Találatok a Manchester United címkére

Találatok száma: 6852

BL: „Amit a PSG játszik, az nem futball, túl könnyen esnek”

2020-12-03 10:19:07

Scott McTominay, a Manchester United labdarúgója kritikusan fogalmazott a PSG játékosairól, miután a „vörös ördögök” szerda este 3–1-re kikaptak a francia gigásztól a Bajnokok Ligájában.

Scott McTominay Paris Saint-Germain PSG Neymar Manchester United Bajnokok Ligája

BL: Nagelsmann szerint a célkitűzés teljesítve, „döntő” következik az MU ellen

2020-12-03 10:10:59

Julian Nagelsmann, az RB Leipzig vezetőedzője szerint csapata teljesítette a célkitűzését, és a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában aratott győzelmét követően a továbbjutás szempontjából döntőként tekinthet a Manchester United elleni, zárókörös összecsapásra.

labdarúgás Willi Orbán RB Leipzig Marcel Sabitzer Manchester United Julian Nagelsmann

BL: Ismét Messivel akarok játszani – Neymar

2020-12-03 09:30:28

Miután a Paris Saint-Germain legyőzte a Manchester Unitedet a Bajnokok Ligájában, Neymar, a párizsiak brazil klasszisa, Neymar, arról beszélt, ismét Lionel Messivel szeretne együtt játszani.

labdarúgás PSG Neymar Messi Manchester United Bajnokok Ligája

MU: Bruno Fernandesnek elege lett, meccs közben rászólt Solskjaerra

2020-12-03 09:23:10

Mint arról beszámoltunk, a Manchester United hazai pályán 3–1-re kikapott a Paris Saint-Germaintől, ezzel nehéz helyzetbe került a Bajnokok Ligájában. Bruno Fernandes, a manchesteriek futballistája pedig már 2–1-es párizsi vezetésnél érezte, hogy ez így nem lesz jó, és szinte könyörgött a pályán Ole Gunnar Solskjaernak, hogy cseréljen végre.

videó Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Bruno Fernandes Bajnokok Ligája BL

BL: Fred kiállítása egyértelmű hiba volt a játékvezetőtől – Solskjaer

2020-12-03 09:06:35

Mint ismert, a PSG 3–1-es arányban nyert a Manchester United vendégeként a Bajnokok Ligája szerdai játéknapjának csúcsrangadóján. A mérkőzés után Ole Gunnar Solskjaer, a hazaiak menedzsere arról beszélt, Fredet jogtalanul küldte le a pályáról a játékvezető, mivel játékosa nem követett el szabálytalanságot.

labdarúgás Thomas Tuchel PSG Ole Gunnar Solskjaer Neymar Manchester United

BL, H-csoport: a United kétgólos vereséget szenvedett a PSG-től

2020-12-02 22:25:29

A Manchester United hazai pályán 3–1-re kikapott a Paris Saint-Germaintől, ezzel hiába volt kezében a továbbjutás, nagyon nehéz helyzetbe került a Bajnokok Ligája H-csoportjában.

PSG Manchester United Bajnokok Ligája BL-csoportkör

Az MU kezében volt a továbbjutás, de a PSG megtréfálta a második félidőben

2020-12-02 17:31:48

A Manchester United hazai pályán 3–1-re kikapott a Paris Saint-Germaintől, ezzel hiába volt a kezében a továbbjutás, nagyon nehéz helyzetbe került a Bajnokok Ligája H-csoportjában. Neymar volt a nyerőember. Fred kiállításáról viszont még jó darabig fognak vitatkozni.

Guberáló helyett a „nép játékosa” lett: az Apacs leszáll

2020-12-01 12:23:55

A szenvedélyessége miatt sokszor Diego Maradonához hasonlított csatár Buenos Aires legrosszabb környékeinek egyikén nőtt fel. Míg nevelőegyesülete és kedvenc csapata, a Boca Juniors a határtalan szenvedélyt, addig európai ténykedése és sikerei családja biztos megélhetését jelentették számára. Portré az Argentínában még Lionel Messinél is jobban szeretett „Apacsról”, az idény végén visszavonuló Carlos Tévezről.

portré argentin labdarúgó-válogatott argentin labdarúgás West Ham United Sir Alex Ferguson Sergio Agüero

BL: „Olyan ez a meccs, mint egy döntő” – Tuchel az MU–PSG-ről

2020-12-02 09:53:17

A továbbjutás szempontjából roppant fontos lesz a Manchester United elleni mérkőzés a PSG számára a Bajnokok Ligájában – különösen akkor, ha az RB Leipzig legyőzi az Istanbul Basaksehirt. Ole Gunnar Solskjaer, az MU menedzsere szeretne az első helyen végezni a H-csoportban, míg Thomas Tuchel, a francia együttes vezetőedzője szerint a szerda esti összecsapás olyan, mint egy döntő.

Thomas Tuchel Paris Saint-Germain Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Bajnokok Ligája

FA-kupa: Aston Villa–Pool és Arsenal–Newcastle a 64 között

2020-11-30 21:20:35

Hétfő este – még a nyolcadosztályú Canvey Island és az ötödik vonalbeli Boreham Wood második körös összecsapása előtt (0–3) – az angol Labdarúgó-szövetség elkészítette az FA-kupa harmadik fordulójának párosítását, itt a másodosztályú együttesek mellett már a Premier League-klubok is bekapcsolódnak a küzdelmekbe.

Tottenham Newcastle United Nagy Ádám Manchester United Manchester City Liverpool

MU: De Gea sérülése lehetőséget adhat a tehetségnek

2020-11-30 14:21:50

Tüzetesebb orvosi kivizsgálás vár David de Geára, a Manchester United labdarúgócsapatának kapusára.

sérülés angol foci Southampton Premier League Manchester United Dean Henderson

PL: a Man. United kétgólos hátrányból nyert a Soton ellen

2020-11-29 16:44:42

A csereként beálló Edinson Cavani ellopta a show-t a remek első 45 percet produkáló James Ward-Prowse-tól a Southampton és a Manchester United bajnokiján. Ami a házigazdára nézve még bosszantóbb: az uruguayi támadó 93. percben szerzett góljával a pontszerzéstől is megfosztotta a Sotont.

angol labdarúgás Southampton Premier League Manchester United

A PL legjobbjai (4.): 24 év, 34 trófea, egy megismételhetetlen karrier – Ryan Giggs

2020-11-26 06:42:16

A The Athletic munkatársai a 2020–2021-es angol labdarúgóidény rajtja előtt megválasztották a Premier League 1992 óta íródó történetének hatvan legjobb futballistáját. A top tizenötöt, a lista élmezőnyét a Nemzeti Sport Online-on is bemutatjuk, a legújabb epizódban a Manchester Unitedet 24 éven át szolgáló legendát, a 4. helyre rangsorolt Ryan Giggst, aki összesen 34 trófeát gyűjtött a „vörös ördögökkel”. Portré.

Sir Alex Ferguson Ryan Giggs Premier League Manchester United A PL legjobbjai angol bajnokság

BL: Haaland már Ronaldo előtt jár, Fernandes a kanadai pontok mestere

2020-11-25 10:16:04

Kedd este újabb nyolc meccset rendeztek a Bajnokok Ligája 2020–2021-es idényének csoportköreiben. Erling Haaland megelőzte a brazil legendát, Ronaldót a BL-gólok tekintetében, Bruno Fernandes már majdnem annyi kanadai pontnál tart Manchesterben, mint amennyi meccsen pályára lépett, míg négy csapat már biztosította a helyét a nyolcaddöntőben – nézzük, mi történt a negyedik kör első játéknapján.

RB Leipzig PSG Manchester United Lazio Juventus Ferencváros

BL: Rendben, sajnálom, megpróbáltuk – Tuchel a győzelem után

2020-11-25 10:51:12

A Paris Saint-Germain 1–0-ra nyert otthon az RB Leipzig ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, de nem játszott jól, Thomas Tuchel vezetőedzőnek pedig érzékelhetően nem estek jól az ezt firtató kérdések a találkozót követő sajtótájékoztatón.

Thomas Tuchel RB Leipzig PSG Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Bajnokok Ligája

Bajnokok Ligája: Bruno Fernandes ezúttal is lemondott a mesterhármasról

2020-11-25 08:32:54

Mint ismert, a Manchester United 4–1-re legyőzte az Istanbul Basaksehirt a Bajnokok Ligája 4. fordulójának keddi játéknapján. A mérkőzés hőse a szűk 20 perc alatt két gólt szerző Bruno Fernandes volt, aki amióta az MU-ban játszik, megállíthatatlan.

mesterhármas labdarúgás Marcus Rashford Manchester United Edinson Cavani Bruno Fernandes

BL, H-csoport: az MU revánsa; Gulácsiék kikaptak Párizsban

2020-11-24 22:24:41

A Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a H-csoportban a PSG Neymar büntetőjével legyőzte a Gulácsi Péterrel a kapujában felálló RB Leipziget – Willi Orbán csereként lépett pályára a vendégeknél. A csoport másik meccsén a Manchester United a duplázó Bruno Fernandes vezérletével legyőzte a török Basaksehirt, így visszavágott a három hete elszenvedett vereségért.

Manchester United Istanbul Basaksehir Bruno Fernandes Bajnokok Ligája BL

BL: a pontos passzokban a PSG-t és az MU-t is megelőzi az FTC

2020-11-24 13:09:26

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében ma kezdődik a „második félidő”, hiszen eddig három meccset játszottak a csapatok, és még ugyanennyi van hátra. A Juventus–Ferencváros találkozó előtt az FTC és a BL összesített statisztikái között böngészgetünk.

UEFA PSG Manchester United Juventus Ferencváros Dinamo Kijev

PL: Wayne Rooney, a Chelsea legendája – lehetett volna így is!

2020-11-22 08:11:46

Wayne Rooneyt csak néhány lépés választotta el 2004-ben attól, hogy a Chelsea játékosa legyen – minderről egy podcastban beszélt az anno az Evertonban pallérozódó csatár.

angol labdarúgás Wayne Rooney Premier League Manchester United Everton Chelsea

PL: a VAR kétszer mentette meg Fernandest – győzött az MU

2020-11-21 23:01:23

Az angol Premier League 9. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén a VAR játszotta a főszerepet, és a Manchester United 1–0-ra győzött a West Bromwich ellen.