K. T. I. 2020.09.03 22:46 Frissítve: 2020.09.03 23:04

NL, C-liga: két gól, két döntetlen Moldova és Görögország csoportjában

Moldova Koszovóval ikszelt Olaszországban, Szlovénia hazai pályán játszott 0–0-t Görögországgal a labdarúgó Nemzetek Ligája C-ligájának 3. csoportjában.

Nicolaescu a 20. percben szerzett vezetést Moldovának (Fotó: Getty Images)

Moldova Parmában, Olaszországban kényszerült fogadni Koszovót az NL első fordulójában. A vezetést a pályaválasztó moldoavaiak szerezték meg egy kipattanót követően Ion Nicolaescu találatával (1–0). A második félidőben teljesen beszorultak a hazaiak, 45 perc alatt nemhogy kaput eltaláló lövése, de még csak gólszerzési kísérlete sem akadt Moldovának. Ezzel szemben Koszovó 15 lövéssel vagy fejessel kísérletezett, a Svájcban futballozó Benjamin Kololli találatával pedig a 71. percben kicsikarta az egy pontot (1–1).

A csoport másik mérkőzésén Szlovénia Ljubljanában végzett gól nélküli döntetlenre a meccs jelentős részében mezőnyfölényben töltő, tizenhat gólszerzési lehetőségig jutó Görögországgal.

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2021. Sir Jim Ratcliffe nem adott 2.2 milliárd eurót a Chelsea-ért, hanem inkább bevásárolt a Ligue 1-ben.

2021.08.02 18:10:29

Minden más foci T. J., D. Á.

Mladen Krsztajics csapata mindhárom meccsét behúzta a szerb élvonalban.

2021.08.02 17:16:28

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Kimaradtak a szentgyörgyi ziccerek, közben két súlyos védelmi hiba megpecsételte az OSK sorsát.

2021.08.02 16:09:01

Minden más foci HEGYI TAMÁS

A Sporthírlap szabályismertető rovatot nevezett el az angol szaktekintélyről.

2021.08.01 20:00:29

Minden más foci CSELŐTEI MÁRK

Az Eszék magyar válogatott középpályása, Kleinheisler László csereként lépett pályára.