Találatok a Lucz Anna címkére

Találatok száma: 20

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb: taroltak a magyarok az első döntős napon

2022-09-02 13:35:09

A magyar versenyzők kilenc arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet szereztek pénteken, a Szeged melletti Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság első döntős napján, amelyen 16 finálét rendeztek – írja az MTI.

kajak-kenu ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb Nagy Bianka Lucz Anna Bragato Giada Adolf Balázs

Multisport Eb, kajak-kenu: „Óriási fegyvertény, hogy a fiatal csapat az éremtábla élén végzett”

2022-08-23 08:05:55

A magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya, Hüttner Csaba elégedett volt csapata teljesítményével a müncheni multisport Európa-bajnokságon, amely kulcsfontosságú számokban lépett előre a két héttel korábbi világbajnokság óta. Viszont már most előrevetítette, elképzelhető, hogy a jövő évi duisburgi vébén a lehető legjobb szereplést fel kell áldozni az olimpiai kvótaszerzés oltárán.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Rendessy Eszter Pupp Noémi Nádas Bence

Kajak-kenu vb: a Nádas, Kopasz duó és Kőhalmi is aranyérmes

2022-08-07 16:11:55

A kanadai gyorsasági vb záró napján K–2 500 méteren Nádas Bence és Kopasz Bálint párosa, K–1 5000 méteren pedig Kőhalmi Emese szerzett aranyérmet.

kajak-kenu vb kajak-kenu kajak Lucz Anna

Kajak-kenu vb: Kiss Blanka és Lucz Anna világbajnok 200 méteren

2022-08-06 17:39:06

Kiss Blanka és Lucz Anna pénteken kilenc századdal maradt le a K–2 500 méter A-döntőjéről, ám szombaton talán kárpótolta őket azért a bánatért az élet: K–2 200 méteren remek rajt után hamar az élre álltak, s nem engedték ki az irányítást a kezükből.

kajak-kenu vb Lucz Anna Kiss Blanka

Kajak-kenu vb: Nádas Bence és Kopasz Bálint döntőbe jutott 500 méteren

2022-08-05 21:54:06

A magyar idő szerint péntek esti középfutamos program négy magyar hajója közül csak egynek – a Nádas Bence, Kopasz Bálint 500 méteres kajak kettesnek – sikerült kiharcolnia a döntőbe jutást a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon – írja az MTI.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Nádas Bence Lucz Anna Kopasz Bálint

Kajak-kenu: Rendessy ezer méteren is döntős a vb-n

2022-08-04 15:15:27

A vb-újonc Rendessy Eszter az 500 méter után 1000 egyesben is biztosította a helyét a döntőben a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon, rajta kívül bejutott a vasárnapi fináléba a férfi 1000 méteres kajak és kenu kettes, Balla Virág 500 méter egyesben, valamint a kajakos Lucz Anna és Csizmadia Kolos 200 méter egyesben

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Lucz Anna Csizmadia Kolos

Kajak-kenu: „élete legrosszabb formájában” győzött Hajdu és Fekete

2022-06-25 18:42:06

A második teljes versenynapot az elsővel ellentétben nem a duplázások jellemezték, így több számban szétlövés dönthet a világverseny-indulási jogokról.

kajak-kenu válogató kajak-kenu Lucz Anna Kopasz Bálint Kiss Blanka Hajdu Jonatán

Kajak-kenu: Muszáj lesz az ötszáz méterre felkészülni – Lucz Anna

2021-09-20 22:21:31

Egy aranyéremmel és két ezüstéremmel zárta Lucz Anna a koppenhágai világbajnokságot, így a kétszeres olimpiai bajnok Csipes Tamara mellett ő lett a magyar válogatott legeredményesebb versenyzője. Az ifjabbik Lucz lány saját magát is meglepte – főként K–1 200 méteren.

kajak-kenu vb Lucz Anna Hüttner Csaba

Kajak-kenu vb: aranyérmes a Lucz, Csizmadia kajak vegyes páros

2021-09-19 13:31:52

A Lucz Anna, Csizmadia Kolos duó aranyérmet szerzett a kajak vegyes párosok 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi záró napján. Korisánszky Dávid és Takács Kincső pedig bronzérmes lett a kenu vegyes pársok 200 méteres versenyében.

Kajak-kenu vb: Lucz Anna ezüstérmes 200 méteren

2021-09-18 11:57:31

Lucz Anna ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu vb kajak-kenu Lucz Anna

Kajak-kenu ob: Nádas Bence és Lucz Anna nyert 200 m egyesben

2021-08-22 13:39:42

A kajakosoknál 200 méteren Nádas Bence és Lucz Anna nyerte a férfi, illetve a női egyest a péntektől vasárnapig tartó kajak-kenu országos bajnokság és világbajnoki válogató záró versenynapján a szegedi Maty-éren.

kajak-kenu Nádas Bence Lucz Anna

Kajak-kenu Eb: Tótka Sándor és a női kajaknégyes is aranyérmes

2021-06-06 10:10:15

Aranyérmet szerzett a Lucz Dóra, Kárász Anna, Csipes Tamara, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes 500 méteren, valamint Tótka Sándor kajak egyes 200 méteren a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon. Kozák Danuta 500 méteren második lett. A Balla Virág, Takács Kincső kenus duó ezüst-, a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettes bronzérmet szerzett 200-on.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Tótka Sándor Takács Kincső Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu vk: négy újabb magyar érem Szegeden

2020-09-27 12:17:41

Az Adolf Balázs, Fejes Dániel kenu páros és a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettős is a dobogó második fokára állhatott fel Szegeden, a világkupa-állomás vasárnap délelőtti döntői után. Kora délután újabb két érmet nyert a magyar kajak-kenu válogatott a Maty-éren zajló világkupaversenyen. A vegyes párosok 200 méteres viadalában a Lucz Anna, Csizmadia Kolos kettős győzött a kajakosoknál, míg a kenusok mezőnyében a Molnár Csenge, Hajdu Jonatán duó másodikként ért célba.

kajak-kenu Lucz Anna Kiss Blanka Fejes Dániel Adolf Balázs

Kajak-kenu: három magyar aranyérem a szegedi vk-versenyen

2020-09-26 15:36:58

A magyar versenyzők három arany-, két ezüst- és két bronzérmet szereztek a szegedi kajak-kenu világkupa szombati döntőiben.

szegedi kajak-kenu vk Rendessy Eszter Lucz Anna Kopasz Bálint

Kajak-kenu ob: Kopasz Bálint kikapott, Csipes Tamara nyolc éremmel megy haza

2020-08-26 18:38:36

Négy év után kapott ki itthon a vb-címvédő Kopasz Bálint, miként C–1 1000 méteren is borult a papírforma. Csipes Tamara nyolc éremmel zárta a hazai viadalt.

kajak-kenu ob kajak-kenu Lucz Anna Kopasz Bálint Csipes Tamara

Kajak-kenu: Lucz Dóra olasz tanulással dobja fel az otthoni edzéseket

2020-04-17 15:07:10

Lucz Dóra igyekszik optimista maradni a koronavírus-járvány ideje alatt. Mint a kétszeres Eb-győztes kajakos elárulta, testvérével, a szintén az UTE-nál versenyző Annával együtt sikerült ideális edzőkörülményeket kialakítaniuk. Ráadásul a teljes családjuk sportosabbá vált a kényszerszünet alatt. Próbálja élvezni, hogy a legnagyobb kihívást most egy 2000 darabos puzzle jelenti számukra…

koronavírus kajak-kenu UTE Tokió 2020 Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu: Oroszországban tudta meg, hogy mégis kvótát szerzett Szegeden

2019-09-18 16:17:20

Már Oroszországban, egy meghívásos versenyen járt, amikor megérkezett a Nemzetközi Kajak-kenu Szövetség állásfoglalása, mely szerint Lucz Dóra hatodik helye is olimpiai kvótát ért a szegedi világbajnokságon. Az UTE sportolója a hazai pályán átélt versenyről, a felkészülés nehézségeiről és kulisszatitkairól, valamint a Maty-éren bronzérmet nyerő húgáról, Lucz Annáról is mesélt.

Újpest kajak-kenu UTE Tokió 2020 Tokió Szeged 2019

Kajak-kenu vb: „Áprilisban nem gondoltam volna, hogy dobogóra állhatok”

2019-08-23 16:54:21

Egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta a magyar küldöttség az első döntős napot a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A dobogósok mellett a K–1 500 méteren ötödik helyen végző, az eltiltása után újra világbajnokságon szereplő Dombvári Bence is értékelt az NSO Tv-nek.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb 2019 Szeged 2019 Medveczky Erika Lucz Anna Kiss Blanka

Kajak-kenu vb: a Hagymási, Medveczky páros aranyérmes!

2019-08-23 14:30:45

A szegedi kajak-kenu világbajnokságon péntek délután rendezték meg az első döntőket, és az első érmek tulajdonosai között magyar sportolók is voltak: Hagymási Réka és Medveczky Erika női K–2 1000 méteren nyert világbajnoki címet, a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám egység C–2 500 méteren szerzett ezüstérmet, míg a Lucz Anna, Kiss Blanka duó a női K–2 200 méteres távján bronzérmes lett.

kajak-kenu vb kajak-kenu Medveczky Erika Lucz Anna Kiss Blanka Hajdu Jonatán

Kajak-kenu: Kozák Danuta címvédőként bizonyítana Szegeden

2019-08-19 13:39:55

Hullámzó szezon végén, a legfontosabb versenyen, a szegedi világbajnokságon juthat a csúcsra a Kárász Anna, Kozák Danuta kajak páros – az ötszörös olimpiai bajnok Kozák K–1 500 méteren is szeretne visszavágni az Európai Játékok ezüstjéért.