Találatok a fk Sarajevo címkére

Találatok száma: 15

Fehérvár: megvan, hol folytatja a bosnyák középpályás?

2020-04-16 22:36:17

Bosnyák lapértesülés szerint Anel Hadzic, a Mol Fehérvár FC középpályása nyáron hazatér, és a címvédő, jelenlegi listavezető FK Sarajevónál folytatja pályafutását. A 14-szeres válogatott játékos szerződése az idény végén lejár a magyar együttesnél, a novi.ba oldalnak adott nyilatkozatából kiderül, hogy kölcsönös az érdeklődés gyerekkori kedvenc klubjával.

magyar átigazolás NB I átigazolás Mol Fehérvár FC FK Sarajevo Anel Hadzic

Eurofutball: újabb bajnokok jelentkeztek be a BL-főtáblára

2019-05-19 18:16:17

Vasárnapi bajnokavatások Európa-szerte: Ukrajnában a Sahtar, Törökországban a Galatasaray, Lengyelországban a Piast Gliwice, Csehországban a Slavia, Montenegróban a Szutjeszka, Koszovóban a Feronikeli, Andorrában pedig az FC Santa Coloma nyerte meg az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, így mindegyikükkel találkozunk a Bajnokok Ligája következő kiírásában – a Sahtarral és a Galatasarayjal a főtáblán.

eurofutball Slavia Praha Sahtar Doneck FK Sarajevo FC Santa Coloma BL-selejtező

Eurofutball: a Galatasaray 18. Török Kupa-győzelmét aratta

2019-05-15 21:22:54

A Galatasaray 18. alkalommal hódította el a Török Kupát, a Sahtar Doneck 13-adszor lett Ukrán Kupa-győztes. A Lokomotiv Plovdiv először lett Bolgár Kupa-győztes, az FK Sarajevo harmadszor nyerte meg a Bosnyák Kupát, a Bnei Jehuda negyedszer az izraelit.

Ukrán Kupa Török Kupa Szofian Feguli Sahtar Doneck Lokomotiv Plovdiv Izraeli Kupa

Bosznia: a Vidi edzője is lehetett volna, de Szarajevóban köt ki?

2015-09-17 10:03:58

A boszniai Dnevni Avaz információi szerint a bosnyák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság címvédője, az FK Sarajevo szerződtetheti vezetőedzőnek a korábbi horvát szövetségi kapitány Igor Stimacot.

Videoton Igor Stimac FK Sarajevo Bosznia-Hercegovina

Vidi: Suljic vételárából 75 ezer euró megy Szarajevóba – sajtóhír

2015-08-31 23:02:07

Bosznia-Hercegovinában úgy tudják, hogy Amir Suljic eladása után 75 ezer euró kerül volt bosnyák klubjához, az FK Sarajevóhoz. A 23 éves szélsőt pénteken vásárolta ki a Videoton élő szerződéséből. Egybehangzó sajtóhírek szerint a fehérváriak 500 ezer eurót fizettek az újpestieknek.

Újpest nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Videoton FK Sarajevo Amir Suljic

BL: összebalhéztak Kádárék drukkerei, 18-an megsérültek

2015-07-14 12:15:24

Tizennyolcan sérültek meg, amikor összecsaptak egymással a bosnyák FK Sarajevo és a lengyel Lech Poznan labdarúgócsapatának szurkolói.

szurkolók Lovrencsics Gergő Lech Poznan Kádár Tamás Holman Dávid FK Sarajevo

Átigazolások: Debrecen, Kecskemét, Pécs után Szarajevó?

2015-07-09 00:31:34

Boszniából kapott ajánlatot az elmúlt éveket Magyarországon töltő Vukasin Polekszics, aki 2006 óta folyamatosan hazánkban játszott, és szerepelt a Tatabányában, a Debreceni VSC-ben, a Kecskeméti TE-ben, valamint legutóbb a Pécsi MFC-ben.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Vukasin Polekszics Pécsi MFC FK Sarajevo

BL: a védő egyetért edzőjével, a Vidit akarja ellenfélnek

2015-06-17 22:24:11

Mint beszámoltunk róla, a bosnyák bajnok FK Sarajevo vezetőedzője, Dzenan Uscuplic minapi sajtótájékoztatóján elmondta, nem lenne csalódott, ha csapata a labdarúgó Bajnokok Ligája első selejtezőkörében a Videotonnal kerülne össze. Adnan Kovacevic, a csapat védője egyetért a szakemberrel.

Mol Fehérvár FC Videoton FK Sarajevo Dzenan Uscuplic Bajnokok Ligája BL

Bosznia: háborús bűnössel pózolt az edző, megjárta

2014-04-10 14:31:34

Nem mindennapi történet Ljupko Petrovicsé: a boszniai szerb tréner csupán két napig volt az FK Sarajevo vezetőedzője, mivel előkerült róla egy régi fotó, amely miatt elküldték a klubtól.

bosnyák foci Ljupko Petrovics FK Sarajevo

Cardiff City: a tulaj lecsapna a bosnyák tehetségekre

2013-12-25 16:44:35

Vincent Tan hamarosan újabb labdarúgócsapatot tudhat a magáénak, a Cardiff City tulajdonosa ugyanis megegyezett az FK Sarajevo megvásárlásáról. A két klub között együttműködési megállapodás jött létre.

bosnyák foci Vicnent Tan Premier League FK Sarajevo Cardiff City

PMFC: két pécsi találat után bosnyák szépítés a hajrában

2013-10-11 18:35:15

A labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC 2–1-re legyőzte hazai pályán a bosnyák élvonalbeli FK Sarajevót a két csapat pénteki nemzetközi felkészülési mérkőzésen.

felkészülési mérkőzés PMFC NB I FK Sarajevo

PMFC: bosnyák élvonalbeli ellenfelet fogad a Pécs

2013-10-10 20:50:14

A labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC nemzetközi felkészülési mérkőzést játszik pénteken, az ellenfele a bosnyák FK Sarajevo lesz.

labdaúgó NB I felkészülés PMFC FK Sarajevo

Újpest: 36 millió forintért jött a bosnyák szélső - sajtóhír

2013-08-30 00:05:13

A sport.ba oldal úgy értesült, hogy az élvonalbeli Újpest FC labdarúgócsapata 120 ezer eurót (mintegy 36 millió forintot) fizetett Asmir Suljicért a bosnyák FK Sarajevónak. Amint arról korábban már beszámoltunk: a 21 éves szélső 2016. június 30-ig írt alá a lila-fehérekhez.

Újpest magyar átigazolás NB I FK Sarajevo Asmir Suljic

Újpest: Besic válogatott társa a lila-fehéreknél folytatja

2013-08-28 17:26:18

Az Újpest labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Asmir Suljic, akit az FK Sarajevótól vett meg a lila-fehér klub. A 21 éves szélső – aki 2016. június 30-ig írt alá – korábban pályára lépett az U21-es bosnyák válogatottban, ahol többek között a Ferencvárost erősítő Muhamed Besic is csapattársa volt.

Eurofutball: a vasutasok megint az aranyig zakatoltak

2013-05-11 23:00:19

A Zeljeznicar 0–0-t játszott a Velez Mostar vendégeként a bosnyák labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján, így a hátralévő két forduló eredményeitől függetlenül megvédte bajnoki címét.