Bundesliga: Minden rendben van, leszámítva a végeredményt – Dárdai Pál

H. D.H. D.
2021.01.30. 21:32
Dárdai Pál szerint minden rendben van, leszámítva a végeredményt (Fotó: AFP)
Mint arról beszámoltunk, a Hertha kispadjára visszatérő Dárdai Pál vereséggel mutatkozott be, a berliniek hiába szereztek vezetést, 3–1-re kikaptak az Eintracht Frankfurt otthonában. A mérkőzés után a magyar edző értékelte a történteket.

„A vezetés megszerzése után nem voltunk elég tapasztaltak ahhoz, hogy ezt kezelni tudjuk idegenben. Egyébként minden rendben van, leszámítva a végeredményt” – idézi a Kicker Dárdai Pál közvetlenül a mérkőzés után adott interjúját. A magyar edző azt is elmondta, a második félidőben látottak jobban tetszettek neki.

Dárdai arra is kitért, hogy Alexander Schwolow helyett miért Rune Jarsteinnek szavazott bizalmat a kapuban.

„Beszéltem Alexszel, jó kapus, de mostanában nem volt szerencséje” – mondta a Hertha edzője, aki hozzátette, nem hibáztatja az elmúlt időszakban kapott gólokért Schwolowot.

A Hertha februárban a címvédő és listavezető Bayern Münchent fogadja, majd a VfB Stuttgart vendége lesz. Ezt követően az RB Leipziget látja vendégül, aztán a Wolfsburghoz látogat az előttünk álló hónapban.

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ

EINTRACHT FRANKFURT–HERTHA BSC
3–1(0–0)
Frankfurt,
Deutsche Bank Park.Vezette:F. Badstubner
Frankfurt:TrappTuta, Hinteregger, N'Dicka – Barkok (Jovics, 62.), Sow, Haszebe (Rode, 76.), Kosztics – Kamada (Hrustic, 82.), A. Silva, Younes (A. Touré, 62.).Vezetőedző:Adi Hütter
Hertha:Jarstein –Klütner, Stark, Torunarigha, Netz (Mittelstadt a szünetben) – Guendouzi (Ngankam, 89.), Ascacibar (Darida, 89.), Tousart (Löwen, 89.) – Lukebakio (Leckie, 77.), Piatek, Cunha.Vezetőedző:Dárdai Pál