Találatok a Denis Istomin címkére

Találatok száma: 14

Roland Garros: Federer 487 nap után ma újra Grand Slam-tornán játszik – videó

2021-05-31 12:18:47

A 20-szoros Grand Slam-győztes Roger Federer ma 16 óra körül lép pályára a Párizsban zajló Roland Garros első fordulójában az üzbég Denis Istomin ellen. A svájci sztár 487 nap után játszik majd ismét egy Grand Slam-tornán – derült ki az ATP Tour videójából.

visszatérés tenisz férfi tenisz Roland Garros Roger Federer Denis Istomin

Tenisz: elbambult a veterán, odalett a biztos pont

2019-02-20 12:59:07

Az egyesült államokbeli Delray Beachen zajló 650 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztorna első fordulójában Denis Istomin találkozott Feliciano Lópezzel, s még a meccs elején, az első játszma harmadik játékában a 32 éves üzbég teniszező egészen szokatlan módon szerzett pontot a nála öt évvel idősebb spanyol ellen. Nem állítjuk, hogy ezért, de a mérkőzést végül hozta Istomin: 7:6, 6:3-ra nyert.

Feliciano López Denis Istomin

Tenisz: üzbég–szlovák döntő lesz Kitzbühelben

2018-08-03 18:51:47

Az üzbég Denis Istomin és a szlovák Martin Klizan játssza az ausztriai Kitzbühelben zajló salakpályás férfi tenisztorna szombati döntőjét.

tenisz Martin Klizan Denis Istomin

Tenisz: a korábbi GS-döntős sírva adta fel a finálét – videó

2017-10-01 12:25:59

A ciprusi Markosz Bagdatisz az első játszmában 3:2-es hátránynál feladta az üzbég Denis Istomin elleni döntőt a csengtui kemény pályás férfi tenisztornán.

videó tenisz Markosz Bagdatisz Denis Istomin

Tenisz: Sarapova visszavágott US Open-legyőzőjének

2017-09-30 12:42:10

Elsőként Denis Istomin jutott be a döntőbe a csengtui kemény pályás férfi tenisztornán, az üzbég ellenfele a ciprusi Markosz Bagdatisz lesz.

tenisz US Open Markosz Bagdatisz Marija Sarapova Denis Istomin David Goffin

Tenisz: a selejtező első kiemeltje lefékezte Fucsovicsot

2017-02-27 10:30:15

Fucsovics Márton két szettben kikapott az üzbég Denis Istomintól a 2.5 millió dollár összdíjazású, dubai kemény pályás férfi tenisztorna selejtezőjének utolsó fordulójában, így nem került fel a 32-es főtáblára.

tenisz Fucsovics Márton Denis Istomin

Aus. Open: Nadal és Istomin is ötszettes csatán van túl

2017-01-21 10:15:15

A kilencedik helyen kiemelt Rafael Nadal 2:1-es szetthátrányból fordítva nyert a német Alexander Zverev ellen az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság 3. fordulójában.

tenisz Rafael Nadal Denis Istomin Australian Open Alexander Zverev

Aus. Open: Djokovics kiesett, üzbég csoda Melbourne-ben!

2017-01-19 09:15:34

Bombameglepetés Melbourne-ben! A hatszoros győztes, címvédő Novak Djokovics öt játszmában (7:6, 5:7, 2:6, 7:6, 6:4) kikapott a világranglista 117. helyén álló üzbég Denis Istomintól az Australian Open férfi egyesének második fordulójában. A 2009-es bajnok Rafael Nadal magabiztos győzelemmel lépett a legjobb 32 közé. A nőknél továbbjutott a korábbi világelső Serena Williams, búcsúzott a kétszeres elődöntős lengyel Agnieszka Radwanska.

tenisz Novak Djokovics Denis Istomin Australian Open

Videó: mielőtt leírnád Nadalt, nézd meg ezt az ütést!

2016-08-30 10:34:12

Rafael Nadal már túl a harmincon, a sérülései sem segítik, a világranglistán „csak” az ötödik helyen áll – a spanyol azonban sokszor bizonyította már: sosem szabad leírni! Nadal a US Open első körében három sima szettben győzte le az üzbég Denis Istomint, ráadásul a meccsen bemutatott egy ütést, ami a legjobb napjait idézte.

videó tenisz US Open Rafael Nadal Denis Istomin

Tenisz: Ferrer öt megnyert játékkal jutott tovább

2016-05-18 23:23:16

A második kiemelt David Ferrer 6:3, 3:2-es hátrányban volt Denis Istominnal szemben a genfi salakpályás tenisztorna második fordulójában, amikor az üzbég játékos feladta a meccset, így a spanyol versenyző jutott be a legjobb nyolc közé. A strasbourgi viadaltól Babos Tímea után a másodikként rangsorolt amerikai Sloane Stephens is búcsúzott.

tenisz Denis Istomin David Ferrer

Tenisz: Isztomin és Querrey vívja a nottinghami döntőt

2015-06-26 16:35:18

A 12. helyen kiemelt Sam Querrey legyőzte az ukrán Alekszandr Dolgopolovot az 503 ezer euró (157 millió forint) összdíjazású nottinghami füves pályás férfi tenisztorna pénteki elődöntőjében. A másik ágról az üzbég Gyenisz Isztomin jutott a fináléba, mivel ciprusi ellenfele, az első helyen kiemelt David Ferrert is búcsúztató Markosz Bagdatisz három játék után vádlisérülés miatt feladta a mérkőzést.

tenisz Sam Querrey Denis Istomin Agnieszka Radwanska

Tenisz: Istomin megint szettet nyert Bázelben Federer ellen

2014-10-23 20:44:30

Roger Federer szetthátrányból fordítva legyőzte Denis Istomint a Bázelben zajló kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában.

Roger Federer Denis Istomin

Tenisz: Federer szetthátrányból fordított Istomin ellen

2013-10-23 20:39:32

A Bázelben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában, a nyolcaddöntőben a hazai közönség előtt versenyző Roger Federer az első szettet elveszítette Denis Istomin ellen, a második és a harmadik játszmában azonban javított, így bejutott a legjobb nyolc közé.

Denis Istomin Roger Federer Viktorija Azarenka WTA-vb tenisz

Tenisz: csak kicsit zavarta meg Hewittot a beugró rivális

2013-01-01 16:29:42

A brisbane-i közönség töretlen támogatását élvező Lleyton Hewitt döntő szettben jutott túl a beugró Igor Kunyicinen a brisbane-i tenisztorna férfi egyesének keddi játéknapján.