Találatok a 16. forduló címkére

Találatok száma: 57

Békéscsabai öröm a délkeleti rangadón

2021-12-11 23:44:55

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a délkeleti rangadón a Szeged a Békéscsabát látta vendégül. A vendégek vezetésére még volt hazai válasz, de az újabb gyors csabai gólra már nem (1–2).

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged NB II Békéscsaba 16. forduló

Kétgólos hátrányból állt fel a Vasas Ajkán

2021-12-12 01:04:29

A 10. percben már 2–0 állt az eredményjelzőn az FC Ajka–Vasas találkozón a labdarúgó NB II 20. fordulójában. A hazaiak sokáig szervezetten védekeztek, a második félidő második felében azonban a Vasas érvényesítette mezőnyfölényét, és kiegyenlített.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas NB II Ajka 16. forduló

Pécsi győzelem a Haladás vendégeként

2021-12-12 00:57:10

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a Szombathelyi Haladás odahaza 1–0-ra kikapott a Pécsi MFC-től, így visszacsúszott a negyedik helyre.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II Haladás

A Csákvár elleni győzelmével az élen telel a DVTK

2021-12-12 01:08:59

A labdarúgó NB II 20. fordulójában ismét – ezúttal a Csákvár ellen (3–2) – nyert a DVTK, zsinórban kilencedik bajnokiján maradt veretlen, és ennek köszönhetően a piros-fehérek az első helyen telelnek.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Diósgyőr DVTK Csákvár

Folytatódott az ETO idegenbeli jó sorozata

2021-12-11 15:30:11

A labdarúgó NB II 20. fordulójában az ETO FC Győr egy góllal győzni tudott Tiszakécskén. A mérkőzésen kevés helyzet alakult ki, többnyire mezőnyben zajlott a játék.

élő közvetítés labdarúgó NB II elő eredménykövető Tiszakécske NB II Kécske

Nagyon bejöttek a félidei cserék a Szentlőrincnek

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a Szentlőrinc Pécsen fogadta a Szolnoki MÁV-ot, s a megyei rivális pályája szerencsét hozott neki. A második játékrészben kifejezetten dinamikusan játszott a pályaválasztó, és ennek köszönhetően megtörte hatmeccses nyeretlenségi sorozatát (2–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II elő eredménykövető Szolnoki MÁV Szolnok Szentlőrinc

Visszavágott a Kecskeméti TE a Budaörsnek

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a Budaörs a Kecskeméti TE-t látta vendégül. A vendégek végig nagyon magabiztosan futballoztak, a gólig és gólpasszig jutó Lukács Dániel vezérletével 3–0-ra nyertek is.

élő közvetítés labdarúgó NB II elő eredménykövető NB II Kecskemét KTE

Utolsó perces büntetővel szerzett három pontot a Siófok

2021-12-11 23:30:25

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a játéknap előtt 13. helyezett Soroksár a kilencedik pozíciót elfoglaló Siófokot látta vendégül. Sokáig úgy tűnt, gól nélkül ér véget a mérkőzés, de a Siófok a 92. percben, büntetőből szerzett góllal kiharcolta a győzelmet.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár Siófok NB II 16. forduló

NB I: kétgólos hátrányból mentett pontot a ZTE Kispesten

2021-12-11 18:10:41

A Budapest Honvéd kétgólos előnyről 2–2-re végzett a vendég Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 16. fordulójában.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE NB I Budapest Honvéd 16. forduló

Megint elszórakozott egy győzelmet otthon a Honvéd, a ZTE hazavitt egy pontot

2021-12-11 13:16:33

A Budapest Honvéd kétgólos előnyről 2–2-re végzett a vendég Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A kispestiek hazai pályán először játszottak döntetlent ebben a bajnokságban.

NB I: Dzsudzsákék visszavágnának a Fradinak a legutóbbi debreceni 1–6-ért

2021-12-10 10:22:33

A Ferencváros debreceni vendégjátéka emelkedik ki a labdarúgó NB I idei utolsó előtti, sorrendben 16. fordulójának programjából. A zöld-fehérek ugyanis legutóbb 6–1-re legázolták ellenfelüket a Nagyerdei Stadionban, most viszont ott lehet a hazaiaknál Dzsudzsák Balázs, aki eddig csak egyszer, 15 éve lőtt gólt a Fradinak. Érdekesség, hogy a Mezőkövesd vezetőedzője, Supka Attila, valamint az MTK mestere, Márton Gábor is olyan csapat ellen – Kisvárda, illetve Fehérvár – irányít a hétvégén, amelyet nagyon jól ismer, hiszen az előző szezonban még ott volt a szakvezető.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I ZTE Ugrai Roland Supka Attila

NB I: a Mezőkövesd egy korai góllal legyőzte a PAFC-ot

2020-12-20 15:23:30

A Mezőkövesd Besirovic korai góljával 1–0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 16. fordulójában.

labdarúgó NB I labdarúgás Puskás Akadémia Puskás PAFC NB I

Pirosból három, gólból csak egy: a Kövesd a Puskás ellen is nyerni tudott

2020-12-20 09:54:41

A Mezőkövesd Besirovic korai góljával 1–0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A borsodi csapat a vezetés megszerzése után végigvédekezte a meccset, amely három kiállítást is hozott.

labdarúgó NB I labdarúgás közvetítés Puskás Akadéma Puskás PAFC

NB I: újabb diósgyőri vereség, ezúttal otthon a Zetétől

2020-12-19 18:12:37

A ZTE Zimonyi Dávid duplájára építve idegenben 3–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 16. fordulójában.

labdarúgó NB I labdarúgás Zete Zalaegerszeg ZTE NB I

NB II: a Nyíregyháza nyerte a ködös gyirmóti rangadót

2020-11-08 21:55:52

A labdarúgó NB II 16. fordulójának – a nagy köd miatt egyszer félbeszakított – záró mérkőzésen a Nyíregyháza idegenben Hornyák találatával 1–0-ra legyőzte a Gyirmótot, amely első hazai vereségét szenvedte el ebben a bajnokságban.

labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Gyirmót 16. forduló

A Nyíregyháza nyert a gyirmóti ködben

2020-11-08 01:26:11

A labdarúgó NB II 16. fordulójának rangadóján a játéknap előtt harmadik helyen álló Gyirmót FC Győr az ötödik Nyíregyházával csapott össze. A köd miatt egyszer félbe is szakadt a mérkőzés, aminek a végén a nyírségiek örülhettek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Nyíregyháza NB II Gyirmót FC Győr Gyirmót

NB II: négyet rúgott a Haladás, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte a Soroksárt

2020-11-08 18:46:29

A Haladás 4–0-ra kiütötte az újonc Szentlőrincet, a Pécs idegenben három góllal verte meg az Ajkát, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte otthon a Soroksárt a labdarúgó NB II 16. fordulójának kora esti programjában. Nem bírt a tartalékos Szeged hazai pályán az edzőváltáson átesett Doroggal, a Kaposvár a hosszabbításban lőtt góllal tudta csak megverni a végére tíz főre fogyatkozó, sereghajtó DEAC-ot.

Vasas Szentlőrinc Szeged Soroksár Pécs NB II

Simán nyert a Vasas, négyet vágott a Hali, hármat lőtt a Pécs

2020-11-07 00:02:04

Kilenc mérkőzést rendeznek vasárnap a labdarúgó NB II 16. fordulójában, miután a koronavírus-járvány sújtotta Békéscsaba el sem utazott Debrecenbe, és az MLSZ játék nélkül a Lokinak adta a három pontot. A második Budaörs a jó formába lendült Csákvárt is legyőzte Tatabányán, a harmadik Gyirmót viszont hazai pályán 1–0-ra kikapott a Nyíregyházától. A Haladás 4–0-ra kiütötte az újonc Szentlőrincet, a Pécs idegenben három góllal verte meg az Ajkát, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte otthon a Soroksárt a Nem bírt a tartalékos Szeged hazai pályán az edzőváltáson átesett Doroggal, a Kaposvár a hosszabbításban lőtt góllal tudta csak megverni a végére tíz főre fogyatkozó, sereghajtó DEAC-ot. AZ ETO egy ráadásban kapott góllal veszített Szolnokon, a Siófok egy sima hármast rúgott a Barcikának.

élő eredménykövető Vasas Szpari Szolnok Szentlőrinc Soroksár

Negyedóra alatt lerendezte a Soroksár elleni meccset a Vasas

2020-11-08 01:05:29

A labdarúgó NB II 16. fordulójában az angyalföldiek úgy kezdték a meccset, ahogy azt szurkolóik mindig is várják tőlük: lendületes, gólerős játékuk háromgólos vezetést eredményezett a Soroksár ellen a szünetig. A második félidőben már bátrabb lett a XXIII. kerületi együttes, de csak a szépítésre futotta erejéből.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas Soroksár NB II 16. forduló

Fölényes játékkal mind a három pontot elvitte a Pécs Ajkáról

2020-11-08 01:33:45

Nem találta a fogást a szervezett pécsi csapaton az Ajka vasárnap, a labdarúgó NB II 16. fordulójában. A vendégek magabiztosan futballozva, háromszor a kapuba találva győztek.