Találatok a Kajak-kenu vb címkére

Találatok száma: 258

Kajak-kenu: Muszáj lesz az ötszáz méterre felkészülni – Lucz Anna

2021-09-20 22:21:31

Egy aranyéremmel és két ezüstéremmel zárta Lucz Anna a koppenhágai világbajnokságot, így a kétszeres olimpiai bajnok Csipes Tamara mellett ő lett a magyar válogatott legeredményesebb versenyzője. Az ifjabbik Lucz lány saját magát is meglepte – főként K–1 200 méteren.

kajak-kenu vb Lucz Anna Hüttner Csaba

Kajak-kenu vb: Jól szerepeltünk, de hiányérzet azért van bennem – Hüttner Csaba

2021-09-20 09:56:13

Hüttner Csaba szövetségi kapitány úgy fogalmazott, hogy ugyan maradt benne hiányérzet a vasárnap zárult koppenhágai kajak-kenu világbajnokság után, de hozzátette: jobb, hogy itt szerzett több ezüstérmet a csapat, s nem a nyári, tokiói olimpián – írja az MTI.

kajak-kenu vb kajak-kenu Hüttner Csaba

Kajak-kenu vb: három magyar arany-, és egy ezüstérem az 5000-es döntőkön

2021-09-19 16:06:29

Adolf Balázs aranyérmet, Kisbán Zsófia ezüstérmet szerzett C–1 5000 méteren, míg Kőhalmi Emese és Noé Bálint világbajnok lett K–1 5000 méteren a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi záró napján.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kisbán Zsófia Adolf Balázs

Kajak-kenu vb: aranyérmes a Lucz, Csizmadia kajak vegyes páros

2021-09-19 13:31:52

A Lucz Anna, Csizmadia Kolos duó aranyérmet szerzett a kajak vegyes párosok 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi záró napján. Korisánszky Dávid és Takács Kincső pedig bronzérmes lett a kenu vegyes pársok 200 méteres versenyében.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Lucz Anna Csizmadia Kolos

Kajak-kenu vb: ezüstérmes lett a magyar női kajak négyes

2021-09-19 12:46:21

A Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Gazsó Dóra Alida összeállítású magyar női kajak négyes ezüstérmet szerzett 500 méteren a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi zárónapján.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu

Kajak-kenu vb: ezüstérmes a magyar női kenu négyes 500 m-en

2021-09-19 12:23:29

A Balla Virág, Takács Kincső, Gönczöl Laura, Opavszky Réka összeállítású magyar női kenu négyes ezüstérmet szerzett 500 méteren a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi napján.

Kajak-kenu vb: a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám duó második lett

2021-09-19 11:46:31

A Hajdu Jonatán, Fekete Ádám duó ezüstérmet szerzett a kenu kettesek 500 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi napján.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Hajdu Jonatán Fekete Ádám

Kajak-kenu vb: bronzérmes a Bragato Giada, Nagy Bianka páros

2021-09-19 11:40:11

A Bragato Giada, Nagy Bianka páros harmadik lett a kenu kettesek 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi napján. Az aranyérmet a Patricia Coco, María Corbera spanyol duó nyerte.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Nagy Bianka Bragato Giada

Kajak-kenu vb: Csipes Tamara ezüstérmes 500 méteren

2021-09-19 11:28:10

Csipes Tamara ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 500 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi napján. A számot az új-zélandi Aimee Fisher nyerte meg.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Csipes Tamara

Ezüstvasárnap a rövidebb távokon: négy második hely a kajak-kenu vb záró napján

2021-09-19 08:24:44

Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Opavszky Laura Nagy Bianka Kárász Anna

Kajak-kenu vb: Gál és a kajak vegyes páros döntős, Kiss kiesett

2021-09-18 15:34:41

A kajak egyesek 500 méteres versenyében érdekelt Gál Péter és a kajakos vegyes páros bejutott a döntőbe a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján, az ugyancsak 500-on érdekelt kenus Kiss Balázs ugyanakkor kiesett a középfutamban – közölte az MTI.

vegyes páros kajak-kenu vb kajak-kenu Gál Péter

Kajak-kenu vb: világbajnok a Kozák, Csipes duó és Gazsó

2021-09-18 13:37:18

Két arany-, három ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Kozák Danuta Kopasz Bálint Csipes Tamara

Kajak-kenu vb: a Kozák, Csipes duó aranyérmes 500 méteren

2021-09-18 12:44:53

A Kozák Danuta, Csipes Tamara duó aranyérmet szerzett a kajak kettesek 500 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu vb kajak-kenu Kozák Danuta Csipes Tamara

Kajak-kenu vb: a Kulifai, Noé duó bronzérmes 1000 méteren

2021-09-18 12:20:31

A Kulifai Tamás, Noé Bálint duó bronzérmet szerzett a kajak kettesek 1000 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu vb kajak-kenu Noé Bálint Kulifai Tamás

Kajak-kenu vb: Lucz Anna ezüstérmes 200 méteren

2021-09-18 11:57:31

Lucz Anna ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu vb kajak-kenu Lucz Anna

Kajak-kenu vb: Gazsó Alida aranyérmes 1000 méteren

2021-09-18 11:44:25

Gazsó Alida aranyérmet szerzett a kajak egyesek 1000 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu vb kajak-kenu Gazsó Alida

Kajak-kenu vb: Kiss Péter Pál megvédte címét a parakajakosoknál

2021-09-18 11:20:40

Kiss Péter Pál megvédte címét a parakajakosok versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján, s ezzel megszerezte a magyar küldöttség első érmét – közölte az MTI.

parasport kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kiss Péter Pál

Kajak-kenu vb: Adolf Balázs bronzérmes 1000 méteren

2021-09-18 11:32:41

Adolf Balázs bronzérmet szerzett a kenu egyesek 1000 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu vb kajak-kenu Adolf Balázs

Kajak-kenu vb: Kopasz Bálint ezüstérmes 1000 méteren

2021-09-18 11:15:52

Kopasz Bálint ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 1000 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kopasz Bálint

Kajak-kenu vb: ezüstérmet szerzett Kiss, Lucz duó 200 méteren

2021-09-18 09:29:11

A Kiss Blanka, Lucz Anna duó a fehéroroszok mögött másodikként ért célba, így ezüstérmet szerzett a kajak kettesek 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.