Találatok a kajak-kenu ob címkére

Találatok száma: 13

Kajak-kenu ob: Kopasz Bálint kikapott, Csipes Tamara nyolc éremmel megy haza

2020-08-26 18:38:36

Négy év után kapott ki itthon a vb-címvédő Kopasz Bálint, miként C–1 1000 méteren is borult a papírforma. Csipes Tamara nyolc éremmel zárta a hazai viadalt.

kajak-kenu ob kajak-kenu Lucz Anna Kopasz Bálint Csipes Tamara

Kajak-kenu ob: Balla Virág duplázott Szolnokon

2019-07-27 20:10:30

Balla Virág egyesben és párosban is magabiztosan nyert szombaton ötszáz méteren a kajak-kenu szolnoki országos bajnokságán, amelyen Kopasz Bálintot hosszú idő után először tudták megszorongatni.

kajak-kenu ob Takács Kincső Kopasz Bálint Hagymási Réka Balla Virág

Kajak-kenu ob: kevesen tudtak felhőtlenül örülni a sikernek

2019-07-26 19:37:20

A világbajnokság olimpiai számairól lemaradó versenyzők közül kevesen tudtak felhőtlenül örülni győzelmüknek a szolnoki viadalon.

kajak-kenu ob

Kajak-kenu: Czéllai-Vörös megvédte címét a maratoni ob-n

2019-05-17 18:09:55

Czéllai-Vörös Zsófia megvédte címét a női kajak egyes számban a Győrben zajló maratoni kajak-kenu országos bajnokság első, pénteki napján.

maratoni kajak-kenu kajak-kenu ob Czéllai-Vörös Zsófia

Kajak-kenu ob: az ezüstnégyes nyerte az ezres versenyt

2018-08-29 18:54:51

A 2012-es londoni olimpián ezüstérmes kvartett, Kammerer Zoltán, Tóth Dávid, Kulifai Tamás és Pauman Dániel nyerte a kajak négyesek döntőjét a szolnoki kajak-kenu országos bajnokságon, amelynek szerdai nyitónapján az 1000 méteres versenyeket bonyolították le.

kajak-kenu ob kajak-kenu

Maratoni kajak-kenu ob: a favorit megvédte címét K–2-ben

2018-05-15 15:15:33

A favorit Boros Adrián, Solti László duó megvédte címét férfi kajakban a Szegeden rendezett maratoni kajak-kenu országos bajnokság keddi napján, amelyen a párosok versenyeit bonyolították le.

Boros Adrián Solti László kajak-kenu kajak-kenu ob maratoni kajak-kenu

Kajak-kenu ob: Takács kilenc arannyal zárt, Vad triplázott

2017-09-03 17:06:22

Takács Tamara megismételte pénteki és szombati bravúrját, s rajta kívül Vad Ninetta is három aranyérmet szerzett vasárnap a Szolnokon rendezett kajak-kenu országos bajnokságon, amelynek záró napján a 200 és 5000 méteres versenyeket bonyolították le.

kajak-kenu ob kajak-kenu Vad Ninetta Takács Tamara

Kajak-kenu ob: Takács Tamara triplázott 1000 méteren

2017-09-01 19:20:59

Takács Tamara egyesben, párosban és a négyes tagjaként is aranyérmet szerzett pénteken a Szolnokon zajló kajak-kenu országos bajnokságon, amelynek nyitónapján az 1000 méteres versenyeket bonyolították le.

kajak-kenu ob kajak-kenu Takács Tamara

Kajak-kenu ob: Tótka Sándor triplázott 200 méteren

2016-07-16 16:45:16

Tótka Sándor egyesben, párosban és négyesben is aranyérmet szerzett 200 méteren a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság szombati záró napján.

kajak-kenu ob kajak-kenu Tótka Sándor

Kajak-kenu ob: újra duplázott az eltiltásból visszatérő Dombvári

2015-08-27 18:19:23

Dombvári Bence 500 méteren is két győzelmet aratott a szolnoki kajak-kenu országos bajnokságon: a szerdán, ezer méteren duplázó honvédos kajakos csütörtökön is egyesben, majd később Hufnágel Tiborral párosban lett aranyérmes.

kajak-kenu ob kajak-kenu Kammerer Zoltán Fazekas-Zur Krisztina Douchev-Janics Natasa Dombvári Bence

Kajak-kenu ob: a Dombi, Boros párosé a fődíj

2014-08-17 14:28:37

A Dombi Rudolf, Boros Gergely duó nyerte meg a férfi kajakpárosok 200 méteres döntőjét a kajakosok és kenusok szolnoki országos bajnokságának vasárnapi záró napján, így övék lett a fődíj, azaz a Séra-kupa és a 100 ezer forint.

kajak-kenu ob kajak-kenu Dombi Rudolf Boros Gergely

Kajak-kenu ob: Szabó triplázott, Kammerer duplázott

2014-08-15 18:56:42

Szabó Gabriella egyesben, Csipes Tamarával párosban és honvédos klubtársaival négyesben is diadalmaskodni tudott 1000 méteren a kajakosok és kenusok országos bajnokságának pénteki nyitónapján, Szolnokon.

kajak-kenu ob kajak-kenu Szabó Gabriella Kammerer Zoltán

Kajak-kenu ob: Szabó Gabriella triplázott 500 méteren

2013-09-07 17:59:39

Szabó Gabriella volt a Szolnokon zajló kajak-kenu országos bajnokság szombati napjának legeredményesebb versenyzője, aki három győzelmet is begyűjtött az 500 méteres döntők során.