Találatok a Luca Marini címkére

Találatok száma: 4

MotoGP: Rossi és öccse jövőre egymás ellen versenyez

2020-11-08 10:17:48

Szombat délután biztossá vált, hogy Luca Marini, függetlenül attól, hogy megnyeri-e az idei Moto2-es bajnokságot, 2021-ben a MotoGP-ben folytatja Enea Bastianini csapattársaként.

Valentino Rossi MotoGP Luca Marini

MotoGP: Marini bajnoki esélyei elszálltak?

2020-10-10 07:30:22

Hét hét alatt hat verseny. Ez vár a versenyzőkre a gyorsaságimotoros-világbajnokság utolsó szakaszában, és bizony nem a legkönnyebb körülmények között. Az ősz ugyanis kegyetlenül lecsapott Európára, bár tény, hogy a MotoGP-sek még mindig szerencsésebbek voltak pénteken Le Mans-ban, mint az F1-esek a Nürnburgringen. Eső és hideg azért az előbbi helyszínen is volt, meg jó sok bukás, egész pontosan 38.

MotoGP Luca Marini Andrea Dovizioso

Moto2: Bagnaia legnagyobb riválisa mögött célba érve nyert vébét

2018-11-04 07:53:31

Valentino Rossi akadémiája egy bajnoki címet elveszített (Marco Bezzecchi is a kilencszeres világbajnok és csapata kezei közül készül versenyről versenyre), de egy másikat megnyert, és nem ez volt az egyetlen oka az ünneplésre a Moto2-es futamot követően.

gyorsaságimotoros-vb Moto2 Luca Marini Francesco Bagnaia

MotoGP: Doviziosóé a pole, Rossi 5 ezreddel Márquez előtt

2018-08-04 17:15:39

Az olasz Andrea Dovizioso rajtolhat vasárnap az élről a Brnói Nagydíjon a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájában.