Találatok a Bryson DeChambeau címkére

Találatok száma: 5

Golf: bejött a kiadós testépítés, DeChambeau-é a US Open

2020-09-21 10:36:51

Az amerikai Bryson DeChambeau nyerte meg vasárnap az év második major versenyét, a 12.5 millió dollár összdíjazású US Opent.

golf US Open golf Bryson DeChambeau

Golf: Bryson DeChambeau győzött Detroitban

2020-07-06 10:18:13

Az amerikai Bryson DeChambeau győzött a profi golfozók első számú sorozatának (USA PGA Tour) legutóbbi állomásán, a 7.5 millió dollár összdíjazású Rocket Mortgage Classicon.

golf Bryson DeChambeau

Videó: a nap pechje – íme a golfos, aki „kapufát” lőtt

2019-04-12 16:57:22

Ezekben a napokban zajlik az év egyik legrangosabb golfviadala a US Masters, amelynek csütörtöki játéknapján a holtversenyben vezető Bryson DeChambeau bámulatosan bravúros, egyben páratlanul peches ütéssel rukkolt ki, amikor a 18. lyuktól 196 yard – nagyjából 180 méter – távolságból ütötte el a labdát, ám végeredményben óriási balszerencséje volt. A labda a lyukat jelző zászló tövét találta el, így nem hullott be a lyukba, hanem nagyjából 10 centire tőle talált megnyugvásra.

golf US Masters Bryson DeChambeau

Golf: amerikai siker Vegasban, váltás a világranglista élén

2018-11-05 10:56:29

Az amerikai Bryson DeChambeau nyerte meg Las Vegasban a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap záruló múlt heti versenyét. Justin Rose is tornát nyert a hétvégén, és ezzel átvette a vezetést a világranglistán.

golf Justin Rose Bryson DeChambeau

Golf: sima DeChambeau-diadal New York külvárosában

2018-08-27 10:51:37

Az amerikai Bryson DeChambeau nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának a The Northern Trust elnevezésű, kilencmillió dollár összdíjazású versenyét, amelyen Tiger Woods a 40. helyen végzett.