Találatok a futsal BL címkére

Találatok száma: 43

Futsal BL: a Barca kétgólos előnyről elveszítette a döntőt

2021-05-03 22:10:59

A Barcelona 4–3-ra kikapott a lisszaboni Sporting CP-től a futsal Bajnokok Ligája zadari (zárai) nyolcas döntőjének fináléjában, így nem tudta megvédeni a címét. A portugál sztárcsapat a legutóbbi három kiírásból a másodikat nyerte meg.

futsal BL futsal Sporting CP Barcelona

Futsal BL: az elmúlt két év győztesei döntőznek egymással

2021-05-01 21:37:29

A Zadarban zajló nyolcas finálé szombati játéknapján a Sporting CP és a Barcelona diadalmaskodott, így az elmúlt két kiírás győztese csap össze a trófeáért hétfőn a futsal Bajnokok Ligája-döntőben.

futsal Bajnokok Ligája futsal BL Sporting CP Kajrat Almati Inter FS Barcelona

Futsal BL: a Benfica öt góllal legyőzte a Berettyóújfalut

2021-02-20 21:16:21

A 2010-es győztes Benfica érvényesítette a papírformát, hazai pályán 5–0-ra legyőzte a Berettyóújfalut a futsal Bajnokok Ligája szombat esti nyolcaddöntőjében, és az egymeccses párharc megnyerésével bejutott a legjobb nyolc közé.

futsal BL futsal MVFC-Berettyóújfalu Berettyóújfalu

Futsal BL: továbbjutott a Berettyóújfalu a selejtezőben

2021-01-16 23:53:04

A magyar bajnok Berettyóújfalu 2–0-ra győzött Cipruson az Omonia Nicosia ellen a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

futsal BL futsal MVFC-Berettyóújfalu

Futsal BL: Ciprusra utazik a magyar bajnok Berettyóújfalu

2020-12-09 15:00:26

Az UEFA nyoni központjában szerdán kora délután elkészítették a futsal Bajnokok Ligája legjobb 32 közötti fordulójának párosítását. Kiderült, hogy a magyar bajnok Berettyóújfalu Ciprusra utazik, ahol az Omonia Nicosia ellen léphet majd pályára a legjobb 16 csapat közé kerülésért.

futsal BL futsal Berettyóújfalu

Futsal BL: a Berettyó továbbjutott a selejtezőből

2020-11-28 15:45:22

A Berettyóújfalu 4–3-ra győzött a grúz Tbiliszi State University otthonában a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjében, ezzel a legjobb 32 közé jutott.

futsal BL futsal UEFA Futsal Cup Berettyóújfalu

Futsal BL: Grúziába utazik a Berettyóújfalu

2020-10-27 18:12:26

Az MVFC Berettyóújfalu a grúz Tbilisi State University csapatával játszik a férfi futsal Bajnokok Ligája selejtezőkörében.

futsal BL futsal Grúzia Berettyóújfalu

Futsal BL: harmadszor ért fel a csúcsra a Barcelona

2020-10-12 00:04:57

A Barcelona 2–1-re legyőzte a szintén spanyol Murciát a futsal Bajnokok Ligája négyes döntőjének fináléjában.

futsal BL futsal Barcelona

Futsal: idén is a Berettyóújfalu a magyar BL-résztvevő

2020-07-15 16:20:17

Az idén is a Mezei-Vill FC Berettyóújfalu képviselheti a magyar színeket a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjében.

Futsal BL: a Berettyóújfalu három góllal kikapott a Kajrattól

2019-10-11 14:00:56

A futsal Bajnokok Ligája főcsoportkörének harmadik fordulójában a magyar bajnok Berettyóújfalu 3–0-ra kikapott a kazah aranyérmes Kajrattól, így pont nélkül zárta a hazai rendezésű minitornát, és búcsúzott a sorozattól.

futsal BL futsal MVFC-Berettyóújfalu Kajrat Berettyóújfalu

Nem volt esély: a Berettyóújfalu a Kajrattól is kikapott a BL-ben

2019-10-11 13:33:23

Futsal BL: a Berettyóújfalu négy góllal kikapott a KPRF-től

2019-10-09 19:47:53

A futsal Bajnokok Ligája első csoportkörének második fordulójában a magyar bajnok Berettyóújfalu 5–1-re kikapott az orosz ezüstérmes KPRF-től, amely így a Murciához hasonlóan az utolsó kör eredményeitől függetlenül továbbjutott.

futsal BL futsal MVFC-Berettyóújfalu KPRF Berettyóújfalu

Az orosz ezüstérmestől is kikapott a Berettyóújfalu a BL-ben

2019-10-09 17:28:28

A futsal Bajnokok Ligája első csoportkörének második fordulójában a Berettyóújfalu 5–1-re kikapott az orosz ezüstérmes KPRF-től, amely így a spanyol Murciához hasonlóan az utolsó kör eredményeitől függetlenül továbbjutott. A házigazda magyar bajnok az utolsó körben a kazah Kajrat ellen még kiharcolhatja a továbbjutást.

A Berettyóújfalu ötgólos vereséggel kezdte a BL főcsoportmeccseit

2019-10-08 14:49:03

Kedd és vasárnap között rendezik a futsal Bajnokok Ligája főcsoportmérkőzéseit, s a magyar bajnok Berettyóújfalu 5–0-ra kikapott a nyitányon a spanyol ezüstérmes El Pozo Murciától.

futsal BL futsal Murcia MVFC-Berettyóújfalu El Pozo Murcia Berettyóújfalu

Futsal BL: erős ellenfeleket fogad a Berettyóújfalu

2019-07-04 16:47:52

Sorsoltak a futsal Bajnokok Ligájában: spanyol, kazah és orosz ellenfelet kapott a magyar bajnok Berettyóújfalu – számolt be róla az mlsz.hu.

Futsal BL: a Berettyóújfalu tornarendezőként vág neki

2019-06-26 14:33:27

A futsal Bajnokok Ligája alapkörében hazai pályán szerepelhet a magyar bajnok Berettyóújfalu, amely októberben három ellenféllel küzd meg az elitkörért házigazdaként.

Futsal BL: háromszor kikapott, így kiesett a magyar bajnok

2018-10-08 09:48:48

Mindhárom mérkőzését elveszítette az MVFC Berettyóújfalu a futsal Bajnokok Ligája főtáblájának 3. csoportjában, így nem jutott be az elitkörbe.

Futsal BL: a Berettyóújfalu veszi át a Rába ETO helyét

2018-08-03 13:47:21

Az MVFC Berettyóújfalu veszi át a széthulló Rába ETO helyét a futsal Bajnokok Ligájában – közölte hivatalos honlapján az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA).

futsal Bajnokok Ligája futsal BL Rába ETO Berettyóújfalu

Futsal BL: mindkét orosz csapat a Rába ETO csoportjában

2018-07-05 19:59:21

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a fustal Bajnokok Ligája csoportbeosztását. Az előző szezonban a final fourba jutó Rába ETO két orosz és egy szlovén csapattal került egy négyesbe.

futsal Rába ETO ETO FC Győr futsal BL

UEFA Futsal Cup: megvédte címét az Inter Movistar

2018-04-22 22:10:59

Megvédte címét a spanyol Inter Movistar az UEFA Futsal Cup sorozatban, mivel egy magas színvonalú mérkőzésen, 3–1-es félidő után 5–2-re legyőzte a portugál Sporting CP csapatát.