Bundesliga: Pavard nem zárja ki, hogy elhagyja a Bayern Münchent

Vágólapra másolva!
2022.11.11. 12:34
null
Benjamin Pavard egyelőre nem tárgyal szerződése meghosszabbításáról (Fotó: Getty Images)
Egyelőre nem tárgyal szerződése meghosszabbításáról Benjamin Pavard, a német bajnok Bayern München világbajnok labdarúgója, aki egy lapinterjúban nem zárta ki annak a lehetőségét, hogy elhagyja a bajor csapatot és egy másik országban próbálja ki magát – írja az MTI.

A 26 éves szélső védő 2016-ban igazolt a Lille-től Németországba, ahol előbb a VfB Stuttgartnál játszott, majd 2019-ben a müncheniekhez szerződött, akikkel jelenlegi megállapodása 2024 nyaráig szól. A francia válogatottal a jövő vasárnap rajtoló katari világbajnokságra készülő futballista a L'Equipe című sportlapnak adott interjút és beszélt arról, hogy mik a tervei.

„Nem idegenkedek egy új kaland gondolatától. Talán most jön el az idő. Miért ne fedezhetnék fel egy új országot, egy új kultúrát” – mondta Pavard, hozzátéve, hogy az esetleges váltásnál az új együttes sportkoncepciója lesz a legfontosabb számára. Hangsúlyozta ugyanakkor, hogy jelenleg még nincsenek konkrétumok és ha lesznek, azokról egyeztetni fog a Bayernnel, mert tiszteli a klubot.

A 63-szoros válogatott játékos már csak azért sem akar jelenleg a saját jövőjével foglalkozni, mert a válogatottra koncentrál, mellyel meg szeretné védeni világbajnoki címét a jövő vasárnap kezdődő katari tornán.

Legfrissebb hírek

Több mint 12 millió euróra büntette a klubokat a Német Labdarúgó-szövetség

Német labdarúgás
Tegnap, 13:02

Az éllovas Hapoel Tel-Aviv Münchenben tíz ponttal legyőzte a Bayernt a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.23. 23:24

Bundesliga: Manuel Baum marad az Augsburg vezetőedzője – hivatalos

Német labdarúgás
2025.12.23. 21:49

Nem történt csoda Heidenheimben, négy gólt szerezve diadalmaskodott a Bayern

Német labdarúgás
2025.12.21. 19:40

Bundesliga: vezetett a Leipzig, a Leverkusen mégis hazavitte mindhárom pontot

Német labdarúgás
2025.12.20. 20:35

Bundesliga: Schäfer András beállt a 84. percben, és remek lövéssel eldöntötte az Union Berlin meccsét

Német labdarúgás
2025.12.20. 17:34

A Dortmund nyerte meg a Borussia-rangadót

Német labdarúgás
2025.12.19. 22:38

Az Anadolu Efes meglepetésre 23 ponttal legyőzte a Zalgiris Kaunast a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.17. 23:30
Ezek is érdekelhetik