Találatok a Maccabi Tel-Aviv címkére

Találatok száma: 202

El: leszakadt az ég, ezért nem kezdték el a Villarreal meccsét – videó

2020-11-05 21:37:57

A labdarúgó Európa-liga csoportkörében 70 perccel elhalasztották a Villarreal–Maccabi Tel-Aviv mérkőzés kezdését. Hogy miért? Nos, az alábbi videóban jól látszik, hogy itt inkább vízilabdázni lehetne, mint futballozni. A mérkőzést végül lejátszották, a házigazda 4–0-ra nyert.

Villarreal Maccabi Tel-Aviv Európa-liga

Válogatott: karanténban a Salzburg, Szoboszlai nem játszhat Bulgáriában!

2020-10-04 10:16:13

A Red Bull Salzburg a hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy a Maccabi Tel-Aviv elleni BL-mérkőzést követő koronavírusteszt három labdarúgónál is pozitív eredményt hozott.

válogatott magyar válogatott koronavírus Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Magyarország

BL: Szoboszlai betalált, csoportkörbe jutott a Salzburg

2020-09-30 22:46:03

A labdarúgó Bajnokok Ligája playoffkörében, a párharc visszavágóján az osztrák FC Salzburg 3–1-re legyőzte az izraeli Maccabi Tel-Avivot, így egymás után másodszor jutott be a sorozat csoportkörébe. Akárcsak az első mérkőzésen, Szoboszlai Dominik ismét tizenegyesből volt eredményes.

Szoboszlai Dominik Salzburg Red Bull Salzburg Maccabi Tel-Aviv Bajnokok Ligája BL-selejtező

Videó: Szoboszlai a playoffvisszavágón is betalált 11-esből

2020-09-30 21:49:21

Szoboszlai Dominik a Maccabi Tel-Aviv elleni Bajnokok Ligája-playoffpárharc visszavágóján is gólt szerzett – ezúttal is 11-esből talált be, csakúgy, mint az első meccsen.

Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Maccabi Tel-Aviv Bajnokok Ligája

Szoboszlai újra betalált, BL-csoportkörbe jutott a Salzburg

2020-09-30 13:50:27

légiósok Szoboszlai Dominik Salzburg Red Bull Salzburg Maccabi Tel-Aviv Bajnokok Ligája

Nyerni tudott Izraelben a Salzburg, Szoboszlai főszereplő volt

2020-09-22 18:27:15

Kedden megkezdődött a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének a rájátszása, Szoboszlai Dominik góllal járult hozzá a Salzburg a Maccabi Tel-Aviv otthonában kivívott győzelméhez.

online! közvetítés Szoboszlai Dominik Salzburg RB Salzburg Maccabi Tel-Aviv

BL: újabb fertőzöttek Szoboszlaiék selejtezős ellenfelénél

2020-09-22 10:22:32

További két labdarúgó produkált pozitív koronavírustesztet a Maccabi Tel-Avivnál, amely este a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató Salzburgot fogadja a Bajnokok Ligája selejtezőjében.

légiósok Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Maccabi Tel-Aviv Bajnokok Ligája

BL: 13 fertőzött a Szoboszlaiék ellen készülő Maccabinál – sajtóhír

2020-09-21 11:16:23

Helyi sajtóhírek szerint 13 személynek pozitív lett a koronavírustesztje a Maccabi Tel-Aviv labdarúgócsapatánál.

A Fradi ismét a Dinamo Zagrebbel találkozik a BL 3. selejtezőkörében

2020-08-31 11:31:25

Hétfő délben az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni székházában megtartották a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörének sorsolását. A Ferencváros – akárcsak az előző idényben – a horvát bajnok Dinamo Zagrebbel találkozik majd. A sorsolás értelmében a magyar bajnok hazai pályán játszik ellenfelével.

Young Boys Qarabag Maccabi Tel-Aviv Fradi Ferencváros FTC

Eurofutball: a zöldasztal mellett állították be a bajnoki világcsúcsot

2020-06-28 22:41:36

Az utóbbi napokban újabb négy csapattal bővült a labdarúgó Bajnokok Ligája következő selejtezőjének mezőnye. Az egyik új belépő az északír Linfield FC, amely 54. bajnoki címével beállította a skót Rangers FC nem hivatalos világrekordját.

eurofutball Szileksz Maccabi Tel-Aviv Linfield Buducsnoszt Podgorica

A Fradira váró Suduva már-már meghazudtolja a futball törvényszerűségeit

2019-08-29 12:20:03

Az Európa-liga-selejtező playoffkörének első meccse, illetve a Ferencváros–Suduva párharc csütörtöki visszavágója előtt adja magát két kérdés, és alapvetően ezek megválaszolása mentén, konkrét statisztikákkal igyekszünk rámutatni a litván csapat gyengéire, illetve azokra a rejtett erényeire, melyekkel szemben a Fradinak is fel kell készülnie.

Maccabi Tel-Aviv Ferencváros FTC FK Suduva Európa-liga

El: a litvánok otthon is legyőzték a Maccabit, a Suduva vár az FTC-re

2019-08-15 16:57:30

A litván Suduva az idegenbeli 2–1-es sikere után hazai pályán is 2–1-re nyert az izraeli Maccabi Tel-Aviv ellen, amivel eldőlt, hogy a Ferencváros a litván együttessel csaphat össze a labdarúgó Európa-liga playoffkörében.

Suduva Maccabi Tel-Aviv FTC Európa-liga-selejtező Európa-liga El-selejtező

El: a BL-től búcsúzott, és így folytatja az FTC – menetrend

2019-08-13 22:18:49

Hiába az idegenbeli döntetlen, a Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán súlyos, négygólos vereséget (0–4) szenvedett a Dinamo Zagrebtől a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. A magyar bajnok az Európa-ligában folytatja, ott a csoportkörért mérkőzik meg egy, a mostaninál sokkal gyengébb ellenféllel.

Suduva Maccabi Tel-Aviv Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

BL: a hajrában kiütötte ellenfelét, a Dinamo Zagreb lesz az FTC ellenfele

2019-07-30 20:55:10

A magyar szempontból leginkább érdekes mérkőzésen a Dinamo Zagreb 3–0-ra legyőzte a Szaburtalo Tbiliszit a Bajnokok Ligája 2. selejtezőkörének visszavágóján, így a horvát csapat lesz a Ferencváros ellenfele a következő körben.

Szutjeszka Niksics Nomme Kalju Maccabi Tel-Aviv Celtic CFR Cluj Bajnokok Ligája

Videó: a Maccabi játékosa új szintre emelte a színészkedést

2018-10-02 12:25:30

Predrag Rajkovics, az izraeli Maccabi Tel-Aviv kapusa a Hapoel Tel-Aviv elleni mérkőzésen új szintre emelte a színészkedés fogalmát.

videó színészkedés Predrag Rajkovics Maccabi Tel-Aviv Hapoel Tel-Aviv

El: ha a Fradit kiejtő Maccabi otthon nyer, bejut a playoffkörbe

2018-08-07 21:40:40

A Maccabi Tel-Aviv gól nélküli döntetlenre végzett a Pjunik vendégeként a labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén.

Pjunik Maccabi Tel-Aviv Európa-liga El-selejtező El

El: az FTC máris elbúcsúzott a nemzetközi kupaporondtól

2018-07-19 20:55:44

A labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros az első félidő utolsó percében hátrányba került Netanyában a Maccabi Tel-Aviv ellen. A második félidőben elmaradtak a magyar rohamok, viszont az ellenfél két kapufával és több óriási helyzettel jelentkezett, így lényegében könnyedén jutott be az Európa-liga következő fordulójába.

Maccabi Tel-Aviv Ferencváros FTC Európa-liga El-selejtező El

Alighogy elkezdődött, máris véget ért a Fradi kupakalandja

2018-07-19 18:12:38

El: A fiúk tudják, hogy mi kell a sikerhez – Doll

2018-07-18 23:49:44

A Ferencváros labdarúgócsapatát irányító Thomas Doll szerint játékosai tudják, hogyan vívhatják ki a továbbjutást a Maccabi Tel-Aviv vendégeként az Európa-liga 1. selejtezőkörének visszavágóján.

Thomas Doll Maccabi Tel-Aviv Ferencváros Európa-liga El-selejtező

El: kiürítették a repteret, de a Fradi megérkezett Izraelbe

2018-07-18 18:34:20

A Ferencváros labdarúgócsapata megérkezett Netanyába, ahol csütörtökön a Maccabi Tel-Aviv vendégeként lép pályára az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóján.