harcolta ki helyét a Roland Garros negyeddöntőjében, mivel öt szettben legyűrte az orosz Karen Hacsanovot. Ellenfele az osztrák Dominic Thiem lesz a nyolc között. A korábbi világelső Novak Djokovics három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, ő a budapesti tornát megnyerő Marco Cecchinatóval ütközik meg.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Novak Djokovics Nisikori Kei Marco Cecchinato