Találatok a futsal BL címkére

Találatok száma: 58

Futsal BL: egy döntetlennel és két vereséggel búcsúzott a Haladás

2022-10-29 15:27:20

A magyar bajnoki címvédő Haladás VSE futsalcsapata 4–4-es döntetlent játszott az ukrán Uragannal a futsal Bajnokok Ligája főcsoportkörének 4. csoportjában és kiesett.

futsal BL futsal Uragan Haladás futsal Haladás VSE

Futsal BL: Benfica elleni vereséggel kezdett a magyar bajnok

2022-10-27 13:09:11

A romániai Galac városában rendezett tornával kezdte meg a Bajnokok Ligája 2022–2023-as idényét a magyar bajnoki címvédő Haladás VSE futsalcsapata, amely első mérkőzésén 3–1-es vereséget szenvedett a portugál Benficától – számolt be közleményében a Vas megyei klub.

futsal Bajnokok Ligája futsal BL Haladás VSE

Futsal: négygólos siker a döntőben, a Barcelona nyerte meg a BL-t

2022-05-01 17:31:08

Az FC Barcelona 4–0-ra legyőzte a Sporting CP-t a futsal Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának vasárnapi döntőjében, így megnyerte a sorozatot.

futsal Bajnokok Ligája futsal BL futsal

Futsal BL: kiütéses győzelemmel búcsúzott a Haladás

2021-12-04 20:03:05

A Haladás 4–0-ra megnyerte utolsó csoportmeccsét a futsal Bajnokok Ligájában az ukrán Urahan ellen, így három pontot szerezve fejezte be szereplését. A körbeverések miatt a második hely még meglehet a szombathelyieknek.

futsal BL futsal Haladás

Futsal BL: a Benfica túl nagy falat volt a Haladásnak

2021-12-01 16:18:09

A Haladás 8–3-ra kikapott a portugál Benficától a futsal Bajnokok Ligája elitkörének D-csoportjában. A magyar csapat csütörtökön a spanyol Levante ellen folytatja Lisszabonban.

futsal BL futsal Haladás futsal

Futsal BL: lerótta tiszteletét a Haladás a magyar legendák előtt Portugáliában – videó

2021-12-01 12:06:51

A Haladás futsalcsapata szerdán elkezdi szereplését a Bajnokok Ligája főtábláján, Lisszabonban a Benfica lesz az ellenfele. A találkozó előtt a magyar csapat lerótta tiszteletét a tragikusan fiatalon elhunyt Fehér Miklós és a világhírű magyar edző, Guttmann Béla előtt, akiknek az emlékszobránál a játékosok az egyesület nevében koszorúkat helyeztek el – számolt be a klub a Facebook-oldalán.

videó futsal Bajnokok Ligája futsal BL futsal Haladás futsal Guttmann Béla

Futsal BL: tízgólos meccs után hibátlan Haladás-továbbjutás

2021-10-30 17:10:18

A Haladás 6–4-re legyőzte a svéd Hammarbyt a futsal Bajnokok Ligája máltai négyes tornájának szombati játéknapján, így százszázalékos teljesítménnyel, három győzelemmel nyerte meg a csoportot és jutott be az elitkörbe.

Futsal: európai elitben a Haladás

2021-10-29 15:20:37

Első BL-idényében egyből az elitkörbe jutott a szombathelyi klub, amelynél az egységben látják a siker kulcsát.

futsal NB I futsal BL futsal Haladás futsal

Futsal BL: újabb győzelmével elitkörös a Haladás

2021-10-28 19:58:44

A Haladás második győzelmét aratta csütörtökön a futsal Bajnokok Ligája csoportkörében a máltai St. Andrew’sban, s ezzel biztosította a továbbjutását a BL elitkörébe.

futsal BL futsal Haladás VSE

Futsal BL: lengyel, máltai és svéd ellenfél vár a Haladásra

2021-08-30 16:59:40

Lengyel, máltai és svéd ellenfelet kapott a Haladás futsalcsapata a Bajnokok Ligája főtáblájának hétfői sorsolásán.

futsal BL futsal Haladás futsal Haladás

Futsal: csoportgyőztesként térnek haza a szombathelyiek Albániából

2021-08-25 23:26:18

A szombathelyiek mindhárom mérkőzésüket megnyerték az előselejtezőben, és a főtábláról is csoportgyőztesként juthatnak tovább a legjobb tizenhat közé.

Futsal BL: harmadszor is nyert, főtáblás a Haladás!

2021-08-24 22:17:09

A futsal Bajnokok Ligája albániai selejtezőcsoportjának harmadik fordulójában a magyar bajnok Haladás a házigazda KF Tirana elleni mérkőzését is megnyerte, így csoportgyőztesként feljutott a sorozat főtáblájára.

futsal BL Haladás futsal

Futsal BL: a Haladás ismét győzött a selejtezőben, közel a főtábla

2021-08-22 17:34:05

A Haladás 4–3-ra győzte le a luxemburgi Differdange-ot a futsal Bajnokok Ligája albániai selejtezőcsoportjának 2. fordulójában.

futsal BL futsal UEFA futsal BL Haladás futsal

Futsal BL: a Haladás fölényes győzelemmel kezdte a selejtezőt

2021-08-21 19:02:53

A Haladás 5–1-re megverte a norvég Utleirát a futsal Bajnokok Ligája albániai selejtezőcsoportjának első fordulójában.

futsal BL futsal UEFA Futsal Cup Haladás futsal

Futsal BL: megkapta selejtezős ellenfeleit a Haladás

2021-07-07 15:33:08

Elkészült a férfi futsal Bajnokok Ligája-selejtező csoportkörének sorsolása, amelyen a Haladás VSE albán, norvég és luxemburgi ellenfelet kapott.

futsal BL futsal Haladás VSE Haladás

Futsal BL: a Barca kétgólos előnyről elveszítette a döntőt

2021-05-03 22:10:59

A Barcelona 4–3-ra kikapott a lisszaboni Sporting CP-től a futsal Bajnokok Ligája zadari (zárai) nyolcas döntőjének fináléjában, így nem tudta megvédeni a címét. A portugál sztárcsapat a legutóbbi három kiírásból a másodikat nyerte meg.

futsal BL futsal Sporting CP Barcelona

Futsal BL: az elmúlt két év győztesei döntőznek egymással

2021-05-01 21:37:29

A Zadarban zajló nyolcas finálé szombati játéknapján a Sporting CP és a Barcelona diadalmaskodott, így az elmúlt két kiírás győztese csap össze a trófeáért hétfőn a futsal Bajnokok Ligája-döntőben.

futsal Bajnokok Ligája futsal BL Sporting CP Kajrat Almati Inter FS Barcelona

Futsal BL: a Benfica öt góllal legyőzte a Berettyóújfalut

2021-02-20 21:16:21

A 2010-es győztes Benfica érvényesítette a papírformát, hazai pályán 5–0-ra legyőzte a Berettyóújfalut a futsal Bajnokok Ligája szombat esti nyolcaddöntőjében, és az egymeccses párharc megnyerésével bejutott a legjobb nyolc közé.

futsal BL futsal MVFC-Berettyóújfalu Berettyóújfalu

Futsal BL: továbbjutott a Berettyóújfalu a selejtezőben

2021-01-16 23:53:04

A magyar bajnok Berettyóújfalu 2–0-ra győzött Cipruson az Omonia Nicosia ellen a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

futsal BL futsal MVFC-Berettyóújfalu

Futsal BL: Ciprusra utazik a magyar bajnok Berettyóújfalu

2020-12-09 15:00:26

Az UEFA nyoni központjában szerdán kora délután elkészítették a futsal Bajnokok Ligája legjobb 32 közötti fordulójának párosítását. Kiderült, hogy a magyar bajnok Berettyóújfalu Ciprusra utazik, ahol az Omonia Nicosia ellen léphet majd pályára a legjobb 16 csapat közé kerülésért.