I. SZ. 2022.06.24 23:35 Frissítve: 2022.06.25 22:56

Szombati sportműsor: zárul a pólósok csoportköre és a medencés úszás

Az úszóversenyek utolsó napjához érkeztünk a vizes világbajnokságon, a magyarok közül csak Hosszú Katinka és Mihályvári-Farkas Viktória ugrik medencébe. Férfi vízilabdázóink a grúzok ellen zárják a csoportkört. Az NB I-es csapatok közül az FTC, a Paks, az Újpest és a Vasas is felkészülési mérkőzést játszik. Folytatódik az U20-as női kézilabda-vb.

 

JÚNIUS 25., SZOMBAT

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰÚSZÁS (Széchy medence)
13.30: vegyes páros szabadprogram, döntő (Tv: M4 Sport)
15.00: akrobatikus kűr (Magyarország), döntő (Tv: M4 Sport)
16.30: gála
(Tv: M4 Sport)

ÚSZÁS (Duna Aréna)
9.00: ELŐFUTAMOK (Tv: M4 Sport)
9.00:
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
9.21: férfi 4x100 m vegyes váltó
9.39: női 4x100 m vegyes váltó
18.00: DÖNTŐK (Tv: M4 Sport)
18.02: férfi 50 m hát
18.09: női 50 m mell
18.17: férfi 1500 m gyors
18.47: női 50 m gyors
19.01: női 400 m vegyes
(Hosszú Katinka)
19.20: férfi 4x100 m vegyes váltó
19.38: női 4x100 m vegyes váltó

VÍZILABDA, FÉRFIAK
A-csoport (Hajós uszoda)
19.30: Brazília–Montenegró
21.00: Magyarország–Grúzia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-csoport (Debrecen)
18.00: Japán–Horvátország
19.30: Görögország–Németország
C-csoport (Sopron)
18.00: Olaszország–Spanyolország (Tv: M4 Sport+)
Kanada–Dél-Afrika – Kanada visszalépett
D-csoport (Szeged)
18.00: Kazahsztán–Szerbia
19.30: Egyesült Államok–Ausztrália

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: Paksi FC–BFC Siófok (NB II)
16.00:
Újpest–FC STK 1914 Samorín (Somorja, szlovák II.)
17.00:
Ferencváros–Ludogorec Razgrad (bolgár) – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Kisvárda-Master Good

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
ELF
17.00:
Cologne Centurions–Frankfurt Galaxy (Tv: Arena4)
USFL
21.00:
rájátszás, 1. elődöntő, Philadelphia Stars–New Jersey Generals (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
11.30: országos bajnokság, Budapest, Lantos Mihály Sportközpont (Tv: Sport2, 14 órától)

AUTÓSPORT
17.00:
túraautó-világkupa (WTCR), Aragónia, időmérő (Tv: Eurosport1)
Mecsek rali, az országos bajnokság 4. futama, Pécs

DARTS
19.00:
2. nap, Dutch Darts Masters, Amszterdam (Tv: Sport2)

GOLF
PGA TOUR
19.00:
Travelers Championship, Connecticut, 3. forduló (Tv: Eurosport2)

KAJAK-KENU
11.00 és 16.00: válogatóverseny, Szolnok
12.00: szlalom világkupaverseny, Ljubljana (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
11.30:
Mallorca (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
CSOPORTKÖR
14.15:
Magyarország–Lengyelország (Tv: Sport1)
16.30: Románia–Csehország (Tv: Sport1)
18.15: Németország–Szlovénia (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
19.00:
Global Champions Tour, Párizs (Tv: Eurosport1)

MOTOGP
HOLLAND NAGYDÍJ, ASSEN
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)  

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Ankara, férfi és női döntő

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Madrid, 7. forduló
15.00:
Rapport Richárd–Jan Nyepomnyascsij (orosz)

STRANDKÉZILABDA
8.30:
 világbajnokság, 5. nap, Kréta (Tv: Sport1)

TENISZ
13.30: WTA-torna, Eastbourne, döntő, Kvitová–Ostapenko (Tv: Digi Sport1)
13.30: WTA-torna, Bad Homburg, döntő, Andreescu–Garcia (Tv: Digi Sport2)
15.30: ATP-torna, Eastbourne, döntő, Fritz–Cressy (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Mallorca, döntő, Cicipasz–Bautista

TRIATLON
20.05: Világbajnoki sorozat és sprint távú világbajnokság, Montreal (Tv: M4 Sport+)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Arman Carukjan–Mateusz Gamrot (Tv: Sport2)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

8.00: Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: Vízilabdázóink szereplése a vizes világbajnokságon: Székely Bulcsú
17.00: Vendég: Kóger Dániel válogatott jégkorongozó
18.00: Báder Márton a férfi kosárlabda-bajnoki döntőről
19.00: Németh Krisztián visszatért az MTK-hoz
20.00: Kezdődik a nyílt vízi úszás a vizes világbajnokságon: Risztov Éva és Gellért Gábor
20.45: Sós Csaba értékeli úszóink szereplését a Duna Arénában
21.00: A héten volt az olimpia napja. Interjú Gyulay Zsolt MOB-elnökkel és Gyurta Dániel olimpiai bajnok úszóval

2022.08.08 15:47:11

Minden más foci B. D. K.

Már több mint 3.1 milliárd forintot gyűjtött össze a modell, akit egykoron CR-rel is összeboronáltak.

2022.08.07 14:26:44

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Mindkét csapat nyerhetett volna, annyi helyzet volt, végül egy sem ment be...

2022.08.06 22:52:41

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

A hajrában emberelőnybe kerültek a sepsiszentgyörgyiek, de a helyzetek ezt követően is kimaradtak.

2022.08.06 18:35:08

Minden más foci TŐKE JÁNOS BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A Novi Pazar a Partizan Beograd után megverte a TSC-t is, egyetlen jól eltalált lövés döntött a bajnokin.

2022.08.02 15:05:26

Minden más foci nemzetisport.hu

Rodrygo Silva de Goes brazil válogatott labdarúgó is a BioTechUSA márkanagyköveteinek csapatát erősíti. (x)