Lewis Hamilton brit Formula–1-es versenyző. 2008-ban a McLarennel, 2014-ben, 2015-ben és 2017-ben a Mercedes pilótájaként nyert világbajnoki címet.

Találatok a Lewis Hamilton címkére

Találatok száma: 2721

Kép: Hamilton óriásit trollkodott Sergio Pérezzel

2021-04-15 21:55:33

Humoros kedvében volt csütörtök este a hétszeres F1-világbajnok Lewis Hamilton. A Mercedes pilótája mexikói kollégájáról, a Red Bull egyik autóját vezető Sergio Pérezről posztolt az Instagramon.

kép Sergio Pérez Lewis Hamilton Formula–1 F1 Emilia-romagnai Nagydíj

F1: megkapta VIP-belépőjét az imolai szerencsehozó macska

2021-04-15 14:30:56

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A Formula–1 rajongói már jól ismerhetik az imolai pályán lakó szerencsehozó macskát, mellyel akár a most hétvégén megrendezendő futam alatt is találkozhatnak a képernyőn keresztül. A rajongók által Formulinónak nevezett kisállat az idei versenyen már legálisan is mászkálhat majd a paddockban.

Sebastian Vettel Lewis Hamilton Formula–1

F1: Max Verstappen megtöri az olaszországi átkot?

2021-04-14 10:00:28

Majd' háromhetes szünet után folytatódik a Formula–1 2021-es idénye, a helyszín Imola, ahol az Emilia-romagnai Nagydíjat rendezik meg a hét végén. A favorit ezúttal is a Red Bull, amely már tavaly is erősen teljesített Imolában, ám akkor nem tudta kihasználni a lehetőséget, s Max Verstappent is utolérte a balszerencse, aminek következményeként a harmadik olaszországi helyszínről is pont nélkül távozott. A holland most ezen változtatna, az egész hétvégén fenyegető eső azonban könnyen összekuszálhatja az esélyeket.

Red Bull Mercedes McLaren Max Verstappen Lewis Hamilton Formula–1

F1: Nem érzem, hogy ez lenne a vége, de... – Hamilton

2021-04-13 19:09:24

A Formula–1-es Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton élvezi a jelenlegi helyzetet, és egyelőre nem érzi úgy, hogy az idény végén visszavonulna. A címvédő beszélt a versenyzés utáni életéről is, és megosztotta, elképzelhetőnek tartja-e, hogy az F1 közelében marad.

Lewis Hamilton Formula–1 F1

F1: óriási különbségek, ennyit keresnek a pilóták 2021-ben

2021-04-09 13:30:06

A RaceFans nevű brit szaklap az utóbbi évekhez hasonlóan idén is utánajárt, hogy mennyi pénzt visz haza a Formula–1 mezőnye. Információik szerint továbbra is Lewis Hamilton keres a legjobban, utána viszont már nem Sebastian Vettel következik a sorban.

autósport Sebastian Vettel Max Verstappen Lewis Hamilton Formula–1 Fernando Alonso

F1: Rosbergnek ezer kör kellett ahhoz, amihez Hamiltonnak kettő – Mercedes

2021-04-08 16:47:39

A Formula–1-es Mercedes vezető stratégája, James Vowles a mai napig nem érti, hogy Nico Rosberg miért vonult vissza azt követően, hogy megnyerte 2016-ban a világbajnokságot. A szakember emellett arra is kitért, miben különbözött egymástól a német és akkori csapattársa, Lewis Hamilton.

Nico Rosberg Mercedes Lewis Hamilton James Volwes Formula–1 F1

F1: Wolff elárulta, korábban vasököl kellett Hamiltonhoz

2021-04-06 13:32:33

Az eredményeket tekintve hiába alkotott igen sikeres duót a Lewis Hamilton, Nico Rosberg páros a Mercedesnél, Toto Wolff számára rengeteg stresszes pillanatot okozott a két versenyző. A Mercedes csapatfőnöke nem éppen határtalan elégedettséggel emlékezett vissza a 2014 és 2016 közötti időszakra.

Toto Wolff Nico Rosberg Mercedes Lewis Hamilton F1

Extreme E: nagy bukások és Rosbergék történelmi győzelme az 1. hétvégén

2021-04-05 13:36:39

Múlt hétvégén indult útjára az Extreme E elnevezésű új tereprali-sorozat, amelynek már az első fordulójában sem volt hiány izgalmakból. A hétvége győztese az RXR, azaz a Formula–1 2016-os világbajnokának, Nico Rosbergnek a csapata lett.

Szaúd-Arábia Nico Rosberg Molly Taylor Lewis Hamilton Johan Kristoffersson Extreme E

F1: Bele fogok őszülni ebbe az idénybe – Hamilton

2021-04-03 14:09:56

A Formula–1-es Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton nagyon izgatott a bajnoki címért várható csata miatt, de tart attól, hogy a Red Bull sokkal jobban is elléphet a küzdelemben.

Mercedes Lewis Hamilton Formula–1 F1 Bahreini Nagydíj

F1: Kevesek voltunk ahhoz, hogy legyőzzük a kiemelkedő Hamiltont – Marko

2021-04-01 11:45:57

A Formula–1-es Red Bull tanácsadója, Helmut Marko úgy érzi, hiába volt a Red Bull-é a legjobb csomag Bahreinben, nem ők végezték a legjobb csapatmunkát.

Red Bull Max Verstappen Lewis Hamilton Helmut Marko Formula–1 F1

F1: Verstappen a Mercedesnél szétzúzná Hamiltont – Piquet

2021-03-31 13:04:34

A háromszoros Formula–1-es világbajnok Nelson Piquet úgy gondolja, Max Verstappen legyőzné Lewis Hamiltont, ha a két versenyző egyazon csapatban versenyezne.

Nelson Piquet Nelsinho Piquet Max Verstappen Lewis Hamilton Formula–1 F1

F1: a Mercedesnél félnek, hogy nem lesznek elég gyorsak Imolában és Portimaóban

2021-03-31 12:02:00

A Formula–1-es Mercedes vezető versenymérnökének, Andrew Shovlinnak vannak kétségei afelől, hogy csapata fel tudja-e venni a harcot a Red Bull-lal a soron következő két nagydíjon.

Mercedes Formula–1 Bahreini Nagydíj Andrew Shovlin Lewis Hamilton F1

F1: „Hamilton jelenti a különbséget egy kissé gyengébb autóban is”

2021-03-30 11:18:24

A korábbi Formula–1-es versenyző, Christijan Albers úgy érzi, Lewis Hamilton az idénynyitó Bahreini Nagydíjon bizonyította, hogy nincs szüksége a leggyorsabb autóra ahhoz, hogy nyerjen.

Ralf Schumacher Lewis Hamilton Formula–1 F1 Christijan Albers Bahreini Nagydíj

Videó: „A rekordokat meg kell dönteni!” – Schumacher Hamiltonról

2021-03-29 22:35:52

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Az utóbbi időben sokan hasonlítják össze a két Formula–1-es pilótát, Michael Schumachert és Lewis Hamiltont. Nem véletlen, hiszen a brit pilóta tavaly állította be a német versenyző rekordját.

videó Michael Schumacher Lewis Hamilton Formula–1 F1

F1: a Hamilton, Verstappen, Bottas dobogós triónál nincs sikeresebb

2021-03-29 17:15:28

A Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton Michael Schumacher egyik rekordját beállította, míg egy másikat megdöntött az idénynyitó Bahreini Nagydíjon aratott győzelmével. A brit mögött Max Verstappen és Valtteri Bottas szelte át a célvonalat, a brit, holland, finn trió ezzel holtversenyben a legsikeresebb dobogós hármassá vált a Formula–1 történetében.

Valtteri Bottas Red Bull Mick Schumacher Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: „Lélegzetelállító hajrá”; „Hamilton megmenekült” – sajtóvisszhang

2021-03-29 10:19:22

A nemzetközi sajtó elsősorban a címvédő és hétszeres világbajnok Lewis Hamiltonnak, a Mercedes versenyzőjének Max Verstappennel (Red Bull) vívott izgalmas párharcáról és a brit pilóta szoros sikeréről írt az idénynyitó Formula–1-es Bahreini Nagydíj másnapján.

sajtóvisszhang Sebastian Vettel Mick Schumacher Max Verstappen Lewis Hamilton F1

F1: Verstappen a büntetést választotta volna Hamilton elengedése helyett

2021-03-28 19:34:22

A Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton nagy csatában aratott győzelmet a Formula–1-es idénynyitó Bahreini Nagydíj versenyén. A címvédő természetesen örült a sikernek, és kitért arra is, miért lehetett félreértés a később a futam  kimenetelének szempontjából sorsdöntőnek bizonyuló 4-es kanyar körül. Erről a második helyen befutó Max Verstappen is szót ejtett, és azt mondta, inkább a büntetést választotta volna riválisa elengedése helyett.

verseny Valtteri Bottas Sergio Pérez Red Bull Mercedes Lewis Hamilton

F1: Hamilton nyerte meg az idénynyitót Verstappen előtt

2021-03-28 18:41:53

A 2021-es Formula–1-es világbajnokság idénynyitó versenyét Bahreinben rendezték, s az 56 körös futam a Mercedes világbajnoki címvédője, Lewis Hamilton győzelmét hozta, a második helyen a Red Bull élről induló hollandja, Max Verstappen zárt, míg a dobogó harmadik fokára előbbi csapattársa, a finn Valtteri Bottas állhatott fel.

Max Verstappen Lewis Hamilton F1 Bahreini Nagydíj

F1: Azért hozták a szabályokat, hogy lassítsanak minket – Hamilton

2021-03-28 12:11:07

A Formula–1-es Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton úgy érzi, a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) ellenük vezette be a 2021-es szabályváltoztatásokat, s az adatok is azt támasztják alá, az „ezüstnyilak", illetve az autókoncepciójukat átvevő Aston Martin vesztette a legtöbbet tavalyhoz képest.

Otmar Szafnauer Mercedes Lewis Hamilton Formula–1 F1 Aston Martin

F1: Bottas összefogásra kéri Hamiltont; Vettel dühös, de nem pánikol

2021-03-27 17:48:29

Max Verstappen szerezte meg a pole pozíciót a Bahreini Nagydíj időmérőjén. A Red Bullnál úgy vélik, ezzel egy hét éve tartó csatában kerekedhetnek felül a Mercedesen. Maga Verstappen úgy gondolja, hogy bár az erős idénykezdet sosem volt a Red Bull sajátja, hálás a csapatának, amiért ennyire jó munkát végeztek a télen. Valtteri Bottas szerint a Mercedesnek akkor lesz esélye visszavágnia a futamon, ha Lewis Hamiltonnal összefognak Verstappen ellen, míg Sebastian Vettel arról beszélt, mit érez amiatt, hogy csak a 18. helyről vághat neki az Aston Martin-os első versenyének.

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Red Bull Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton